najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

motoryzacja

elbląskie moto wątki, porady, opinie, uwagi poznaj elbląski rynek usług motoryzacyjnych
Motocykliści szaleją na Modrzewinie. Mieszkańcom to nie odpowiada
2013-06-04 08:33 78%

Motocykliści szaleją na Modrzewinie. Mieszkańcom to nie odpowiada

rozpoczęty ponad rok temu przez Joanna Siudak

To już drugi rok, kiedy w okresie letnim elblążanie skarżą się na brawurową jazdę motocyklistów na Modrzewinie. Hałas silników w godzinach nocnych, łamanie przepisów drogowych, wysoka prędkość zagrażająca innym kierowcom i spacerowiczom – to główne czynniki, na które narzekają mieszkańcy okolic tej dzielnicy. Wzmożona ilość patroli policyjnych nie poprawiła niestety tej sytuacji. O opinię w tej bulwersującej sprawie poprosiliśmy przedstawicieli dwóch stron: policji i Krzysztofa Milewskiego – znanego elbląskiego motocyklisty.

Modrzewina stała się miejscem, gdzie elblążanie chętnie wybierają się na przejażdżki rowerowe i spacery. Spokój okolicznych mieszkańców zakłócają jednak, jeżdżący z dużą prędkością motocykliści. Elbląska policja odnotowuje coraz więcej zgłoszeń w sprawie łamania przepisów drogowych. Martwią się również rodzice, których dzieci jeżdżą po pobliskich ścieżkach rowerowych. Jak zaznacza aspirant Krzysztof Nowacki:

- W okresie wiosenno-letnim ilość patroli policyjnych na Modrzewinie jest zwiększona. Głównie są to patrole własne, ale też przyjmujemy zgłoszenia od mieszkańców - takich przypadków w ciągu tygodnia jest kilka. Mieszkańcy skarżą się głównie na hałas, jaki niosą silniki motocykli. Wiemy, że Modrzewina jest miejscem gdzie motocykliści jeżdżą z dużą prędkością, dlatego też staramy się jak najczęściej sprawdzać ten obszar. Duże zagrożenie stanowi brawurowa jazda, stawanie pojazdu na jednym kole, agresywne hamowanie. Do tej pory na tym terenie nie zdarzył się jednak żaden wypadek. Nie zatrzymaliśmy też żadnego motocyklisty na gorącym uczynku. Kiedy widzą zbliżający się patrol, zatrzymują się lub zwalniają – nie mamy podstaw do zatrzymania takiej osoby. Na Modrzewinie nie ma monitoringu. Od władz miasta zależy, czy w miejscu tym zostaną postawione kamery. Nie rozwiążą one jednak problemu, ponieważ motocykliści zasłaniają tablice rejestracyjne, w obawie przed zidentyfikowaniem.

O opinię w tej sprawie poprosiliśmy również Krzysztofa „Homzika” Milewskiego – motocyklistę z Elbląga, który dwa lata temu wybrał się na wyprawę motocyklem dookoła Polski. Trasę 3000 km przebył w czasie 72 h i na stałe zapisał się w pamięci w środowisku motocyklowym.

- W naszym mieście nie ma miejsca, gdzie można spokojnie poćwiczyć różne ewolucje, zachowania lub sytuacje podbramkowe, jakie pozwolą na naukę lepszego panowania nad motocyklem. Jest to droga publiczna i należy przestrzegać przepisów drogowych. Jednak warto się zastanowić, czy lepiej jest „szaleć” na głównych ulicach miasta, czy może wybrać sobie końcowy odcinek słynnej Modrzewiny i tam dawać upust adrenalinie, stwarzając o stokroć mniejsze zagrożenie dla innych, niż na ulicach miasta. Zauważyłem, że jazda na jednym kole odbywa się wtedy, kiedy nie ma tam pieszych lub rowerzystów. Czy moja wypowiedź może być bulwersująca? Tak, ale tylko dla tych, którzy nie rozumieją, czym tak naprawdę jest pasja w postaci jazdy na motocyklu z dodatkiem odrobiny adrenaliny, jadąc na przykład na jednym kole. Sam tego nie potrafię, dlatego podziwiam przeróżnych motocyklistów, stawiających swoje maszyny na koło.

