najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

motoryzacja

elbląskie moto wątki, porady, opinie, uwagi poznaj elbląski rynek usług motoryzacyjnych
Raff
2012-12-31 10:54 100%

Jak brzmi twój samochód? Nakręć filmik i wygraj nowy wydech do swojego auta! Ostatni dzień zgłoszeń

rozpoczęty ponad rok temu przez Rafał Kadłubowski

Elblag.net wspólnie z firmą Tłumiki Vakeć ogłaszają konkurs dla wszystkich posiadaczy samochodów osobowych. Do wygrania nowy tłumik samochodowy wraz z jego montażem. Wyślij nam krótki filmik, na którym nagrasz brzmienie wydechu twojego samochodu. Jeżeli okaże się, że twój tłumik jest najgłośniejszy, dostaniesz nowy za darmo!

Fundatorem nagrody jest elbląska firma Tłumiki VAKEĆ. Znajdujący się przy ul. Nowodworskiej 26A warsztat, oferuje usługi polegające na dokonaniu kompleksowych napraw i przeglądów, serwisu oraz instalacji w zakresie układów wydechowych w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Od 1 grudnia aż do końca roku (31.12), czekać będziemy na wasze zgłoszenia do konkursu.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nagranie telefonem lub innym nośnikiem (np. aparatem cyfrowym) filmiku o długości do 20 sek, prezentującego pracę wydechu swojego samochodu osobowego. Nagrany filmik (jego optymalny rozmiar to max. 10 MB) należy wysłać na adres e-mail konkursy@elblag.net

W tytule maila należy wpisać „Vakieć”, a w treści swoje imię, nazwisko, telefon kontaktowy oraz markę i rocznik pojazdu. Wśród nadesłanych filmików wybrany zostanie pojazd z najgłośniejszym tłumikiem. 7 stycznia zwycięski pojazd w warsztacie firmy Tłumiki Vakieć, otrzyma nową instalację wydechową wraz z jej montażem.

oceń wątek 49 0 zgłoś do moderacji
2012-12-01 14:05 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez cmax
może się uda uratować moją rurę w pasacie
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-12-03 10:32 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez bartosz
mój tłumik już od dawna nie warczy jak trzeba może czas na zmiany
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-12-03 22:02 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez artek
ciekawe jakie samochody maja szanse..
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-12-04 09:51 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez asia23
Mój napewno, ma z 13 lat i starsznie glośno jeżdzi, nie wiem czemu, ale na nowy mnie nie stac wiec spróbuje tutaj moze sie uda
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-12-04 22:24 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez nick
moja audica ostatnio chyba coś nie rzęzi za dobrze, fajnie że jest taki konkurs
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-12-05 12:00 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez 1234
tłumi nie sa ogólnie drogie, ale jak daja za darmo to trze skorzystać ;)
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-12-06 10:18 33%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez golf 3
Moja fura ma z tym problem ostatnio, ale daje radę, ale na konkurs mam ochotę się załapać..
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2012-12-06 12:27 33%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez vwmaniak
ciekawa alternatywa, zamiast kupić można wygrac, ciekawe tylko, czy nie ma tu jakiejs lipy
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2012-12-11 09:48 0%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez BURNEJKA
NIE MA LIPY
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-12-07 11:10 50%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez zbyszek
Sprawdziłem tego Vakecia, serwis wygląda całkiem nieźle, robioą ciężarówki i nie tylko, ruch maja całkiem spory, start w konkursie chyba wart uwagi, zagadałem ze znajomymi i ciekawie sie może zrobić
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2012-12-10 11:21 33%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez Anita
Moja znajoma, chciała mieć coś takiego w samochodzie, jej autko pierdzi jak traktor, nie da się tym jechać, zwłaszcza na imprezke, wszyscy chłopcy się oglądają. Czy li starczy jak tylko filmik nakręci?
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2012-12-12 14:53 0%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez rasta_123
filmik o wydechu? co za głupota
odpowiedz oceń post 0 6 zgłoś do moderacji
2012-12-20 11:36 33%
13
odpowiedziano ponad rok temu przez abazarrSR
Glupota to jest to, ze sie urodziles....
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2012-12-14 11:01 33%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez arabella
W końcu w tym mieście ktoś bez większej fatygi chce dac coś za darmo, nareszcie.. ale Elblążanie jak to oni, nie doceniają tego, że można coś wygrać tylko trzeba ruszyć się trochę i nachylić nad tłumikiem..Mi pomysł się podoba.
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2012-12-19 10:26 0%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez tombak (33)
a mi sie podoba pomysł, może mój wydech akurat się nie nadaje, ale mam znajomków, którzy skorzystają
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-12-20 11:42 0%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez mistrz pl
wysłałem, mam nadzieję, że moja stara rozpadająca się fura + jej nowy tłumik zaszaleją na mieście :)
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-12-20 12:22 0%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez wojtek
Ja też wysłałem, może moje Bmw zacznie w końcu być miłe dla ucha a nie słyszalne z odległości jakiś 2 kilometrów.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-12-21 09:46 0%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez bastek
Chociaż zepsuty tłumik, daję niezłe efekty, fura dźwięczy jak prawdziwa sportówka..
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-12-21 15:33 0%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez drifter
Zepsuty nadaje ten klimat WRC, poco naprawiac.. Ale przydalby sie nowy, dobry pomysl.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-12-22 21:45 0%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez antek 345
Może i taki konkurs nie wieje extra nagrodą, ale jak dają za darmo trzeba brać
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-12-25 22:13 0%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez Zosia_23
Samochody to mój ulubiony temat, chłopak ma całkiem niezłe cacko, ta metafuroza spoko konkurs, a ten też jest całkiem niezły, nagroda niepowala, ale warto skorzystać. Nie rozumiem, tych co nie chcą zmienić tłumika za free
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2012-12-27 16:08 0%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez scort ef
Ja tam dodałem swój filmik, chwila prawdy amoże się uda
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.