najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

kultura

forum o kulturze w Elblągu
Agnieszka Światkowska
2012-11-07 15:02 100%

Przedpremiera "Pokłosia" już jutro

rozpoczęty ponad rok temu przez Agnieszka Światkowska

W czwartek, 8 listopada, o godz. 19.30 w Multikinie odbędzie się przedpremierowy pokaz najnowszego filmu Władysława Pasikowskiego - Pokłosie. Ten film warto zobaczyć.

Franciszek Kalina (Ireneusz Czop) po latach emigracji przyjeżdża do Polski, zaalarmowany wiadomością, że jego młodszy brat (Maciej Stuhr) popadł w konflikt z mieszkańcami swojej wsi. Po przyjeździe odkrywa, że przyczyną jest mroczna tajemnica sprzed lat. Skłóceni od lat bracia próbują dojść prawdy. Prowadzone przez nich śledztwo zaostrza konflikt, który przeradza się w otwartą agresję. Ujawniona tajemnica odciśnie tragiczne piętno na życiu braci i ich sąsiadów.
Scenariusz i reżyseria: Władysław Pasikowski. Obsada: Maciej Stuhr, Ireneusz Czop, Zbigniew Zamachowski, Danuta Szaflarska. Dramat/thriller, Polska, 2012, 102 min.
 
Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 14 zł (ulgowy) i 18 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 16 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny).
 
oceń wątek 4 0 zgłoś do moderacji
2012-11-08 10:10 50%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez fanste
fajnie by było przeczytać recenzję z filmu a nie reklamę kina
odpowiedz oceń post 1 1 zgłoś do moderacji
2012-11-08 11:58 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez sci-fi-on
Fantaste... w twoim wypadku to fajnie by było umieć czytać a nawet myśleć ;) jak wół masz nagryzmolone PREMIERA 8 listopada, o godz. 19.30, news jest z 7 a ty piszesz i tak przed premierą! Ręce opadają...
odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
2012-11-08 15:41 0%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez fanste
czytać umiem czego dowodem jest plik świadectw z podstawówki, myśleć też bo pracuję umysłowo i ktoś mi za to płaci :)

wersja dla opornych:

"bardzo bym był zadowolony jakbym na tym portalu mógł przeczytać recenzję z tego filmu, moje niezadowolenie wynika z tego, że ten artykuł jest zwykłą bezwartościową pod względem kulturalnym reklamą"

podsumowanie:
bardzo miło by mi się czytało recenzje z filmów niż reklamy
oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
2012-11-08 18:40 100%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez sci-fi-on
...myślę więc ... zastanawiam się... jak do jasnej studni pełnej życzeń, człowiek, który umie czytać, umie myśleć, ba! nawet mu za to płacą, wymaga, aby artykuł zatytułowany: Przedpremiera "Pokłosia" już jutro, okazał się recenzją filmu!?
oceń post 1 0 zgłoś do moderacji
2012-11-10 19:01 100%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez fanste
wersja dla oporniejszych:
według mnie na portalu o tematyce kulturalnej treść nie powinna być tylko reklamą na co wskazuje ten artykuł, dużo lepiej byłoby przeczytać później recenzję z tego filmu (oczywiście po premierze:) ), czyli artykuł bardziej wartościowy pod względem kulturalnym niż ta reklama
tak naprawdę trudno do zajarzyć?
oceń post 1 0 zgłoś do moderacji
2012-11-11 10:21 100%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez kokosanka
recenzje filmów to na filmwebie sobie poczytaj ;)
odpowiedz oceń post 2 0 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.