najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

kultura

forum o kulturze w Elblągu
Gesek promuje Elbląg! Ok. 80 tys. wyświetleń w kilka dni po premierze nowego teledysku!
2020-10-20 00:06 100%

Gesek promuje Elbląg! Ok. 80 tys. wyświetleń w kilka dni po premierze nowego teledysku!

rozpoczęty ponad rok temu przez Marcin Mongiałło

Zespół Gesek powraca z nowym przebojem. 15 października 2020 r. na portalu YouTube miała miejsce premiera piosenki „Jesteś moim skarbem”, która w ciągu kilku dni  osiągnęła blisko 100 tys. wyświetleń. Wiele wskazuje na to, że powtórzy sukces utworu „Najpiękniejsza”, który od 5 kwietnia 2018r. może się poszczycić wynikiem 4,4 mln wyświetleń oraz „Będę walczył o ciebie” – 3,2 mln wyświetleń od 27 września 2018 r. To, co podoba nam się najbardziej to fakt, że teledysk w bardzo atrakcyjny sposób pokazuje Elbląg i okolice (Zalew Wiślany, Suchacz). Można zobaczyć nawet ujęcia z Bażantarni. Brawo!

Premiera utworu miała miejsce w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych i radiowych, takich jak: Polo Tv, Polsat, Disco polo music czy radio Vox Fm. Mieszkańcy całej Polski mieli okazję zobaczyć ujęcia Elbląga i okolic, w tym elbląską starówkę z lotu ptaka czy jacht przemieszczający się po Zalewie Wiślanym. Artysta, jak sam wskazuje, nie korzysta z żadnych dofinansowań i do nagrania teledysku zaangażował prywatne środki finansowe.

To dla mnie naturalne, że większość moich teledysków zostało nakręconych w Elblągu, bo jestem mieszkańcem tego miasta, tu się urodziłem i tu działam od piętnastu lat. Jest wiele miejsc które chciałem pokazać w teledyskach i to zrobiłem. Oczywiście kręciliśmy też w innych miastach, takich jak Warszawa, Radom czy Gdańsk, a także we Włoszech, ale nie ulega wątpliwości, że w moim rodzinnym mieście tych produkcji powstało najwięcej

– powiedział nam Łukasz Gesek. 

Zapraszamy do obejrzenia teledysku do piosenki „Jesteś moim skarbem”

oceń wątek 3 0 zgłoś do moderacji
2020-10-21 11:54 33%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez ukryty krytyk
mam prośbę przestań bo śpiewem tego nazwać nie można
odpowiedz oceń post 4 8 zgłoś do moderacji
2020-10-21 13:19 36%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Franek
mam prośbę, puknij się w głowę :)
oceń post 4 7 zgłoś do moderacji
2020-10-21 19:00 30%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Ewa
Piękny Elbląg,przerażająco denne disco polo...To jest ta promocja?
odpowiedz oceń post 3 7 zgłoś do moderacji
2020-10-22 16:59 29%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez Julia
Zrób lepszą, a później coś napisz. W tej kolejności.
oceń post 2 5 zgłoś do moderacji
2020-10-22 15:09 29%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Kuba
Bardzo melodyjna piosenka i świetne wideo. Fajnie, że obrazki z naszego miasta będą emitowane w ogólnopolskich telewizjach. Nie przejmuj się chłopie krytykami, bo myślę. że większość z tych ludzi nie ma się czym pochwalić. Zazdrość, zawiść i ból dup...y.
odpowiedz oceń post 2 5 zgłoś do moderacji
2020-11-20 08:43 20%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez wwwwww
Jezu,co za czasy ,że promujecie taki szajs...
odpowiedz oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
2020-12-09 11:25 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez wawa
bardzo dobry utwor
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.