najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

motoryzacja

elbląskie moto wątki, porady, opinie, uwagi poznaj elbląski rynek usług motoryzacyjnych
Redakcja elblag.net
2013-04-17 10:30 77%

FURA 13 - Golf II

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

VW Golf II GTDpojemność 1.6 trubo, rocznik 1989, rodzaj paliwa - diesel, przebieg pojazdu - 299 tyś. Katarzyna posiada auto od marca 2011 roku.

Zapamiętane wydarzenie związane z samochodem:

Moje auto talent do przygód ma wybitny. Psuło się już w wielu miejscach, w tym raz tuż przed oczami zdumionego patrolu policji. Wydarzyło się to jakiś czas temu- wracając z Poznania, będąc na centralnym rondzie w Bydgoszczy, usłyszłam przeraźliwy chrzęst. Auto odmówiło wpółpracy w zakresie zmiany biegów. Po wjechaniu siłą rozpędu na chodnik (akurat pod zakazem postoju), samochód ostatecznie się zatrzymał. W ciężkim szoku i z paniką rozglądam się dookoła- jedynymi osobami w pobliżu była gromadka panów w eleganckich dresach, akurat rozpoczynająca bójkę. Nie mając jednak wyboru zwróciłam się do nich- okazało się, że pojęcie o autach mieli nie byle jakie, gdyż pomoc i diagnoza- uszkodzenie przegubu- okazała się w 100% trafna.  Nie tylko pomogli mi w zlokalizowaniu usteki i ustaleniu planu działania, ale podtrzymali na duchu i rozśmieszali. Jak widać, ludzie w obliczu potrzeby potrafią zachować się wspaniale. A to, że po naprawie i przejechaniu 200km pękł tłumik, to już inna historia...


Aby zagłosować na to auto wybierz jedną z trzech metod głosowania (lub wszystkie)

  1. wejdź na YouTube i głosuj na TAK (kciuk do góry)
  2. polub nas na Facebooku i przejdź do głosowania
  3. NIE GŁOSUJ - TO AUTO JEST JUŻ W FINALE !!!

Do ścisłej czołówki przejdą 3 samochody. Jeden (pierwszy) z każdej metody głosowania. Jeśli jeden samochód zajmie dwa pierwsze miejsca np. w dwóch metodach głosowania, to pod uwagę będzie brana metoda gdzie ma większą różnicę głosów na drugą furą.

oceń wątek 94 28 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-04-29 20:01 30%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
Widze ze kolezanka co 3 minuty glosik dostaje :) jakos tak regularnie :)
ach te zmienne ip ^_^
odpowiedz oceń post 11 26 zgłoś do moderacji
2013-05-01 13:58 61%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Camille
Widzę, że komuś żal tyłek ściska :)
oceń post 25 16 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-05-01 16:10 31%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
nie, juz nie:P
oceń post 11 25 zgłoś do moderacji
freezerx
2013-05-01 14:00 60%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez freezerx
A może sprawdzał kolega już, co ile sekund dostaje głosik Alfa Romeo :)
odpowiedz oceń post 24 16 zgłoś do moderacji
2013-05-01 19:29 59%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez kobra20
Autko jest rewelacyjne :D bez pomocy nie zostanie wyremontowane , dlatego mam nadzieje ,ze wygra !!!! nie ma to jak Golf II !!!
odpowiedz oceń post 22 15 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-05-01 19:40 34%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
bez jaj.
oceń post 13 25 zgłoś do moderacji
kobra20
2013-05-01 19:32 59%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez kobra20
:D powodzonka !!!!!! trzymam kciuki !!!!
odpowiedz oceń post 22 15 zgłoś do moderacji
2013-05-01 20:09 61%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez Sadełko
Najpiękniejszy samochodzik pod słońcem. Musi WYGRAĆ !! Kto jak kto ale Golf II. Oczywiście będę głosował do ostatniego dnia. Powodzenia :)
odpowiedz oceń post 23 15 zgłoś do moderacji
freezerx
2013-05-01 20:22 62%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez freezerx
Wiadomo że każdy kocha swoje auto :) i każdy się stara wygrać. W konkursie bierze udział wiele pięknych aut- choćby Mercedesy.
Polonez też jest super, sama na niego zagłosowałam :D

