najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

kultura

forum o kulturze w Elblągu
2013-04-07 14:29 100%

Turniej gier League of Legends oraz Counter Strike 1.6 w Elblągu!

rozpoczęty ponad rok temu przez Bogdan Sowijak

Zapraszamy serdecznie na drugą edycję elbląskiego turnieju gier komputerowych ZSM Game Day, która odbywać się będzie 18, 19 oraz 20 kwietnia w Zespole Szkół Mechanicznych w Elblągu. W turnieju będą rywalizowali miłośnicy dwóch gier: Counter Strike 1.6 oraz League of Legends, gdzie ta ostatnia jest nową konkurencją wprowadzoną do elbląskiego turnieju.

Oficjalne otwarcie odbiędzie się o 9:00 w głównym holu szkoły, a już 30 minut później wystartuje w huku wytrzałów i eksplozji turniej gry Counter Strike 1.6. Trzeba tu nadmienić, że scena CS w Elblągu cieszy się od początków gry (datowanych na 1999 rok) niesłabnącą popularnością.

Następnego dnia (19.04.2013 r.) o tej samej godzinie wystartują pierwsze rozgrywki w League of Legends, gry, w którą teraz zagrywa się, - jak widać w statystykach opublikowanych poniżej- spora część ludzkości.

Dzień trzeci wyłoni najlepszych graczy. 20.04.2013r. rozpocznie się legendarny finał, w którym zmierzą się tytani, a zwycięzcy zostaną nagrodzeni. Pula nagród, aktualna lista drużyn, najnowsze informacje oraz kilka archiwalnych zdjęć z poprzedniej edycji dostępne są na profilu turnieju na Facebook'u oraz stronie turnieju ( linki poniżej).

Serwis elblag.net podjął się dostarczenia Wam pełnej relacji wideo, wywiadów z uczestnikami oraz kibicami (w komentarzach możecie napisać, z kim chcecie, abyśmy porozmawiali w szególności), potężnej galerii zdjęć, oraz jeżeli ogranizatorzy udostępnią nam replaye, to także komentarz sportowy do rozgrywanych meczy. Co więcej, ze wszystkich graczy, biorących udział w turnieju wybierzemy dziesięciu, na których będzie można głosować. Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci karty graficznej o wartości ponad tysiąca złotych. Ale to nie wszystkie atrakcje, jakie przygotowaliśmy. Jak wiadomo, pentakill to zagranie mistrzowskie, więc dla każdego z graczy, który w bitwie zaliczy pentakilla przygotowaliśmy dodatkowe nagrody niespodzianki ( Tym, którzy nie wiedzą, czym jest pentakill prezentujemy filmik poniżej).Czy chcielibyście więcej takich imprez w Elblągu? Jaki jest wasz top char. na chwilę obecną? (u mnie, prawie od pierwszych wersji gry, niezmiennie jest to Kassadin ;) - ma w sobie coś z Cthulhu) A może macie juz wytypowanych zwycięzców z listy zapisanych drużyn? Piszcie w komentarzach!

strona www turniejuhttp://www.zsmgameday.eu/
facebookhttps://www.facebook.com/pages/ZSM-GAME-DAY/354186997961625

Statystyka (2012r.):

Widzimy się na turnieju! :)

oceń wątek 10 0 zgłoś do moderacji
2013-04-07 22:59 100%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Michał
A czemu nie zostanie taki konkurs zrobiony na ACE z CS 1.6 ? I chciałbym zobaczyć przeprowadzony wywiad z graczem CS Chocolope ;)
odpowiedz oceń post 2 0 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.