najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

motoryzacja

elbląskie moto wątki, porady, opinie, uwagi poznaj elbląski rynek usług motoryzacyjnych
Redakcja elblag.net
2015-09-22 13:23 100%

Dzień bez samochodu – zobacz nagranie z przejazdu rowerowego

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Dziś, 22 września, na Placu Jagiellończyka rozpoczął się dwunastokilometrowy przejazd rowerowy przez Elbląg. Jeden z naszych dziennikarzy wraz z kilkudziesięcioma uczestnikami również wsiadł na jednoślad i przy okazji postanowił nagrać cały przejazd z dość ciekawej perspektywy. Zapraszamy serdecznie do poniższego materiału video!

oceń wątek 10 0 zgłoś do moderacji
2015-09-22 17:30 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez kb
Bartek?
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-09-22 17:35 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez polikujh7
A czemu film nie do konca? Dlaczego redaktor nie wrocil na Plac Jagielonczyka? Czyzby zdrowie nie te?
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Bartłomiej Ryś
2015-09-22 22:45 0%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez Bartłomiej Ryś
Prawie padłem, krótko mówiąc. Ostatni raz jeździłem na rowerze jakieś 3 lata temu. To nie dla mnie ;P
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-09-22 19:41 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Uczestnik
Teraz to już wiem kto siedział nam z Go Pro na ogonie :)
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-09-22 20:23 67%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez imiennick
A ja powiem, że nasze elbląskie redakcje są zbyt uzależnione i nie mają jaj. Zamiast chwalić ten przejazd powinniście się zainteresować i znaleźć głąba, który wymyślił takie godziny imprezy. Gdyby impreza odbyła się po południu lub w weekend to pewnie byłoby rowerzystów liczonych w tysiącach, ponieważ mamy dużo rowerzystów, a tego typu imprez jak na lekarstwo.
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
Bartłomiej Ryś
2015-09-22 22:45 33%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez Bartłomiej Ryś
O imprezach miejskich, które odbywają się za wcześnie już pisała nasza Czytelniczka. Obiecaliśmy, że zajmiemy się tym tematem :)
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2015-09-24 12:10 33%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez mieszkaniec
Proszę o jakieś logiczne wytłumaczenie po co to było, komu i czemu służyło?
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.