Ale każdy chce wygrać i robi co może. Dla mojego auta to jedyna szansa na przedłużenie życia, bo inaczej za parę lat pójdzie na szrot. I będzie to raczej wcześniej, niż później.
odpowiedz oceń post 24 15 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-05-01 22:37 39%
10
odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
No wiadomo ze duzo zrobi zeby jego auto wygralo:) np kupowac glosy przez likemore.pl i addmefast.com
http://img825.imageshack.us/img825/2574/pushowaniefilmu.jpg

niestety moja droga to jest gra nie fair! zbieranie glosa co 3 minuty i niewielka roznica wyswietlen/lajkow swiadczy o tym ze zakupy byly udane. Mam nadzieje ze admin konkursu cos z tym zrobi bo dowody sa ewidentne.
oceń post 15 23 zgłoś do moderacji
freezerx
2013-05-01 23:49 58%
11
odpowiedziano ponad rok temu przez freezerx
Skoro tak mówisz... W regulaminie nic na ten temat nie ma, specjalnie sprawdzałam. A kupowanie to nie jest, tylko wymiana.
oceń post 21 15 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-05-02 00:46 36%
12
odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
wymieniac to sie mozesz na bazarze a nie na konkursie... robisz w ch...ja pozostala 27'mke uczestnikow
oceń post 13 23 zgłoś do moderacji
freezerx
2013-05-02 07:37 58%
13
odpowiedziano ponad rok temu przez freezerx
Nikogo w nic nie robię- jedynie promuję swoje video. Co jest darmowe i każdy może skorzystać - również Ty i dokładnie każdy z pozostałych zainteresowanych.
oceń post 19 14 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-05-02 07:49 34%
14
odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
To czy auto zasluguje na ten konkurs czy nie to powinni rozstrzygnac fani portalu a nie osoby co klikna na like.pl i innych gownianych stronach.. 95% moich polubien jest z fb i portali fanow AR, u was to widac bezczelnie ze kupowane glosy sa.
oceń post 12 23 zgłoś do moderacji
Camille
2013-05-02 06:31 61%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez Camille
chwila chwila...kto tu mówi o kupowaniu/wymienianiu głosów??? Jak obserwuję głosy na you tube co jakiś czas regularnie, to najwięcej głosów w dziwny sposób przypada na Alfa Romeo, więc to jemu w zupełności zakupy się chyba udają....... ;) proszę akurat nie oczerniać tego samochodu ani uczestniczki biorącej w konkursie udział, bo gra fair. Ja rozumiem,że kolega jest mega zdesperowany ale nie o to tutaj chyba chodzi,żeby się kłócić.....trochę kultury i opanowania..Dla porównania : http://img542.imageshack.us/img542/9800/88604401.jpg oraz również do wglądu http://img13.imageshack.us/img13/6024/nowyobrazmapybitowejzh.png -ewidentne korzystanie z pomocy innych stron dla podniesienia ilości like, wiec proszę mówić za siebie, a nie oczerniać innych. enjoy :)))
odpowiedz oceń post 23 15 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-05-02 09:10 34%
16
odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
niezla proba... wrzucac czyjes filmy na takie portale.

Zanim twoje glosy ruszyly u mnie juz bylo ponad 240+ like a ty to nadrobilas w 1 dzien to co ja zbieralem w 3.
oceń post 12 23 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-05-02 09:13 32%
17
odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
I patrzac na ten link... BEZ JAJ... nie jestem kobietą, i ktoś kto pracowal jako compliance agent nie pisze tak ch&&&wo po angielsku... Chcialas mi swinie podlozyc to sie naucz angielskiego i zwroc uwage czy piszesz jako kobieta czy jako facet.
oceń post 11 23 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-05-02 18:37 35%
18
odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
Camila :P zonka strzelilaś swojej współlokatorce w stope...
wrzuciłaś zrzut ekranu ze stroną do kupowania lajków płacąc paypalem, ba nawet widać ze go używasz! Toolbar od tej strony do lajkowania jest widoczny w prawym górnym rogu wyszukiwarki.

Nie wstyd ci klamac w zywe oczy? =)
oceń post 11 20 zgłoś do moderacji
Camille
2013-05-02 06:34 61%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez Camille
A tak na marginesie, to autko super, i zasługuje moim zdaniem na odpicowanie :) Inni mogą sobie nawet znienawidzić ten wpis, i to nie zmieni wartości tego autka :) Pozdrawiam!
odpowiedz oceń post 22 14 zgłoś do moderacji
Camille
2013-05-02 07:57 60%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez Camille
Kto tu jest bezczelny.. W regulaminie nie ma nic o promowaniu auta. Można to robić w dowolny sposób, co też kolega właśnie sam robi biorąc po uwagę ilość lików otrzymywanych w małych odstępach czasowych, bo tu to dopiero licznik nabija.....Gdyby głosy były w większości z facebooka- nie miałby ich kolega na facebooku jedynie 9..co w porównaniu z youtube stanowi znaczną różnicę. Proszę nie wytykać innym czegoś, skoro samemu nie jest się lepszym. Głosy nie są w żadnym razie kupowane, i mogę to osobiście potwierdzić. Nie rozumiem w ogóle tej dyskusji...
odpowiedz oceń post 21 14 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-05-02 09:11 34%
21
odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
nie ma na facebooku bo prosilem o like na yt.
oceń post 11 21 zgłoś do moderacji
Camille
2013-05-02 09:20 61%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez Camille
W takim razie to jakby zaprzeczenie swojemu poprzedniemu stwierdzeniu, bo jak wiadomo głosować można równocześnie, i na pewno skoro ma kolega tylu znajomych- wsparliby również na facebooku. Ja tu autentyczny fake wyczuwam, przykro mi. :)
odpowiedz oceń post 20 13 zgłoś do moderacji
Camille
2013-05-02 09:25 58%
23

