najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

kultura

forum o kulturze w Elblągu
Agnieszka Światkowska
2013-01-18 06:09 91%

To była dobra zabawa i prawdziwy Festiwal Talentów uczniów I LO

rozpoczęty ponad rok temu przez Agnieszka Światkowska

Czwartek niewątpliwie należał do uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących  w Elblągu. Przez cztery godziny, scena w Światowidzie wrzała od emocji i ekspresji. Młodzi, nie do końca gniewni, po raz kolejny udowodnili, że nie samą szkołą i nauką człowiek żyje, prezentując najróżniejsze talenty, zarówno wokalne, instrumentalne, taneczne, fotograficzne, plastyczne, a nawet rękodzielnicze. V Festiwal Talentów jest już, jak można przypuszczać, najbardziej wyczekiwaną i lubianą szkolną imprezą w roku. Zobacz obszerną galerię zdjęć z wydarzenia.

Dominowała różnorodność
Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku uczniowie z wielkim zaangażowaniem podeszli do tematu, przygotowując swoje artystyczne "5 minut". Ogromnym zaskoczeniem dla szerokiej publiczności, jak i organizatorów był prezentowany poziom. Kilkudziestu występujących i praktycznie każdemu z osobna można pogratulować talentu. Jak się okazuje w ławach I LO zasiada wielu uzdolnionych młodych ludzi, którzy na co dzień nie mają okazji zabłysnąć, a taka okoliczność jak ta, daje im taką szansę. Co ciekawe młodzież, która prezentowała talenty wokalne postanowiła sięgnąć po repertuar z górnej półki. Ich koledzy siedzący na widowni, usłyszęli utwory takie jak: "Halleluja" Leonarda Cohena, "Stay" Rihanny, "Różą byłam" Kayah, "Nocka" Macieja Maleńczuka, a także wszystkim znane szlagiery "Gdzie Ci mężczyźni" Danuty Rinn, "Czerwony jak cegła" Dżem. Pojawili się i tacy, których występ wywołał szczególny aplauz, m.in. piosenka "Myślę, że nie stało się nic" w wykonaniu Michała Folca.
 
Występom przysłuchiwało się i oceniało czteroosobowe jury w składzie: Wojciech Karpiński - muzyk i aktor, Paulina Kowal - tancerka Klubu Tańca "Jantar", Lucyna Murawska - nauczyciel I LO, Jarosław Denisiuk - dyrektor Galerii EL.
 
Wszystkim uczestnikom Festiwalu Talentów gratulujemy występów.
 
oceń wątek 21 2 zgłoś do moderacji
2013-01-19 11:44 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez moniaa36
Cudowna młodzież dla której warto organizować takie imprezy
odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
2013-01-19 21:09 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Uczennica
No i gdzie ten film? :/
odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
2013-01-21 17:52 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez S
"Myślę, że nie stalo się nic" najlepszy! :D
odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
2013-01-21 17:53 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez true
dziewczyna w ******** ********** ( naruszenie regulaminu) wyjątkowo nie błyszczy inteligencją...
odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
2013-02-04 14:49 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez lalala
A kto robi takie ładne kołnieżyki? może ma/masz jakąś stronę? z chęcią bym kupiła. :)
odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.