najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

kultura

forum o kulturze w Elblągu
Redakcja elblag.net
2014-06-15 08:59 27%

Elbląskie disco polo. Nowy singiel Łukasza Gesek

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Gesek to debiutant na scenie disco polo i dance. Wiosną 2014 ukazał się pierwszy singiel Dziewczyna w Bikini. Jak mówi wokalistka zespołu Łukasz Gesek: - Cały czas pracuję nad nowymi utworami, mam już gotowy materiał na płytę, ale prezentacje poszczególnych singli odbywać się będą stopniowo.

- Aktualnie nagrałem teledysk do kolejnego singla NAGO, NAGO. Jest to zabawna piosenka, którą jeżeli chodzi o pomysł, zaczerpnąłem z muzyki osiedlowo-chodnikowej, chciałem tym samym nawiązać do muzyki disco polo z lat 90-tych, oddać hołd twórcom z tej epoki, których wszyscy słuchaliśmy i słuchamy do tej pory – mówi artysta.Oczywiście piosenki NAGO NAGO nie można brać dosłownie, bo to muzyczny żart, refren jest bardzo prosty, wręcz kabaretowy. Wielokrotnie podczas występów, obserwują bawiących się ludzi, zauważyłem, że piosenka wpada w ucho, wywołuje uśmiech, potrafi rozbawić. Scenariusz teledysku również zapowiada się ciekawie.

Reżyserem jest sam Gesek: - W szkolnej klasie zaczyna się lekcja, wchodzi piękna nauczycielka, która kusi wszystkich chłopców. Jeden z nich marzy o niej, i w marzeniach przenosi sie do intymnego pokoju, gdzie jak sie później okazuje, jest strasznie zestresowany, a nauczycielka wyraźnie nad nim dominuje. Sceny przeplatane są też w czasie rzeczywistym, gdzie główny bohater śledzi nauczycielkę, próbuje jej również zaimponować np. wręczając kwiaty, co jak sie później okazuje, nie wychodzi mu na dobre.

- W teledysku będzie też można zobaczyć sceny tańca, zabawy, będzie dużo radości i uśmiechu. Scenariusz jest zupełnie inny niż tekst piosenki. Jak mówi Gesek: - To zamierzone działanie, aby nie nawiązywać - obrazem do klubów i dyskotek, bo takich zdjęć, moim zdaniem, jest już trochę za dużo.

- Sceny kręcone były w rodzinnym mieście Łukasza w Elblągu. Jak mówi wokalista - jestem lokalnym patriotą, w moim mieście jest wiele ciekawych miejsc, które warto pokazać. Teledysk do utworu kręciliśmy na Bulwarze Zygmunta Augusta, w Restauracji Metamorfoza oraz w klasie szkolnej. Efekty naszej pracy można zobaczyć już teraz: https://www.youtube.com/watch?v=dA8Z1YvPWss 