Jedno jest pewne. W Elblągu brakuje miejsca, gdzie miłośnicy dwóch kółek mogliby, nie stwarzając zagrożenia czy też utrudnień dla mieszkańców, oddawać się swojej pasji. Nie można też negatywnie oceniać motocyklistów, bowiem są oni organizatorami wielu cennych inicjatyw – jak choćby wsparcia dla wychowanków domów dziecka w Elblągu czy Marwicy. Mamy tylko nadzieję, że nowe władze miasta pomyślą o wyznaczeniu miejsca, gdzie miłośnicy szybkiej jazdy na dwóch kółkach będą mogli realizować swoją pasję.

oceń wątek 40 11 zgłoś do moderacji
2013-06-04 08:50 24%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez tylewtemacie
ćwiczcie w polu!!! nikt nie ma obowiązku udostepniania wam zaper da la czy i w żadne lusterka patrzyl nie będę ani zjezdzal z czolowki w drzewo tylko dlatego ze pan scigacz ma wene wyprzedzania
odpowiedz oceń post 9 28 zgłoś do moderacji
2013-06-04 09:25 79%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Również motocyklista
rozumiem, że Ty nigdy nie wyprzedzasz. Czy widząc wyprzedzającego choppera zjeżdżasz?, bo ścigacza to już wiemy że nie, a czy widząc wyprzedzającą ciężarówkę?, pewnie tak i to z pełnymi portkami, bo po Twojej wypowiedzi wnioskuję że hołdujesz zasadzie, że rację ma większy na drodze. Na pola wywaliłbym jeszcze wszystkie "L"-ki i kierowców z doświadczeniem mniejszym niż 3 lata po co stwarzają zagrożenie. A i jeszcze jedno, chłopie patrz w lusterka bo kiedyś możesz się zdziwić, najłagodniejszą karą będzie urwanie Ci tego lusterka przez jakiegoś zdenerwowanego kierowcę, najsurowszą kara śmierci jak nie zauważysz wyprzedzającej Ciebie ciężarówki i zajedziesz jej drogę. Miłego dnia. Żyj i daj żyć.
oceń post 26 7 zgłoś do moderacji
2013-06-04 15:11 0%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez vfjkdikr
tylko tyle Tepy jestes zapewne jak twoi starzy bo nie nauczyli cie szacunku. Zycze powodzenia i modl sie zebys nigdy na mnie nie wpadl bo przejade po tobie jak ciezarowka i cie oszczam na koniec
oceń post 0 16 zgłoś do moderacji
2013-06-04 20:15 60%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez Również motocyklista
Właśnie o tym pisałem, mądry jesteś tylko przed komputerem, a na drodze srasz pod siebie, nie jesteś godzien lizać mi opony, możesz mi skoczyć na wał kardana ( i tak pewnie ne wiesz co to jest, skoro twoja wiedza motoryzacyjna ogranicza się tylko do jednego pedału gazu) a zazdrość że nigdy nie będziesz miał motocykla bo strach i mama nie pozwoli ci na niego wsiąść otumania cię tak bardzo, że wolisz zniszczyć komuś życie niż przejść nad swoją nieudolnością i ograniczeniami umysłowymi do porządku dziennego. Pozdrawiam i idź się wyszczaj na swoją ...... Bo mnie i tak nidy nie dogonisz
oceń post 9 6 zgłoś do moderacji
2013-06-04 08:55 62%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez kol
Co do hałasu w godzinach nocnych, owszem, ale w dzień na Modrzewinie znajdzie się miejsce dla każdego. Po co ten krzyk?
odpowiedz oceń post 13 8 zgłoś do moderacji
2013-06-04 08:56 36%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez elsa
A czy miłośnicy motocykli myślą o tych, którzy po pracy i wieczorem marzą o ciszy i spokoju? Ten okropny ryk przeszkadza ludziom, którzy mają inne pasje. Np. chcą poczytać książkę, obejrzeć film czy pogadać ze znajomymi. Modrzewina to nie tor wyścigowy. Kupcie sobie państwo jakieś miejsce, zróbcie tam tor i róbcie co chcecie. Byle nie przeszkadzać innym.
odpowiedz oceń post 9 16 zgłoś do moderacji
2013-06-04 09:20 70%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez Marcin
Elso, proszę zatem kupić sobie dom pod miastem tam jest cisza i spokój, ja tak zrobiłem, mieszkając w mieście trzeba liczyć się z hałasem, urokami miasta, ale też i z jego wadami.
oceń post 16 7 zgłoś do moderacji
2013-06-04 10:09 53%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez motoGirl
Elsa..mozna isc do Bazantarni tam jest cisza i spokoj..a Modrzewina to tak jak by miasto :)
oceń post 10 9 zgłoś do moderacji
2013-06-08 10:23 0%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez Do odcinki Panowie!
A jak jest w innych miastach mondralo!? Nawet nie wiesz, że chcą pozamykać tory wyścigowe bo takim mieszczuchom jak Ty, którzy ponad to budowali się pod torem a nie na odwrót, przeszkadza hałas! BO TO POLSKA WŁAŚNIE
oceń post 0 4 zgłoś do moderacji
2013-06-04 09:22 65%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez Motocyklistka
Cisza nocna obowiązuje od 22.00 do 6.00, czyli w nocy. Przeszkadza wam krzyk dziecka? Przeszkadza wam kosiarka spalinowa na osiedlu? Przeszkadza wam głośna muzyka? Przeszkadza wam wiertara za ścianą? Napiszcie też skargę na warsztaty usługowe gdzie pracując hałasują. CISZ NOCNA OD 22.00 do 6.00 W ciągu dnia mogę sobie wyć ile mi się podoba bo nie robie tego pod oknami tylko kilka kilometrów dalej. Miejćie pretensje do fizyki że tak szybko pozwala zapier... fali dźwiękowej do waszych uszu. Mocherowe berety, wiecznie marudzące.
