najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

motoryzacja

elbląskie moto wątki, porady, opinie, uwagi poznaj elbląski rynek usług motoryzacyjnych
Redakcja elblag.net
2019-05-28 15:12 0%

Bolt w Elblągu przed Uberem. Aplikacja rusza już 30 maja!

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Elbląg dołącza do grona 19 miast w Polsce, w których dostępna będzie aplikacja Bolt – platforma łącząca kierowców z pasażerami. Najniższe na rynku ceny przejazdów dla klientów oraz znajomość ceny przejazdu przed jego rozpoczęciem to tylko niektóre z korzyści płynących z korzystania z usługi. Dla kierowców chcących rozpocząć kooperację z aplikacją, przygotowane zostały atrakcyjne warunki współpracy oraz bonusy.

Dzięki aplikacji Bolt, mieszkańcy Elbląga będą mogli podróżować szybko i komfortowo, płacąc najniższe ceny rynkowe. Platforma oferuje na start zniżki dla klientów, którzy na przejazdach mogą zaoszczędzić nawet do 50%. Kierowcy, którzy  rozpoczną współpracę z marką, mogą liczyć na atrakcyjne warunki współpracy, a także bonusy, dzięki którym, wykonując 40 przejazdów, zarobią dodatkowo 600 zł.

Naszym celem, od początku działania firmy, jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań transportowych, które sprawiają, że poruszanie się po mieście jest komfortowe, tanie i szybkie dla pasażerów, a dla kierowców stanowi atrakcyjną formę współpracy i możliwość zarobkowania dostosowaną do własnych potrzeb. Cieszy nas, że pasażerowie doceniają nas m.in. za przejrzystość cen, znajomość kwoty przejazdu przed jego rozpoczęciem oraz szybkość realizacji usługi. Cały czas pracujemy nad tym, aby nasza oferta była jak najbardziej dostosowana do potrzeb naszych klientów 

– mówi Alex Kartsel, Country Manager Bolt w Polsce. 

Początkowe bonusy dla kierowców zaczynają się już od 200 zł dodatkowego zarobku za 10 przejazdów. Czas pracy jest elastyczny, bez wymogu minimalnej liczby przejazdów. Rekrutacja dla współpracowników w Elblągu trwa cały czas. Pierwsi kierowcy rozpoczną przejazdy już 30 maja (czwartek). Aby zarejestrować się w aplikacji, należy przedstawić komplet dokumentów, zawierających m.in. zaświadczenie o niekaralności i ważną polisę OC. Auto do przewożenia pasażerów musi być 5 drzwiowe, zadbane, w dobrym stanie wizualnym i technicznym. W celu cotygodniowego rozliczenia, kierowcy muszą prowadzić również działalność gospodarczą, bądź współpracować z licencjonowanym partnerem flotowym. W tej chwili, na terenie całej Polski, z aplikacją Bolt i licencjonowanymi partnerami współpracuje prawie 100 tysięcy kierowców, na całym świecie liczba ta przekroczyła już pół miliona.

Opłata startowa dla pasażera wynosi 4 zł, cena za kilometr to 1,30 zł oraz 0,25 gr za minutę. Aby móc zamówić przejazd, należy na smartfonie zainstalować aplikację Bolt. Jeszcze przed potwierdzeniem przejazdu pasażer informowany jest o tym, jaka będzie jego całkowita cena. Może również zobaczyć imię kierowcy, a także markę i numer rejestracyjny samochodu. Wszystkie te dane, wraz z dokładną trasą przejazdu, zostają zapisane w aplikacji, co wpływa na bezpieczeństwo pasażerów. Cenę, oraz przewidywany czas oczekiwania na kierowcę, można również sprawdzić podczas korzystania z Google Maps. Istotnym elementem aplikacji jest również możliwość wystawienia oceny kierowcy, aby poinformować innych użytkowników o tym, czy byliśmy zadowoleni z usługi. 

Aplikacja Bolt obecna jest w Polsce od 2016 roku, wcześniej funkcjonowała jako Taxify. Zmiana logo i nazwy podyktowane były dynamicznym rozwojem marki na całym świecie, również w Polsce. W ciągu ponad 5 lat funkcjonowania platformy, w różnych krajach pojawiło się wiele nowych opcji podróżowania – możliwość wypożyczenia motoroweru, elektrycznej hulajnogi, a nawet zamówienie przejazdu rikszą w krajach w Afryce, gdzie taka forma transportu jest popularna. W Polsce na szczególną uwagę zasługuje dostępna w Warszawie, wyjątkowa kategoria Bez barier, w której przejazd zamówić mogą osoby z niepełnosprawnością, podróżujące z psem-przewodnikiem, czy seniorzy, a kierowcy są specjalnie przeszkoleni, aby móc pomagać pasażerom. Rozwój aplikacji, dającej pasażerom coraz więcej możliwości wyboru dopasowanego do ich oczekiwań i potrzeb transportu sprawił, że wcześniejsza nazwa, odnosząca się do początkowej działalności firmy, stała się nieaktualna. Bolt, czyli z języka angielskiego piorun, symbolizuje szybkość, łatwość przemieszczania się oraz wiarę w to, że przyszłość transportu będzie elektryczna. 

-------------
Bolt, wcześniej Taxify, jest najszybciej rozwijającą się europejską aplikacją ride-hailingową łączącą miliony pasażerów i kierowców na całym świecie. Technologicznie zaawansowany, efektywny model działania Bolt, jest korzystny zarówno dla kierowców, którzy płacą najniższą na rynku prowizję, jak i dla pasażerów, dla których przejazd staje się tańszy. Platforma została założona w 2013 roku w Estonii przez Markusa Villiga. Obecnie z aplikacji korzysta ponad 25 milionów użytkowników w ponad 30 krajach. Więcej informacji na www.taxify.eu oraz www.bolt.eu 

oceń wątek 0 0 zgłoś do moderacji
2019-05-28 16:45 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Ali Al Ahmadi
a potem cyk mandacik 15 tysiecy dla kierowcow za przewoz bez licencji. Nie, dziekuje.
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2019-05-28 20:17 100%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez ddjd
I bardzo dobrze. Czas uprzykrzyć życie tym złotówom z minionego ustroju którzy czują się wielkimi panami.
odpowiedz oceń post 4 0 zgłoś do moderacji
2019-05-28 20:48 100%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez rgrgrgrg
A mi się marzy uliczna sieć wypożyczalni z hulajnogami elektrycznymi. Hulajnogi elektryczne dla dorosłych są coraz popularniejsze w dużych miastach na świecie i w samej Polsce.
odpowiedz oceń post 3 0 zgłoś do moderacji
2019-06-01 11:14 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Taxi
Jak tak ci się taksówki nie podobają to nie wsiadaj i po problemie jak jesteś taki cwany powiec to w oczy to chodź byś złotem płacił nikt cię nie zawiezie masakra co za dureń
odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
2019-06-01 12:22 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Taxi
Co za wrogość do taxi nie rozumiem nie chcesz nie jeździj jak ci nie pasuje nikt cię nie zmusza
odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
2019-06-02 19:34 0%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez WON!
To tak jak z tramwajami...Krzyczą Konstale na złom, ale jak go zobaczą to o mało gir nie połamią dobiegając.
oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
2019-11-06 08:45 0%
7

odpowiedziano 10 miesięcy temu przez prawda
i niedługo wam się skończy Bold zaginie ...hehe
odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.