najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

kultura

forum o kulturze w Elblągu
Redakcja elblag.net
2015-07-06 19:51 100%

Przeprowadzka Multikina do Ogrodów. Wygraj wejściówki na filmy!

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Pytań było bez liku: czy w zmodernizowanym CH „Ogrody” będzie kino? Czy Multikino przeniesie się z Zielonych Tarasów, czy po prostu uruchomi drugą placówkę? Czy w Ogrodach rzeczywiście będzie Multikino, czy może jakaś inna sieciówka? Dziś już znamy odpowiedzi.

Multikino w przesłanej informacji prasowej poinformowało, że 12 lipca zostaną wyświetlone ostatnie seanse, po czym 13 lipca kino zostanie zamknięte. Tym samym rozpocznie się długa, bo pięciomiesięczna, przeprowadzka do zmodernizowanego Centrum Handlowego „Ogrody”. Otwarcie w nowej lokalizacji zaplanowano na listopad 2015 roku. Dokładna data zostanie podana na stronie www.multikino.pl oraz na profilu kina na FB.

Niestety, na razie nie znamy odpowiedzi na jeszcze jedno ważne pytanie: co stanie się z wolną powierzchnią w „Zielonych Tarasach”? Trudno też stwierdzić, że okres wakacyjny to dobry moment na przeprowadzkę. W naszym mieście młodzież i tak ma zbyt mało miejsc do zabawy.

To ostatni tydzień, aby zobaczyć najnowsze premiery. W repertuarze m.in.: - Minionki (do 9 lipca) - W głowie się nie mieści, - Terminator: Genisys, - Ted 2 (w terminie 10-12 lipca)

Dla naszych Czytelników mamy konkurs! Do wygrania dwa podwójne zaproszenia na dowolny film z repertuaru kina, do wykorzystania do 9 lipca br. Wystarczy na adres konkursy@elblag.net przesłać swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu z dopiskiem „Multikino – ostatni seans”. Wśród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wylosujemy zwycięzcę i poinformujemy o wygranej SMSem. Konkurs trwa do 7 lipca, godziny 18:00. Zapraszamy!

oceń wątek 5 0 zgłoś do moderacji
NoName
2015-07-06 20:02 50%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez NoName
W nagłówku piszecie że już znacie odpowiedź, a w dalszej części artykułu piszecie że nie wiadomo co dalej z kinem w Zielonych Tarasach.
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
NoName
2015-07-06 20:14 60%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez NoName
Tylko jedno mnie zastanawia. Dlaczego sieciowe Multikino opuszcza największe kino w mieście i przenosi się do mniejszego w CH Ogrody??? Czyż by chcieli aby konkurencja ich wygryzła?
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2015-07-07 11:04 25%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez wszyscy zadowoleni
mama na zakupy a tata z przychówkiem do kina...
oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2015-07-06 22:03 60%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez raf
Bardzo smutna wiadomość! A tą 5 miesięczna nieobecnością chyba sami sobie karę wymierzaja:)
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2015-07-06 22:50 78%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez m.
Czytałam komentarze na innych portalach elbląskich - ludzie piszą, że to dla nich za daleko i w takim wypadku będą chodzić do Światowida - dla mnie też Ogrody są za daleko. Zostanę przy Światowidzie, mimo że mam zniżkę do Multikina. Myślę, że to kino straci masę widzów. A z tego co wiem, to Ogrody też nie przeżywają oblężenia klientów. Bardzo nieprzemyślana decyzja władz Multikina.
odpowiedz oceń post 7 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.