odpowiedz oceń post 22 12 zgłoś do moderacji
2013-06-04 13:16 40%
11
odpowiedziano ponad rok temu przez ...
Art. 51 kodeksu wykroczeń mówi: “Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny”.
oceń post 6 9 zgłoś do moderacji
2013-06-04 13:26 65%
12
odpowiedziano ponad rok temu przez Promulgacja
@ ... Przytaczasz paragraf którego nawet nie raczyłeś dokładnie przeczytać. Jak wół jest napisane - "spoczynek nocny" , a kolega wyżej pisał, że w dzień może sobie wyć ile chce :)
oceń post 11 6 zgłoś do moderacji
2013-06-04 13:54 75%
13
odpowiedziano ponad rok temu przez z Zawady
DZWONY KOŚCIELNE są jeszcze głośniejsze a chrześcijańskie parady po ulicach miasta też głośne! Wole słuchać Was jak przejeżdżacie obok mojego bloku przy Modrzewinie niż te te pie..dolone kościelne dzwony w niedzielę rano.
oceń post 15 5 zgłoś do moderacji
2013-06-04 14:06 65%
14
odpowiedziano ponad rok temu przez Promulgacja
~ z Zawady
No i to wpis osoby NORMALNEJ. Ja rozumiem jakbyśmy tam w kółko jeździli co parę minut. Jeżeli jednak raz za godzinę przejedzie jeden czy dwa motocykle to o co tyle pretensji? Ja pracuję przy Modrzewinie i w dzisiejszym dniu jeszcze nie słyszałem ani jednego motocykla. W dzisiejszych czasach to jednak lubimy narzekać na wszystko. Muchy w domach też pewnie Was wkurzają i dzwonicie do zarządcy osiedla, że warunki mieszkaniowe są niedopuszczalne...
ps. Do autora wpisu - następnym razem jak będę przejeżdżał to pozdrowię Cię motocyklową odcinką ;-)
oceń post 13 7 zgłoś do moderacji
2013-06-04 14:27 23%
15
odpowiedziano ponad rok temu przez ...
Promulgacja ile ty masz lat ??????? Czytania uczą już w w przedszkolu. Jest także napisane "(....) zakłóca spokój, porządek publiczny (...)". Ja w przeciwieństwie do Ciebie DZIECKO najpierw czytam (ze zrozumieniem) to taki wyższy poziom niż Twój, później komentuję.
oceń post 3 10 zgłoś do moderacji
2013-06-04 14:51 50%
16
odpowiedziano ponad rok temu przez Promulgacja
~ ...
Do motocykli co najwyżej tyczy się ustęp : "spoczynek nocny". Inne nie mają zastosowania. Tak więc będę jeździł od 6 do 22 ile tylko będę chciał.
Lat mam 31. Pozdrawiam.
oceń post 6 6 zgłoś do moderacji
2013-06-04 15:29 33%
17
odpowiedziano ponad rok temu przez ...
Jeździj, jeździj. Ma tylko nadzieję, że na własnej skórze przekonasz się o zastosowaniu tego przepisu. Pozdrawiam.
oceń post 4 8 zgłoś do moderacji
2013-06-04 21:50 63%
18
odpowiedziano ponad rok temu przez s
@z zawady, bycmoze chodzilo komus o to, ze gdupa motocyklistow zebrala sie na modzewinie (jako miejscu gdzie najmniej bedzie przeszkadzac innym uczestnikom ruchu), i pojechala 1 czerwca pod olimpie, zeby zrobic radoche dzieciakom z okazji dnia dziecka.
a moze przeszkadza komus, ze na olimpii byly motocykle, jedne cichsze inne glosniejsze ???
oceń post 5 3 zgłoś do moderacji
2013-06-04 09:47 79%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez Krzysztof Milewski
Szanowni startujący do stołka Prezydenta. Rozwiązanie jest proste. Macie już gotowy odcinek drogi czyli końcowy kilometr odcinka na naszej Modrzewinie. Zamknąć ten odcinek na stałe dla ruchu, a zezwolić na korzystanie z niego w dowolny sposób nam motocyklistom i kierowcom samochodów. Zainstalować tam kamerę monitoringu miejskiego w celu ewentualnego ukarania za zniszczenia infrastruktury drogowej. Ustawić tablicę ostrzegającą z napisem WJAZD ORAZ WEJŚCIE NA WŁASNE RYZYKO. Jest to miejsce oddalone od zabudowań więc te przepisy mamy zachowane. Zdemontować słupki, barierki, oznakowanie na tym końcowym odcinku aby nie stwarzało zagrożenia dla ćwiczących tam pojazdów. Skarpy jakie są oddalone od jezdni w odległości około 40 metrów są idealne dla widzów jacy w miarę bezpiecznej odległości mogą sobie tam siedzieć i podziwiać nas idiotów jak to określacie motocyklistów. Wilk syty i owca cała. 22.00 do 6.00 koniec hałasowania. Jeśli ten ktoś kto zdobędzie stołeczek
odpowiedz oceń post 19 5 zgłoś do moderacji
2013-06-04 09:47 69%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez poli
"bulwersująca sprawa" buhaha dobre na modrzewinie to może przeszkadzać co najwyżej zającom pomyślcie o ludziach co np. na 12 lutego mają ryk silników 2 metry od okna 24 na dobę
odpowiedz oceń post 11 5 zgłoś do moderacji
2013-06-04 10:02 78%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez vster
wiecznie zle, a to za glosno a to za cicho a to to tamto....prawda jest taka ze w naszym mieście nie dzieje sie kompletnie NIC wieczne narzekanie i biadolenie.Dyskoteke otworza....za glosno....motor przejedzie za głośno....
odpowiedz oceń post 18 5 zgłoś do moderacji
2013-06-04 21:43 50%
22
odpowiedziano ponad rok temu przez s
vster, a jak nic sie nie dzieje to narzekania ze miasto umiera i nie ma tu nic do roboty.....
oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2013-06-04 10:13 71%
23

