najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

kultura

forum o kulturze w Elblągu
eijk
2014-10-03 18:00 50%

Gesek prezentuje nowy singiel

rozpoczęty ponad rok temu przez Informacja prasowa

Zespół Gesek na scenie disco polo i dance jest debiutantem, ale idzie jak burza, cały czas pracuje nad piosenkami i co chwila raczy nas nowościami. Aktualnie na rynek wchodzi czwarty singiel, pn: NA ZAWSZE - WESELNE PRELUDIUM. Tym razem piosenka nawiązuje do tematyki ślubu i pierwszego tańca młodej pary. Klip zrealizowany został w Elblągu (rodzinnym mieście wokalisty.

Cała piosenka utrzymana jest w stylistyce muzyki pop, na pytanie: Dlaczego zespół zdecydował się na ucieczkę z nurtu disco polo? Lider zespołu Łukasz Gesek odpowiada: - Tworząc piosenki nie zastanawiam się, czy będzie to gatunek disco, dance, czy pop. Dla mnie muzyka to dźwięki i słowa, które tworzą pewną opowieść. Tworząc utwór "Na zawsze - Weselne preludium", wiedziałem, że będzie to ballada. Muzyka niejedno ma imię, a ogólnie pojęta muzyka pop to temat rzeka, który jest niewyczerpany stylistycznie.

Muzyka disco polo to nie tylko mocne bity, dla mnie to również piękne ballady, utwory przy których można się zrelaksować, zastanowić nad tekstem. Jestem artystą który poszukuje nowych brzmień, ciekawych rozwiązań muzycznych, nie chce powielać schematów i utartych rytmów. Moim zdaniem nowy singiel będzie się wyróżniał przez to, że brzmi oryginalnie.

- W teledysku wzięła udział żona wokalisty oraz dzieci, co sprawia, że klip stał się jeszcze bardziej wiarygodny i wzruszający. Klip zrealizowany został w Elblągu (rodzinnym mieście wokalisty), który jak o sobie mówi "jestem lokalnym patriotą". Zespół cały czas pracuje nad nowymi produkcjami - mamy już gotowy materiał na płytę - dodaje Łukasz - ale prezentację poszczególnych singli odbywać się będą stopniowo.

Posłuchajcie utworu i oceńcie sami.

oceń wątek 3 3 zgłoś do moderacji
2014-10-02 10:41 78%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez A
Masakra, to nie jest nawet muzyka. Scena rockowa istnieje w Elblągu od wielu lat, ale mało o tym artykułów.
odpowiedz oceń post 7 2 zgłoś do moderacji
2014-10-04 07:47 50%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez masakra
Dla mnie tez masakra
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2014-10-04 07:47 50%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez masakra
Dla mnie tez masakra
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2014-10-02 12:55 60%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez rafal
Jestes ma...Nieznam takiego zwrotu.Ja uzywam zwrotu ,,jestes moja".Kto tak dzis mowi???
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2014-10-02 16:04 0%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez angol
w muzyce jest wszystko dozwolone, posłuchaj sobie o czym spiewają zagraniczni twórcy i jak spiewają, tam juz wogóle nie ma składni,
oceń post 0 4 zgłoś do moderacji
2014-10-03 20:10 0%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez zadowolona
ładnie pan Rafał tekst przestudiował:)
oceń post 0 5 zgłoś do moderacji
2014-10-02 15:01 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez just100
super, rewelacja :-) Powodzenia
odpowiedz oceń post 0 6 zgłoś do moderacji
2014-10-05 14:57 0%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez ole
maszakra jak nic
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2014-10-05 18:05 33%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez piekne
piekne i wzruszajace
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.