odpowiedziano ponad rok temu przez Camille
Nie rozumiem o co chodzi z tym podłożeniem. Ja nie jestem żadnym agentem, ale nie nawidzę chamstwa. Nikomu w życiu nie podłożyłam filmów, a zrobiłam jedynie prt sc tego, co kolega nawyczyniał na innym portalu prosząc ludzi o like :) Bć może Pana angielski nie jest za dobry, i wyjazd za granice nie ma nic do rzeczy, jak ktoś nie umie podstaw. Ja za to mam wykształcenie nauczycielskie w kierunku tego języka, co czyni mnie wiarygodną osobą. Dlatego też stwierdzam,że nic nie zostało sfałszowane. Nienawidzę przekrętów w odróżnieniu do Pana. Golf Ii nie jest absolutnie moim autem, ale nie cierpię jak ktoś próbuje komuś coś narzucać, i bezpodstawnie oczerniać.
odpowiedz oceń post 19 14 zgłoś do moderacji
2013-05-02 10:11 36%
24

odpowiedziano ponad rok temu przez Don
xD Nauczycielka która dzierga sobie lajki przez jakieś strony inne na yt. :D. Zawsze było wiadomo, że jest golfik to jest i słoma z butów. Nie każdemu ona wychodzi aby nie obrażać innych :D ale tutaj to wyszła z butów i z progów.
odpowiedz oceń post 12 21 zgłoś do moderacji
2013-05-02 10:19 40%
25

odpowiedziano ponad rok temu przez Don
Odkupię od Ciebie tego golfika za 400zł :). Pług się przyda w gospodarstwie :)
odpowiedz oceń post 14 21 zgłoś do moderacji
freezerx
2013-05-03 09:49 56%
26
odpowiedziano ponad rok temu przez freezerx
Dziękuję. Miałam już niejedną ofertę, ale niestety nie jest na sprzedaż. No i daleko mu do pługa, ale jeśli takowego potrzebujesz, to proponuę:
http://otomoto.pl/fiat-126-z-plugiem-zarejestrowany-C27689076.html
oceń post 14 11 zgłoś do moderacji
Camille
2013-05-02 10:42 58%
27

odpowiedziano ponad rok temu przez Camille
Widać komentarze pisze jakiś "ćwierć-inteligent", skoro uważa po przeczytaniu moich komentarzy,że "dziergam sobie lajki". Wróc lepiej do Szkoły Podstawowej, a jak już zdasz, to porozmawiamy :)Powtarzam - nie jestem właścicelką golfa, wyrażam jedynie swoje opinie. Poza tym nie obrażam nikogo, to Pan od Alfa Romeo i jego znajomi będąc pod presją lajków, zaczęli puszczając flame o IP, co jest czystym wymysłem. Osoby, które nie mają o niczym pojęcia i są postronne w kierunku obrażania innych niech lepiej nie piszą. Tyle mam do powiedzenia.
odpowiedz oceń post 19 14 zgłoś do moderacji
Autko
2013-05-02 11:02 59%
28

odpowiedziano ponad rok temu przez Autko
Dajcie już spokój temu golfowi i zajmijcie się swoimi tyłkami. Głosowanie to głosowanie, wygra najlepszy i nie wtrącać się. Panowie bluzgający- weźcie się pochamujcie. Autko super, i mam nadzieję, że wygra. Zdecydowanie mój faworyt biorąc pod uwagę zniszczenia to się należy. Właścicielce życzę wygranej! :)
odpowiedz oceń post 20 14 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-05-02 11:23 34%
29
odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
pushowanie konkursu.
oceń post 11 21 zgłoś do moderacji
2013-05-02 21:39 28%
30