odpowiedziano ponad rok temu przez jj
niech mi;icja wezmie sie za rowerzystow ktorzy zamiast po sciezce rowerowej jezdza po ulicy!!! to jest dopiero zagrozenie i lamanie przepisow
odpowiedz oceń post 15 6 zgłoś do moderacji
2013-06-04 10:19 35%
24

odpowiedziano ponad rok temu przez szprycha
Wystarczy zamontować kilka progów spowalniających (leżący policjant) i sprawa zostanie rozwiązana.
odpowiedz oceń post 12 22 zgłoś do moderacji
2013-06-04 11:09 41%
25

odpowiedziano ponad rok temu przez obcy
Nic nie mam do Was MOTOCYKLISTÓW ale czasami się zastanawiam czym jeden z drugim się kieruje?? Pasja ?? Szpanerstwo ?? Trudno powiedzieć. Skoro ktoś wymyślił nakładki na tłumiki to po to by ich używać i żeby tak nie hałasowały.
odpowiedz oceń post 7 10 zgłoś do moderacji
2013-06-04 19:50 83%
26
odpowiedziano ponad rok temu przez 1234
Powiem ci,że są ludzie z pasją i idioci którzy jeżdza dla szpanu..nie wrzucaj wszystkich do 1 wora.
oceń post 10 2 zgłoś do moderacji
2013-06-04 11:12 77%
27

