najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

motoryzacja

elbląskie moto wątki, porady, opinie, uwagi poznaj elbląski rynek usług motoryzacyjnych
Czytelnik:
2017-08-25 11:02 100%

Czytelnik: "Zróbcie Studzienną dwukierunkową i usuńcie samochody z ulicy"

rozpoczęty ponad rok temu przez Marcin Mongiałło

Pod koniec lipca bieżącego roku zakończyły się prace związane z budową nowej nawierzchni drogowej na ulicy Studziennej. Zaświeciły tam nowe lampy. Miejsce to wygląda teraz bardzo reprezentacyjnie. Jeden z naszych czytelników zwrócił uwagę na fakt zastawienia ulicy przez samochody, brudne chodniki. "Tak piękne miejsce, a już jest niszczone" - zauważa.

Przypomnijmy, że prace związane z przebudową ciągu drogowego ulicy Studziennej, które rozpoczęły się 15 marca. Ich wykonawcą było przedsiębiorstwo Eurovia Polska S.A. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich (koszt prac:  996 977 zł i 93 gr). Zbudowana została nowa nawierzchnia jezdni ulicy o długości 175,5 m, od ul. Wodnej do ul. Stary Rynek. Po obu stronach jezdni zostały ułożone chodniki, których szerokość jest zmienna (od 3,00 m do 3,15 m). W ramach inwestycji wykonane zostało również nowe oświetlenie drogi. 21 lipca w godzinach popołudniowych ulica została udostępniona dla ruchu samochodowego.

Jeden z naszych czytelników zwrócił uwagę, że ulica choć nowa, nie wygląda jak powinna.

Nowa ulica, ale dlaczego ludzie nie szanują czyjejś pracy. Tak piękne miejsce, a już jest niszczone Od początku do końca rząd samochodów, przejechać można tylko w jednym kierunku. Plamy oleju na chodnikach. Aż strach pomyśleć co będzie dalej. Czy nie sensowniej byłoby zrobić Studzienną dwukierunkową i usunąć samochody parkujące wzdłuż ulicy?"

- pyta pan Andrzej.

A co myślą na ten temat nasi czytelnicy? Macie podobne spostrzeżenia?

ul. Studzienna, fot. Marcin Mongiałło

oceń wątek 1 0 zgłoś do moderacji
2017-08-25 11:52 22%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez żultelmen
ulica jak nazwa wskazuje jest po to żeby była czy służyła ruchowi aut a żeby było czyściej to chodzić w kapciach
odpowiedz oceń post 4 14 zgłoś do moderacji
2017-08-25 12:01 88%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Agnes
Przechodziłam tam wczoraj. Rzeczywiście widziałam coś podobnego do wielkiej plamy oleju niedaleko po stronie chodnika od strony kawiarni i restauracji. Czy da się to jakoś wyczyścić? Wygląda paskudnie.
odpowiedz oceń post 15 2 zgłoś do moderacji
2017-08-27 10:19 100%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez hthh
Myjka ciśnieniowa umyła by te plamy do czysta.
oceń post 2 0 zgłoś do moderacji
2017-08-25 13:42 71%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez SSC
Jestem kierowcą, ale w żadnym wypadku! Stare Miasto to nie obwodnica! Jeszcze tego brakowało, żeby studzienna robiła za skrót!
odpowiedz oceń post 12 5 zgłoś do moderacji
2017-08-25 16:21 92%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Damian
Sam często korzystam z samochodu, ale uważam, że na starówce ruch powinien być ograniczony. Nie mamy na tyle dużej starówki, żeby na piechotę nie można było przejść do niej z parkingu znajdującego się na jej obrzeżach. Nie jestem za wyłączeniem ruchu na tym obszarze, ale za ograniczeniem. To duża różnica. Studzienna rzeczywiście wygląda źle jak stoi na niej samochód za samochodem. Mam nadzieję, że garażowiec powstanie gdzieś na obrzeżach starego miasta, a nie tam gdzie planowano. Na całym świecie ogranicza się ruch w obrębie starych miast. Nie widzę powodu, żeby u nas miałoby być inaczej.
odpowiedz oceń post 12 1 zgłoś do moderacji
tatus505
2017-08-26 08:16 91%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez tatus505
Najbardziej co denerwuje to zastawione ulice uliczki są i tak wąskie i wszędzie rząd samochodów to nie miejsce na parkowane zróbcie w końcu tam porządek samochody ze starego miasta należy wycofać i to jak najprędzej po prostu nie idzie przejść mamy znosić utrudnienia żeby jakiś śmierdzący le parkował sobie pod oknem
odpowiedz oceń post 10 1 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.