najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

motoryzacja

elbląskie moto wątki, porady, opinie, uwagi poznaj elbląski rynek usług motoryzacyjnych
Bartosz Gas
2013-01-14 07:25 96%

Konkurs za 28 000 zł. Metafuroza z elblag.net - Twoją furę czeka metamorfoza!

rozpoczęty ponad rok temu przez Bartosz Gas

Pamiętacie program „Pimp My Ride – Odpicuj mi brykę”? Ekipa specjalistów od tuningu pod wodzą słynnego rapera Xzibita modyfikowała zdezelowane auta na antenie MTV. Teraz przyszła kolej na nas. Przypominamy, że w elblag.net możecie odmłodzić swoje stare autko i dodać mu coś, czego może nigdy nie miało. Cały czas czekamy na zgłoszenia. Jeszcze dziś masz szansę wziąć udział w naszym konkursie. Twój samochód może być lepszy niż nowy. Zapraszamy!

GŁOSOWANIE TUTAJ !

Konkurs Metafuroza jest odpowiednikiem amerykańskiego programu „Pimp My Ride” w naszym regionie. Czekamy na zgłoszenia starych „fur” zarejestrowanych w Elblągu i okolicach (do 70 km od Elbląga).

Aby zgłosić swój udział w konkursie, należy zarejestrować się w serwisie www.elblag.net (założyć konto użytkownika) i przesłać formularz zgłoszeniowy na adres: konkursy@elblag.net.

W formularzu należy podać imię, nazwisko, miejscowość, numer telefonu komórkowego i minimum 4 zdjęcia swojego auta w różnych ujęciach.

Z racji dużego zainteresowania naszym konkursem i licznymi mailami przysłanymi po 14.02.2013 r., wydłużyliśmy etap zgłoszeniowy o miesiąc. Na zgłoszenia waszych bryczek czekać będziemy do
14 marca 2013 r.


Konkurs podzielony został na dwa etapy, a jego finał został zaplanowany w maju 2013 r. Wartość nagrody głównej to ponad 28 000 zł. Samochód zwycięzcy zostanie stuningowany (metamorfoza fury) przez specjalistów w swojej branży.

Sponsorami i zarazem wykonawcami tuningu będą firmy:
- Autoradex – nowy sprzęt audio o wartości 1000 zł
- Mechanika - Blacharstwo - Lakiernictwo Samochodowe Grzegorz Wojak - prace blacharskie o wartości 5000 zł
- Hurtowania Ogumienia „Dana” Danuta Wielgat - komplet opon i felg o wartości  2000 zł
- Firma handlowo - usługowa „Vakec” Jan Leśniowski – montaż nowego układu wydechowego o wartości 2000 zł
- Auto Service Marcin Tokarski - prace lakiernicze o wartości 7000 zł
- Mechanika Pojazdowa MIREX Mirosław Noga – mechanika i naprawa auta o wartości 3000 tys. zł
- Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjno - Handlowe Zbigniew Szuliński – tapicerka oraz przyciemniane szyby o wartości 3500 zł
- V-MAX Tunning optyczny i mechaniczny -  podzespoły do kabiny auta, pod maskę auta, spojlery zewnętrzne, obniżenie zawieszenia – 4000 tys. zł
- Multiagencja VMAX - roczne ubezpieczenie samochodu o wartości 1200 zł

Tego jeszcze nie było – bądź tego częścią!

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Zasady są bardzo proste. Należy przeczytać regulamin i postępować zgodnie z jego wytycznymi...

REGULAMIN KONKURSU METAFUROZA

1. W konkursie Metafuroza może wziąć udział samochód osobowy, wyprodukowany ponad 15 lat temu, zarejestrowany na terenie Elbląga lub powiatu elbląskiego.