odpowiedziano ponad rok temu przez hejterka
wszystko chcą zepsuć, zniszczyć, zabrać ludziom, jak nie bis to modrzewina. Weźcie się ludzie opanujcie!!! Wieczni każdemu coś nie pasi, i tak źle i tak niedobrze!!!
odpowiedz oceń post 17 5 zgłoś do moderacji
2013-06-04 11:14 28%
28

odpowiedziano ponad rok temu przez Mieszkaniec
Zawsze można przeprowadzić rutynową kontrolę takiego motoru, np. pod względem hałasu. Za to też można zwystawić mandacik.
odpowiedz oceń post 5 13 zgłoś do moderacji
2013-06-04 11:37 64%
29
odpowiedziano ponad rok temu przez cy_nick
Motor to masz w soim matizie pod maską, a to co jeździ na dwóch kołach nazywa się motocykl, i uwierz mi, że stan techniczny tych motocykli jest po stokroć lepszy od Twojego auta bo nikt nie wyjechałby niesprawnym sprzętem na dwóch kołach
oceń post 14 8 zgłoś do moderacji
2013-06-04 12:16 40%
30
odpowiedziano ponad rok temu przez Mieszkaniec
Jak juz tak się czepiasz to pod maską samochodów w tym też Matiza jest SILNIK !!!!. Proponuję cofnięcie się do podstawówki gdzie uczyli czytania ze zrozumieniem !!!! Rozmawiamy tu o HAŁASIE jaki wytwarzają MOTOCYKLE !!! Więc twoja uwaga dotycząca ogólnego stanu technicznego nie ma tu znaczenia. Motocykl z tak głośnym wydechem nie powinien przejść badań.
oceń post 6 9 zgłoś do moderacji
2013-06-04 13:07 50%
31
odpowiedziano ponad rok temu przez cy_nick
Mieszkaniec SILNIK to nie powiem gdzie Ty masz, bo to kulturalne forum, a za hałas można zabrać dowód a nie wystawić mandat,
oceń post 8 8 zgłoś do moderacji
2013-06-04 13:28 38%
32
odpowiedziano ponad rok temu przez ...
W taryfikatorze tego nie ma ale możesz dostać mandacik z art.66 pkt. 1 ust. 2 PRD, hehehe.
oceń post 3 5 zgłoś do moderacji
NoName
2013-06-04 11:18 82%
33

odpowiedziano ponad rok temu przez NoName
Jak to na Modrzewinie nie było żadnego wypadku. Ja przypominam sobie że kiedyś na Modrzewinie jakiś szaleniec wyleciał samochodem z drogi i doszczętne roztrzaskał samochód na barierkach.
odpowiedz oceń post 9 2 zgłoś do moderacji
2013-06-04 12:45 80%
34
odpowiedziano ponad rok temu przez BiG
Masz racje, było coś takiego. Po pościgu policyjnym za złodziejami Porsche Cayenne.
oceń post 8 2 zgłoś do moderacji
2013-06-04 13:11 67%
35
odpowiedziano ponad rok temu przez obserwator
Była też chyba granatowa Vectra B, która nie wyrobiła na zakręcie :D
oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2013-06-04 11:25 36%
36

odpowiedziano ponad rok temu przez gość
jak się komuś nie podoba niech się wyprowadzi
odpowiedz oceń post 8 14 zgłoś do moderacji
2013-06-04 12:22 44%
37
odpowiedziano ponad rok temu przez m&m
myślę że jesteś w miniejszości więc może ty się wyprowadzisz !!!!!!!!!!
oceń post 8 10 zgłoś do moderacji
2013-06-04 14:59 44%
38
odpowiedziano ponad rok temu przez poldek
Ciekawe jak byście reagowali jak by u was pod blokiem ktoś hałasował na pewno nie siedzielibyście cicho
oceń post 7 9 zgłoś do moderacji
2013-06-04 19:21 67%
39
odpowiedziano ponad rok temu przez ten ze zdjęcia
latałbym co chwila do okna żeby zobaczyć kto to :P
oceń post 8 4 zgłoś do moderacji
2013-06-04 11:26 65%
40