Informacja nadesłana

oceń wątek 10 27 zgłoś do moderacji
2014-06-15 09:25 69%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Mimi
Nic dziwnego, że taki typ muzyki rozwija się w Elblągu, w końcu to wioska, a na wioskach słucha się tylko takiej muzyki!
odpowiedz oceń post 27 12 zgłoś do moderacji
2014-06-20 18:50 33%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez wp
W Polkowicach jest to samo..
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2014-06-15 11:22 68%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez asa
oj niestety Mimi masz rację, w koło tylko "dresy" z Boysami i Toplesami w nośnikach :D
odpowiedz oceń post 15 7 zgłoś do moderacji
2014-06-15 11:27 58%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez lol
1 brawo dla elblag.net. Będziecie mieli pewnie spore wejścia na ten artykuł
2 boże jakie to słabe :c
odpowiedz oceń post 11 8 zgłoś do moderacji
2014-06-15 11:36 69%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez nick
Znowu cycki,golo i wokolo golo...Prymitywne to jest po prostu.
odpowiedz oceń post 18 8 zgłoś do moderacji
2014-06-15 12:35 72%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez czytelnik
ja pitole, paranoja, i te jego ruchy z tym głupim uśmiechem, masakra.
A elblag.net chyba już lepszych tematów nie ma, skoro pisze o muzyku na poziomie podstawówki.
odpowiedz oceń post 13 5 zgłoś do moderacji
NoName
2014-06-15 12:53 73%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez NoName
Muzyka dla prymitywnych czereśniaków, w starych tuningowanych klamotach z dziurą w tłumiku.
odpowiedz oceń post 22 8 zgłoś do moderacji
2014-06-15 14:32 67%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez inc
a może idąc za ciosem sylwestrowego hitu... bowiem za sprawa geska takim był zono moja w naszym miescie///może jakas wersja na 2014 huehuehue
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2014-06-15 14:33 16%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez roxsi
Nierozumie jak mozna tak beszczelnie obrazac disko polo ta muzyka wpada w uszy da sie posluchac potanczyc a nie jakies wrzaski skaczace malpy trzepiace pustymi lbami ani mowi ani spiewa rapy srapy chopy lopy ni to sluchac ni to tanczyc a disko polo jest muzyka dla wszystkich ktorzy ja rozumieja i sory ale nie dla wiesniakow jak ktos nie lubi disko polo niech nie slucha i nie obraza innych tych co sluchaja ruwnie dobrze mozna powiedziec o techno rapach ichipchopie ze to muza dla wscieklych malp ktorzy trzepia pustymi lbami w rozciagnietych opuszczonych gaciach po kolana nie lubie tego sluchac wiec nie slucham ale nie obrazam tych co to uwielbiaja ja osobiscie lubie disko polo ale moge sluchac i innej muzyki chipka rapka itd....muzyke trzeba rozumiec kochac i wtedy kazda jest fajna do zaakceptowania bez ublizania innym gatunkom i wyzywania ludzi ktorzy sluchaja diskopolo hej DISKO to jest wszystko :)bez urazy ale to nie fer obrazac disko polo :)
odpowiedz oceń post 4 21 zgłoś do moderacji
2014-06-15 19:58 25%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez zenek
mi się podoba, gość działa, a negatywne komentarze są od zawistnych frajerów, którzy nic w życiu nie osiągnęli, brawo dla pana Geska
odpowiedz oceń post 6 18 zgłoś do moderacji
2014-06-15 21:45 85%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez szczotka
weź się do roboty
odpowiedz oceń post 11 2 zgłoś do moderacji
2014-06-15 23:13 63%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez frc
Roxsi sądząc po twojej ortografii i składni zdań jakie udało ci się tu sklepać wnioskuje, że " hip- hopy" to muzyka nie dla ciebie bo po prostu twój umysł nie jest w stanie przyjąć nic innego jak bzdety, że poznałem fajna laskę na plaży itp. Żal, bo jeśli nie rozumiesz wielu artystów z tej branży to trzeba popracować ze słownikiem... A nie jedziesz, że tylko małpy tego słuchają... Wiele słow jakich używa np. Paluch usłyszysz pierwszy raz w życiu...wsiowe disco z pola...ona pierdzi dla mnie...i te klimaty
odpowiedz oceń post 5 3 zgłoś do moderacji
2014-06-16 00:36 75%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez Jeszcze mieszkaniec
Elbląg, typowa wioska. Nic ambitnego, czasami w jakimś pubie jest koncert na 30 osób (bo więcej nie przyjdzie). To miasto umiera. Na starym Mieście wiele prymitywnych jednostek.
odpowiedz oceń post 9 3 zgłoś do moderacji
2014-06-16 08:34 0%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez P13
http://img.sadistic.pl/pics/17bde3ba7173.jpg
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-06-16 08:34 14%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez turban
wszyscy komentujacy ponizej to na99% nieudqacznicy zyciowi. zwykle spoleczniaki ,tempy elektorat PO. Gesek przynajmniej robi to co umie najlepiej,dobrze sie przy tym bawi i jeszcze na tym zarabia. a teledysk ten jak i poprzedni sa zrobione na naprawde przyzwoitym poziomie. A disco-polo slucha naprawde wielu ludzi. Idzcie i powiedzcie ze to wiocha tej calej masie ludzi ktora sie zjezdza na coroczny festiwal disco polo do Ostrody
odpowiedz oceń post 4 25 zgłoś do moderacji
2014-06-16 11:14 0%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez andre
nikt nie słucha, a kazdy zna... disco polo, disco polo gra heheh
odpowiedz oceń post 0 13 zgłoś do moderacji
2014-06-16 11:17 29%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez disko
ta piosenka to muzyczny żart, wiec sie bawmy jejejeje
odpowiedz oceń post 4 10 zgłoś do moderacji
2014-06-16 11:25 31%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez Aja
Nie lubię disco polo, ale nigdy nie obrażam ludzi którzy słuchają tej muzyki i którzy ją wykonują. Każdy ma inny gust i nic nikomu do tego. Jeśli chodzi o Geska to fajnie, że robi to co lubi i jeszcze na tym zarabia. Gratulacje i powodzenia :)
odpowiedz oceń post 4 9 zgłoś do moderacji
2014-06-16 13:43 73%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez anty srisko polo
Nie róbcie nam z Elblaga Grajewa!!! Chłopie daj sobie siana...
odpowiedz oceń post 16 6 zgłoś do moderacji
2014-06-16 19:18 13%
20
odpowiedziano ponad rok temu przez j
co ty gadasz przeciez to najbardziej popularna muza w naszym kraju
ty wiesz wogóle co sie dzieje , gdzie ty zyjesz ?
oceń post 2 14 zgłoś do moderacji
2014-06-16 16:08 9%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez fan
do Redakcji - dajcie klip - jest juz dostepny
https://www.youtube.com/watch?v=owCQbmwSvKw
odpowiedz oceń post 1 10 zgłoś do moderacji
2014-06-17 15:10 7%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez nic
dla mnie bomba! na wesela, imprezy - idealne, gdzie to pobrac?
odpowiedz oceń post 1 14 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.