2. W I etapie użytkownik musi założyć konto, czyli zarejestrować i zalogować się w serwisie www.elblag.net, a następnie musi przysłać na adres konkursy@elblag.net: nick podany przy rejestracji, imię, nazwisko, miejscowość, numer telefonu komórkowego, minimum 4 zdjęcia swojego samochodu (2 z zewnątrz i 2 ze środka) oraz krótki opis i uzasadnienie, dlaczego to właśnie jego auto ma wygrać główna nagrodę.

3. W II etapie, organizator konkursu zaprosi właścicieli samochodów, które spełniają regulamin do siedziby redakcji Elbląg.net w celu nagrania krótkiego filmiku o samochodzie i jego właścicielu, celem założenia profilu fury i umieszczenia go na You Tube (na kanale elblag.net).

4. Każdy użytkownik, który przejdzie do II etapu będzie zobowiązany na czas trwania konkursu do umieszczenia na tylnej szybie zgłoszonego auta, naklejkę konkursu Metafuroza.

5. Filmiki zgłoszeniowe, będą dostępne na stronie www.elblag.net. Czytelnicy tego serwisu w drodze głosowania, dokonają ostatecznego wyboru 3 samochodów, z których jeden, decyzją organizatorów otrzyma nagrodę główną konkursu. Ostatecznym kryterium będzie potencjał oraz walory dodatkowe pojazdu, uatrakcyjniające przeprowadzenie metafurozy.

6. Zgłaszane samochody muszą spełniać określone warunki wymagane przez organizatora konkursu:
- auto musi być starsze niż 15 lat,
- auto musi być dopuszczone do ruchu drogowego,
- nie może być doszczętnie zniszczone na zewnątrz np. poprzez brak znacznych elementów obudowy, brak klamek, brak lusterek, brak świateł, brak zderzaków - tylnego i przedniego, poprzebijane opony, pobite szyby,
- auto nie może być zardzewiałe w stopniu większym niż w 30%, na co może wskazać wiek pojazdu, nie mogą występować dziury w elementach obudowy, większe niż 2 - 3 cm,
- układ zawieszenia musi nadawać się do codziennej jazdy i nie może być całkowicie skorodowany i nie nadający się do jazdy,
- w środku pojazdu nie mogą występować duże zniszczenia tj: brak siedzenia, brak deski rozdzielczej – lub jest mocno uszkodzona, wielkie dziury w obudowie auta, pobite lusterka, pęknięte szyby, brak pasów,
- auto musi posiadać kompletne oświetlenie zgodnie z ustawą o dopuszczeniu pojazdu do ruchu drogowego

7. Po dokonaniu wyboru samochodu, pojazd zostanie przekazany organizatorowi konkursu na czas 4 - 5 tygodni, kiedy nie będzie mógł być użytkowany i zostanie dokonany w nim tuning.

8. Każdy etap naprawy samochodu będzie rejestrowany przez redakcję www.elblag.net, w wyniku czego powstanie film przedstawiający ostatni etap konkursu.

9. Po dokonaniu zmian tuningowych w wybranym samochodzie, zostanie on zaprezentowany w kilku miejscach publicznych dla mieszkańców Elbląga.

10. Wartość nagrody i sponsorzy konkursu:

Autoradex, Elbląg ul. Żyrardowska 83D - wyposażenie audio - sponsor zobowiązuje się do wyposażenia auta w system audio i jego serwisu w razie awarii sprzętu - wartość nagrody 1000 zł

Mechanika - Blacharstwo - Lakiernictwo Samochodowe Grzegorz Wojak, Elbląg ul. Gdyńska 22 - sponsor obliguje się do wykonania prac blacharskich - wartość nagrody 5000 zł

Hurtownia Ogumienia „Dana” Danuta Wielgat, Elbląg ul. Piłsudskiego 15A - sponsor zapewni komplet ogumienia i felg - wartość nagrody 2000 zł

Firma handlowo - usługowa „Vakeć” Jan Leśniowski, Elbląg  ul. Nowodworska 26A - sponsor zobowiązuje się do zapewnienia nowego układu wydechowego z montażem z elementami sportowymi w aucie - wartość nagrody 2000 zł

