najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

motoryzacja

elbląskie moto wątki, porady, opinie, uwagi poznaj elbląski rynek usług motoryzacyjnych
Marcin Pszczółkowski
2014-11-04 09:39 50%

Korki na Płk. Dąbka. Nie działa sygnalizacja

rozpoczęty ponad rok temu przez Marcin Pszczółkowski

Jedno z najbardziej ruchliwych skrzyżowań w mieście zostało dziś rano pozbawione sygnalizacji świetlnej. To spowodowało, że kierowcy musieli zachować szczególną ostrożność, pokonując ten odcinek Płk. Dąbka.

Korki, chaos, próby wymuszenia pierwszeństwa przejazdu, w końcu praktycznie zablokowane skrzyżowanie. Kierowcy nie potrafią już pokonać dużego skrzyżowania bez pomocy sygnalizacji świetlnej? Wiele na to wskazuje.

- Wioząc dziś syna do szkoły, jechałem przez ul. Płk. Dąbka w stronę centrum miasta. Na skrzyżowaniu z ul. Piłsudskiego nie działała sygnalizacja świetlna. Co z tego, że miałem pierwszeństwo przejazdu? Kierowcy z dróg podporządkowanych i tak starali się wcisnąć, przemknąć szybko. Wiadomo, każdemu się po prostu spieszy – informuje nas nasz Czytelnik. – Aż dziwne, że nie doszło tam do wypadku. W tamtym roku jednak z powodu braku świateł na tym skrzyżowaniu, doszło do dużej kolizji.

Sygnalizacja świetlna na tym skrzyżowaniu co jakiś czas jest wyłączana. Być może ma to związek z trwającą budową Willi Marszałka. Z tym pytaniem wystąpiliśmy do biura prasowego prezydenta miasta.

- Kosz na śmieci, zainstalowany na słupie z sygnalizacją świetlną, uległ spaleniu. Ogień spowodował także uszkodzenie przewodów i tym samym awarię całej sygnalizacji na skrzyżowaniu. Usterka już jest usuwana - wyjaśnia Rafał Maliszewski z biura prasowego prezydenta miasta.

Dziś jednak to nie koniec wszystkich problemów, które czekają na kierowców na ul. Płk. Dąbka. Na wysokości skrzyżowania z ul. Królewiecką, wyłączony jest z ruchu jeden pas. To powoduje, że przy tym skrzyżowaniu tworzą się korki. Warto tam uważać.

 

 

oceń wątek 4 4 zgłoś do moderacji
2014-11-04 09:47 83%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Yanosik
Raczej od piątku nie od dziś.
odpowiedz oceń post 10 2 zgłoś do moderacji
2014-11-04 10:19 83%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez prawda
od piątku a nie od wtorku!
odpowiedz oceń post 10 2 zgłoś do moderacji
2014-11-04 10:40 67%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez kierowca
no to "rychliwi" jesteście
odpowiedz oceń post 6 3 zgłoś do moderacji
NoName
2014-11-04 10:46 83%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez NoName
Już w dniu Wszystkich świętych widziałem że ta sygnalizacja nie działa.
odpowiedz oceń post 10 2 zgłoś do moderacji
2014-11-04 10:50 40%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez bobo
początek artykułu i błąd chyba ruchliwych a nie rychliwych ???
odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2014-11-04 20:43 0%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez Mietek ze słomą w butach
jeszcze im daleko do innych portali, gdzie redakcja pisze ˝dziękujemy za sugestię, treść została poprawiona`, tu jeśli ktoś poprawi, to cichaczem
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-11-04 11:35 75%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez hah
Gratuluję refleksu - sygnalizacja nie działa od piątku ;)
odpowiedz oceń post 6 2 zgłoś do moderacji
2014-11-04 11:56 71%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez zadowolony
Kolega redaktor chyba kawy nie wypił. Światła na tym skrzyżowaniu nie działają przynajmniej od piątku. Wczoraj jechałem i tez nie działały. I bardzo dobrze, właśnie to usprawniło ruch!
odpowiedz oceń post 5 2 zgłoś do moderacji
2014-11-04 12:04 0%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez gizmo
No nie wiem czy usprawniło. We mnie mało autobus nie wjechał, jadąc od Piłsudskiego. Ja jechałem Dąbka, miałem pierwszeństwo i guzik, mało mnie nie staranował.
oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2014-11-04 14:25 0%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez rejtan
parę dni temu palił się śmietnik wiszący na słupie sygnalizacji świetlnej przy kamiennicy Marszałka pracownicy to widzieli i się patrzyli a mogli to zadasiś piachem !!!i od tego płonącego śmiernika plastikowego sfajczyły się przewody powstało spięcie i pożar wewanątrz słupa i to jest ta przyczynaTe śmietniki w Elblagu powinno się wymienić na metalowe!!!bo od petów albo dla jaj gnoje podpalają a to było w biały dzień!!!!!!!
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-11-04 14:31 0%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez Yanosik
Już działa
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-11-05 00:10 0%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez ciekawy
a co z poprawkami kolo placu jagielonczyka? prawy PAS OUT, co za masakra ! co oni tam skarbow szukaja?
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.