najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

motoryzacja

elbląskie moto wątki, porady, opinie, uwagi poznaj elbląski rynek usług motoryzacyjnych
Bartłomiej Ryś
2016-04-14 09:58 100%

20-latka z audi przechodzi kilkunastogodzinną operację

rozpoczęty ponad rok temu przez Bartłomiej Ryś

Powracamy do sprawy tragicznego wypadku, jaki miał miejsce wczoraj, 13 kwietnia, na drodze S22 pomiędzy Elblągiem a Braniewem. Do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu trafiła m.in. 20-letnia pasażerka audi i pasażer sharana rosyjskiego pochodzenia. Oboje są w stanie bardzo ciężkim, ale stabilnym. 20-latka właśnie trafiła na blok operacyjny – przed nią kilkunastogodzinna operacja kręgosłupa.

Przypomnijmy: do tragicznego zdarzenia doszło po godzinie 17:00 na drodze S22 tzw. „berlince” pomiędzy Elblągiem a Braniewem. W wyniku czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych, śmierć na miejscu poniosły trzy osoby a dwie kolejne trafiły do szpitala. Siła zdarzenia była ogromna, kawałki pojazdów były dosłownie wszędzie.

Do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego trafiły dwie osoby: 20-letnia pasażerka audi i pasażer volkswagena (rosyjskiego pochodzenia). Stan obu osób jest bardzo ciężki, ale stabilny.

Jak informuje biuro prasowe WSZ w Elblągu, 20-latka właśnie trafiła na blok operacyjny, czeka ją bardzo długa i trudna operacja kręgosłupa – jest on uszkodzony w odcinku lędźwiowym. Zespół lekarzy podjął taką decyzję, ponieważ jest szansa na to, że młoda dziewczyna w przyszłości będzie w pełni sprawna.

Rosjanin, pasażer sharana ma urazy wielonarządowe m.in. brzucha i klatki piersiowej. Ma również uszkodzony kręgosłup, ale nie w takim stopniu jak pasażerka audi. On również trafi na blok operacyjny.
 

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
2016-04-14 11:52 89%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez :(
Przez jednego bezmózgiego MORDERCE tyle cierpienia
odpowiedz oceń post 16 2 zgłoś do moderacji
2016-04-14 12:19 88%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez poli
Morderca z AUDI!
odpowiedz oceń post 14 2 zgłoś do moderacji
2016-04-14 13:35 71%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez opus
i po co dziewczyno wsiadalas z tym wsiokiem z audi? przeciez pewnie wiedzialas ze nie potrafi jezdzic?
odpowiedz oceń post 10 4 zgłoś do moderacji
2021-04-10 06:54 0%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez Audi
Zbierałam się 5 lat, żeby to wszystko zobaczyć i odp.
Nie muszę się tłumaczyć czy też nie chce za sobie czy za P., (kierowcę audi),naprawdę nie wiem co się tego dnia wydarzyło. Pamiętam tylko "przepraszam" przed już nieuniknionym. "dziewczyno po co wsiadałaś z tym wsiokiem z audi"? Odpowiedź jest bardzo prosta: ufałam mu, był moim chłopakiem? Może dlatego? Hhm? Może Ty też byłeś/byłaś nastalatmiek? Wystarczy użyć mózgu niz pisać takie komentarze, w chwili kiedy ktoś walczy o życie, albo już nie daj Boże nie żyje.. Wystarczy pomyśleć, że ten ktoś ma rodzinę i postawić się na ich miejscu.. Pozdrawiam Autora komentarza.

P. S
Uwierz, nauczyłam się, że za kierownicą ufam tylko sobie i po dzień dzisiejszy mam koszmary.
Mam nadzieję, że to kiedyś przeczytasz i pomyślisz...
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2016-04-14 22:23 14%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez ;)
Nie ma to jak oceniać człowieka nie znając go. Morderca? Każdy który powoduje wypadek to morderca?
odpowiedz oceń post 1 6 zgłoś do moderacji
2016-04-15 10:32 50%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez nwo
Tak, każdy piany kierowca to potencjalny morderca, każdy idiota który zapieprza ile fabryka dała też jest potencjalnym mordercą, w tym temacie akurat jest morderca bo zabił 2 niewinne osoby wiec... sorry.

Żeby sam się zabił na drzewie to ok, ale zabił dwie inne osoby a 2 kolejne cieżko ranił.
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.