Auto Service Marcin Tokarski, Elbląg ul. Stawidłowa 14 - sponsor zobowiązuje się do wykonania prac lakierniczych pojazdu - wartość nagrody 7000 zł

Mechanika Pojazdowa MIREX Mirosław Noga, Elbląg ul. Niska 5 - sponsor zobowiązuje się do wykonania kompleksowej mechaniki pojazdu, wykonaniu niezbędnych napraw w aucie i zapewnieniu części do tych napraw - wartość nagrody 3000 zł

Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjno - Handlowe Zbigniew Szuliński, Elbląg ul. Łukasińskiego 9 - sponsor zobowiązuje się do wykonania usług tapicerskich oraz wykonania przyciemnienia szyb - wartość nagrody 3500 zł

V-max Tomasz Zieliński, Elbląg ul. Szarych Szeregów 3D - sponsor zobowiązuje się do przekazania na rzecz wybranego pojazdu podzespołów do kabiny auta, pod maskę auta, spojlery zewnętrzne, obniżenie zawieszenia - wartość nagrody 4000 zł

Multiagencja V-max, Elbląg ul. Szarych Szeregów 3C - firma ubezpieczeniowa - zobowiązuje się do ubezpieczenia samochodu OC na rok, w momencie wygaśnięcia aktualnej umowy OC wygranego pojazdu - wartość nagrody 1200 zł

11. Użytkownik wybranego pojazdu zadeklaruje w umowie zwartej pomiędzy nim a organizatorem konkursu, że będzie użyczał pojazd (zostanie wcześniej poinformowany o tym przez Redakcję Elblag.net) na potrzeby reklamowe serwisu www.elblag.net przy niektórych imprezach okolicznościowych (motoryzayjnych) i wydarzeniach masowych w Elblągu w sezonie letnim 2013 r.