odpowiedziano ponad rok temu przez Don
To nie jest temat dla kobiet. No ewentualnie dla kobiet z Niemiec to jeszcze może być.
odpowiedz oceń post 7 18 zgłoś do moderacji
darm391
2013-05-03 10:00 62%
31

odpowiedziano ponad rok temu przez darm391
mega autko,niech wygra najlepszy!
odpowiedz oceń post 16 10 zgłoś do moderacji
2013-05-03 10:07 23%
32

odpowiedziano ponad rok temu przez golf
jakos nie widze ludzi zwracających uwage na golfa 2 tego jest pelno
odpowiedz oceń post 6 20 zgłoś do moderacji
freezerx
2013-05-03 10:47 62%
33
odpowiedziano ponad rok temu przez freezerx
I tu się mylisz. Pełno to jest 3, II są coraz rzadsze. Najlepiej widać to po częściach, które coraz trudniej dostać.

A moje auto ma większość podzespołów oryginalnych, oryginalną tapicerkę, lampy itp.
Największym problemem jest rdza. Gdyby np. nagrodą za nawet 3 miejsce były prace blacharskie, to do tego bym dążyła, na tym mi najbardziej zależy.

Po prostu chcę, żeby jeszcze pożyło. Nie jest sztuką aby kupić kolejne stare auto i je dobijać, ale aby o nie zadbać. Tym bardziej w tym przypadku, gdy jest to po prostu kawałek historii- 14 lat w rękach 1 właściciela, rzadko używane.

Dodatkowo widać, że było to auto zamawiane z rozszerzonym wyposażeniem- posiada np obrotomierz, który nie był wtedy w standardzie :) widać, że był zadbany.
oceń post 18 11 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-05-03 19:03 29%
34
odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
"widać że był zadbany" może i był jakies 10 lat temu bo teraz bez reparaturek blacharz sobie nie poradzi.

Swoja droga jak ci tak ciezko do golfa czesci znalesc to nie dziwie sie ze autko tak wyglada :p


Tak czy siak powodzenia w konkursie :)
oceń post 8 20 zgłoś do moderacji
2013-05-03 10:32 63%
35

odpowiedziano ponad rok temu przez lysy
dlatego właśnie przydałoby się tu odpicowanie kolego. Sam mam to auto, i sprawuje się świetnie, a miałem już wiele aut. Ludzie zawistni od razu przekreślają komuś szanse, to żałosne.
odpowiedz oceń post 17 10 zgłoś do moderacji
2013-05-03 11:40 32%
36

odpowiedziano ponad rok temu przez Don
Mogłem malucha na szrocie kupić i zgłosić zabił by golfika. Takich golfików jest pełno wszędzie nuda. Na każdej wiosce w każdej zagrodzie stoi golf. Gdyby on wygrał to by było największe wiejskie pośmiewisko w skali kraju. Nic szczególnego. Zardzewiały kwadrat na 4 kołach. Już bardziej rozumiem fanów trabanta czy innych starych rzadkich aut. Ten kto zaprojektował golfa musiał być zawistny i nie lubić biednych chłopów niemieckich. No i szkoda inwestować skoro właściciel nie potrafi zadbać o takiego golfika który j est tani w utrzymaniu więc po wszelkich modyfikacjach to chyba już tylko będzie wyjeżdżał raz na rok do Pasłęka na zlot VW aby się tylko nie zniszczył.
odpowiedz oceń post 9 19 zgłoś do moderacji
freezerx
2013-05-03 12:18 62%
37
odpowiedziano ponad rok temu przez freezerx
Zależy, co masz na myśli mówiąc zadbać. Jeśli chodzi o części, wszystko jest na bieżąco wymieniane. Amortyzatory Sachs, hamulce ATE, olej Motul.
oceń post 18 11 zgłoś do moderacji
2013-05-04 23:15 31%
38
odpowiedziano ponad rok temu przez Maja
Zainwestuj w szczotkę drucianą i puszkę farby w sprayu, felgi wyglądają okropnie.
oceń post 5 11 zgłoś do moderacji
2013-05-04 23:19 35%
39
odpowiedziano ponad rok temu przez Maja
kup jeszcze druciaka i puszkę farby w sprayu i pomaluj felgi, 3 godziny roboty i z głowy a tak to golf wygląda na strasznie zapuszczony z rudzikiem dookoła
oceń post 6 11 zgłoś do moderacji
freezerx
2013-05-06 15:54 40%
40
odpowiedziano ponad rok temu przez freezerx
Masz rację, ale to są zimowe :) letnie mam w porządku- sama je czyściłam i lakierowałam :D
Pierwszy raz to robiłam, ale jakoś się udało i wyglądają dobrze :)

Grunt, że dobre opony.
oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.