najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

motoryzacja

elbląskie moto wątki, porady, opinie, uwagi poznaj elbląski rynek usług motoryzacyjnych
Bartosz Gas
2013-05-24 08:00 97%

Audio - reanimacja muzyki w Twoim samochodzie !!! Oto zwycięzcy ...

rozpoczęty ponad rok temu przez Bartosz Gas

Potrzebujesz nowego brzmienia muzyki w swoim aucie? Nie masz sprzętu w samochodzie, który na to pozwala? Lubisz dobre i mocne uderzenie bassu? Tak brzmiało hasło konkursu Audioreanimacja, w którym można byo wygrać atrakcyjne nagrody muzyczne. Ten konkurs był właśnie dla Ciebie.

Firma Autorradex przy współudziale Elblag.net zorganizowała konkurs, w którym można było wygrać naprawdę wartościowe nagrody. Wystarczyło wysłać na adres konkursy@elblag.net filmik wraz z wesołym komentarzem , zrobiony telefonem lub innym sprzętem video – dlaczego to właśnie w Twoim aucie ma zostać zamontowana nagroda w postaci sprzętu muzycznego. 

Nagrody ufundowane przez organizatora trafiły do zwycięzców, których filmiki były najciekawsze i najśmieszniejsze. Wybór nie był łatwy, jednak pomysłowość i oryginalność została nagrodzona.
 
Nagroda główna trafiła do Pani Natalii Dąbrowskiej, której auto radziło sobie bez muzyki w sposób dość nietypowy. Nagroda za pierwsze miejsce to zestaw basowy o wartości 1150 zł, na który składały się, wzmacniacz 4-kanałowy Audiomedia EX 1000.4 o wartości 400 zł, subwoofer Audiomedia EX 300 MS BOX o wartości 450 zł, zestaw kabli o wartości 150 zł, a także montaż wliczony w wartość nagrody.
 
Nagroda za II miejsce trafiła do Pani Doroty Broczkowskiej, której brak muzyki w samochodzie wynagradzały dzieci w przesympartczny sposób. Nagrodą był zestaw audio o wartości 650 zł, składający się radia Audiomedia AMR 312 o wartości 170 zł, głośniki Blaupunkt CX170 o wartości 300 zł, a także montaż wliczony w wartość nagrody 180 zł.
 
Zapraszamy do obejrzenia video z wręczenia nagród i wywiad z nagrodzonymi.
 
 
 
Zwycięzcom jeszcze raz Serdecznie Gratulujemy !!!
oceń wątek 62 2 zgłoś do moderacji
2013-01-22 08:46 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez bianka 24
kolejny konkurs elblag.net - nieźle Wam idzie he he
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-01-22 08:49 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez LOL
audio w mojej Astrze by sie przydało..
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-01-22 09:18 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez stasiek
mój fordzik zasługuje na porządne basy :)
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Czech
2013-01-23 08:53 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Czech
Nie no ale juz komplet mogli zrobic tzn. głośniki dorzucic. Jak ktoś ma stare pierdziawki to tylko łubudubu będzie
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-01-23 09:57 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Marcepan
i tak nie dali tak źle, zawsze jakąś kasę musiałbyś sam wrzucić
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-01-23 22:59 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Saper 33
Audio w furze za 2 koła, spoko temat.. dzienx za checi i gratulacje wygranym, ja mam muze w aucie i juz sie nie kwalifiikuje, ale moze inni skorzytastają
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-01-24 08:21 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez zigzag
ja mam niezły turkot swojeg passata i nie potrzebuje nic ponadto, a konkurs to jakaś lipa, pewnie i tak połowy nagórd nie bedzie takich ak opisane.
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2013-01-29 10:55 0%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez ciekawski
"w którym nie ma żadnego sprzętu grającego" - czyli startowac tylko moga te auta w ktorych nie ma radia? ;)
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-02-01 08:38 0%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez mądrala
tak kolego tylko takie fury - i dobrze, ja akurat nie mam, jedna wielka dziura, radio po dziadku, wiec by sie przydalo. po co znowu dawać komus kto ma..??? no pytam..
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-02-01 17:59 33%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez beema
Przepraszam ale co ja mam nagrac puste miejsce po radiu czy moze brzmienie radia?
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
eijk
2013-02-01 20:02 0%
11
odpowiedziano ponad rok temu przez eijk
tutaj właśnie chodzi o pomysł - wsiądź do samochodu z bomboxem - nagraj w jaki sposób słuchasz muzyki i to np. będzie wyglądało, że na prawdę potrzebujesz zmiany odtwarzacza muzyki w samochodzie :)
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-02-07 11:39 0%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez mixer 34
mam pomysł jak to zrobić, skoro chcecie na wesoło, to będzie na wesoło ;)
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-02-08 08:49 0%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez Mjjjjjjjjjjjjjjjarka
Tu tez złozyłem swoją propozycję, zobaczymy jak będzie,czy w dwóch konkursach mi się uda czy też nie. Sprawdzimy waszą oglądalność
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-02-18 03:53 0%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez Xtant
Ale spryet no no audiomedia :D nowa odslona chinskiego gowna pod innym szyldem, nazwa i logiem. Wystarczylo by w miare przyzwoite radio i jakis ciekawy zestaw odseparowany. Ale po co jak w Eg mozna handlowac audiomega hiper shitem, jblem, voicekraftem, lextone i bog wie jakimi innymi wynalazkami :D
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-02-19 15:34 33%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez JBL max Xbas
kolego krytykować to można,, kiedy nic się nie dzieje, a tak chociaż ktoś coś daje, nieważne czy to chińskie gówno, czy nie, ale daje. Zawsze ktoś nie ma nic w samochodzie nacieszy się muzyką, lepszą niż ciszą :D
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
Bartosz Gas
2013-02-25 12:41 0%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez Bartosz Gas
Ideą konkursu jest zapewnienie nagrody dla użytkownika, który nie posiada w aucie żadnego nagłośnienia, a nie rozdanie sprzętu audio dla umuzycznionego samochodu. Stąd filmik nakręcony na wesoło, jak sprzęt wyglądałby w Twoim aucie będzie najlepiej punktowany.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-03-04 08:18 0%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez sade
szkoda, że nagroda nr 1 to tylko moc ale bez radyjka ;(
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-03-06 12:56 0%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez HRX
Dobrze, że w ogóle coś dają. Radia sa tanie, ale juz moc nie
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-03-08 12:36 0%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez Pezet 1983
Audiomedia nie taka zła firma, koleś ma sprzęcior u siebie w aucie i daje ostro, mi sie podoba
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-03-13 09:05 33%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez HRX
Sprzęt nie do końca oddaje prawdziwy dzwięk, sa jeszcze inne elementy całości, którą powodują, że muza jest ok.
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-03-21 11:07 0%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez majster
;) spoko konkurs
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.