oceń wątek 89 4 zgłoś do moderacji
2013-01-08 00:31 33%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez blejza
szkoda ze auto musi miec ponad 15lat, a przed kamera moge pokazac za 28tyś w aucie
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-01-08 08:11 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez wampir 1986
Tunning fury za 28 koła, starszego niż 15 lat to niegłupi pomysł, całkiem ciekawy.. Ja mam audi 13 letnie, pewnie się nie nadaje..?
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-01-08 08:23 60%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez hejt
zapewne nie
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2013-01-08 19:15 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez buniu
pomysł ok tylko zeby z auta nie zrobili agro tuningu xD
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Czech
2013-01-09 17:58 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Czech
AUTORADEX jak zawsze P............ !!! Przy ich cenach za 1000 zł można dostac dwa głośniki i radio HaHa! Jedno jest wiadome - łupac nie będzie.. hehe
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-01-10 11:06 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez bobik
fura jak będzie taka będzie lepsza taka niż żadna
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-01-13 22:50 33%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
Niestety nie moge wyslac zgloszenia do konkursu.... delivery failed! :( Naprawcie to raz dwa
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-01-13 23:12 0%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez redakcja
wyślij na redakcja@elblag.net - jutro sprawdzimy co się dzieje z adresem e-mail
oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2013-01-13 23:44 0%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
Ok, załatwione... poprostu email był za duży
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-01-14 16:48 0%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez Mojsa
Wymiatacie z konkursami na skale calej polski. A mowia ze w elblagu jic nie mozna zrbic. Gratulacje!!!!!!!
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-01-18 09:59 33%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez niunia
oj dzieje sie dzieje :)))))))))))))))))))))))))) trzymam kciuki chłopaki
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-02-01 08:09 0%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez zdzich
Widziałem Was na telebimie w mieście, chyba koło maca, jadłem frytki i patrze, a tu moja fura na obrazku ;))))) he he - spoko konkurs, stawiam swoja do gotowosci
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-02-01 21:36 0%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez zbychu
nie mogę założyć konta, wpisuję wszystkie pola i nic, nie mogę zakończyć rejestracji
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-02-02 13:43 0%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez Insolent
fura na wypas za 30 tysi? nie wiem czy wam sie to uda, w taka imprezke trzeba włożyć znacznie więcej kasy
odpowiedz oceń post 0 5 zgłoś do moderacji
2013-02-08 08:46 0%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez Mjjjjjjjjjjjjjarka
Zgłosiłem auto i co teraz? Mam czekać? czy mam cos jeszcze zrobić?
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-02-08 17:25 0%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez hiszpan
czy zgłoszenia do konkursu są potwierdzane?? do redakcji...
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-02-09 21:33 0%
17
odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
w sumie to jakas lista zgloszen by przydala by sie :P
tak na wszelki wypadek jakby komus email nie doszedl do redakcji:)
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Dworzin
2013-02-09 14:04 0%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez Dworzin
14 coraz bliżej :)
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-02-20 14:55 0%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez Gmarek
super, że zmieniliście termin zgłaszania aut, powiedziałem kilku kumplo i narzekali, że tak krótko
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-02-22 12:59 0%
20
odpowiedziano ponad rok temu przez sad
To trzeba sie bylo wczesniej obudzic!!!
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-02-22 14:22 0%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez zjazd wekendowy
Dodałem swoje auto, jest niezłe, ma 150 PS-ów pod blachą, mam nadzieję, że go wybierzecie
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-02-22 22:58 0%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez Prezez
Osobiście uważam, że pomysł jest dobry, gorzej z resztą... Za 30tys. można odremontować auto, ale nie "stuninkować", no i CA za 1000zł? To jest śmieszne, ja do auta skompletowałem CA za 1500zł i to "żeby coś grało". Zniechęcają też dosyć rygorystyczne kryteria bo wychodzi na to, że mamy Wam oddać auto w stanie dobrym+. Dopracujcie pomysł a będzie wszystko git.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-02-26 13:16 0%
23
odpowiedziano ponad rok temu przez asd
Ale ty masz na mysli cene dla klienta, a tutaj cos wyceniajac zapewne masz cene za jaka kupuje sponsor.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
kamil
2013-02-24 23:22 0%
24

odpowiedziano ponad rok temu przez kamil
ja zglosilem tez 3 moje fajne furki
odpowiedz oceń post 0 5 zgłoś do moderacji
2013-02-26 13:15 33%
25
odpowiedziano ponad rok temu przez asd
Jak masz fajne furki to nie potrzebuja modernizacji, jak masz trzy furki to masz kase na remonty
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
Bartosz Gas
2013-02-25 12:38 33%
26

odpowiedziano ponad rok temu przez Bartosz Gas
Zgłoszenie do konkursu samochodu, nie oznacza, że ma to być kompletny wrak, dowieziony na lawecie do całkowitego remontu. Regulamin konkursu określa, że pojazd musi spełniać wymagania i przepisy dotyczące dopuszczenia do ruchu drogowego, że nie może mieć pobitych szyb, lusterek itp, a tapicerka musi przynajmniej istnieć. Nie sądzę aby wymagania dotyczące wyglądu pojazdu były wygórowane. Rdza, również może wystąpić, wręcz ma prawo, wiek auta o tym mówi, ale nie może to byc np. całe nadkole zjedzone przez brązowe robaczki.
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
Gifas
2013-03-04 13:16 0%
27

odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
a mi to rybka:D im wiecej tym lepiej, raczej tutaj chodzi o ciekawy samochod bardziej niz jego kierowce?:D

Ciekawe jak bedzie wygladac ten caly filmik co bedzie krecony z autkiem ^_^

Przydalo by sie wiecej info na tematy organizacyjne:D bedzie jakas galeria autek czy cus? czy kazde autko bedzie w jakims materiale videło?:D
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.