odpowiedziano ponad rok temu przez Driver
TO GDZIE MY MAMY SIĘ WYSZALEĆ???
odpowiedz oceń post 17 9 zgłoś do moderacji
2013-06-04 12:27 18%
41
odpowiedziano ponad rok temu przez rolnik
może na polu !!!!
oceń post 4 18 zgłoś do moderacji
2013-06-04 14:58 43%
42
odpowiedziano ponad rok temu przez gtr
u siebie pod domem
oceń post 6 8 zgłoś do moderacji
2013-06-04 14:58 42%
43
odpowiedziano ponad rok temu przez Red
Pedofil się skarży: to gdzie mam się wyszaleć?
A więc pytanie po prostu głupie.
oceń post 5 7 zgłoś do moderacji
2013-06-04 19:53 75%
44
odpowiedziano ponad rok temu przez 1234
Nikomu się nie dogodzi..najlepiej żebyśmy w ogóle nie śmigali na moto...a ja i tak dalej bd na modrzewinke wpadała :)
oceń post 9 3 zgłoś do moderacji
2013-06-04 13:11 0%
45

odpowiedziano ponad rok temu przez Pracownik Seata
Tak jak pan na koszulce ma napisane tyle ja tez mam na ten temat : ) "Mam Wyj...ne" LWG !
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-06-04 14:02 86%
46

odpowiedziano ponad rok temu przez PNM
Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie ;)
odpowiedz oceń post 19 3 zgłoś do moderacji
2013-06-04 14:23 65%
47

odpowiedziano ponad rok temu przez zen
jakim mieszkańcom jak tam nikt nie mieszka!
odpowiedz oceń post 13 7 zgłoś do moderacji
2013-06-04 15:11 50%
48
odpowiedziano ponad rok temu przez Motocyklistka
A wytłumacz to maruderom internetowym jakim przeszkadza to wszystko. Miasto mogło nie wydawać milionów na drogę do nikąd to nie było by problemu.
oceń post 9 9 zgłoś do moderacji
2013-06-04 19:55 75%
49
odpowiedziano ponad rok temu przez 1234
Dokładnie...cóż poradzić czepiają się takich pierdół jak by nie było ważniejszych tematów do dyskusji ..
oceń post 9 3 zgłoś do moderacji
2013-06-04 15:26 44%
50

odpowiedziano ponad rok temu przez Janek z urzędu
Doczekamy się niedługo kilku progów spowalniających na tej drodze i skończy się "szaleństwo", pojadą szaleć pod swoje domy - wtedy ich własne żony i matki będą narzekać, może wtedy zrozumieją, jaki to problem dla wszystkich. Pozdrawiam
odpowiedz oceń post 11 14 zgłoś do moderacji
2013-06-04 15:50 42%
51
odpowiedziano ponad rok temu przez Mieszkaniem wsi Elbląg
Te progi to już pewne? Nareszcie ktoś poszedł po rozum do głowy i skończą się wariacje pod naszymi oknami. Jeszcze przydałby się tam radar albo i dwa to przy okazji straż miejska miała by co robić.
oceń post 10 14 zgłoś do moderacji
2013-06-04 15:51 48%
52
odpowiedziano ponad rok temu przez Motocyklistka.
Janku, progi spowalniające masz pomiędzy synapsami. Progi spowalniające daje się na ulicach osiedlowych i jest to unormowane prawnie. Rogi, to można zainstalować na twojej głowie :P Tyle twojego że sobie poklikasz i masz satysfakcję że ktoś reaguje na twą głupotę.
oceń post 11 12 zgłoś do moderacji
2013-06-04 16:02 43%
53
odpowiedziano ponad rok temu przez Mirek
Zgadzam się! Progi powinny tam powstać, najlepiej co 100-200m. Ja to bym jeszcze radar albo i dwa postawił to by skończyły się wyścigi rozpieszczonych bachorów z bogatych domów.
oceń post 9 12 zgłoś do moderacji
2013-06-04 17:22 44%
54
odpowiedziano ponad rok temu przez PNM
Pojadą pod twój urząd... ;)
oceń post 4 5 zgłoś do moderacji
2013-06-04 19:54 50%
55
odpowiedziano ponad rok temu przez hejterka2
Pod Twoimi oknami? A gdzie mieszkasz, w parku technologicznym? To na bogato ;]
oceń post 4 4 zgłoś do moderacji
2013-06-04 17:48 29%
56

odpowiedziano ponad rok temu przez szprycha
Panie Krzysztofie Milewski pański pomysł dotyczący zamknięcia jezdni na Modrzewine jest tak idiotyczny że klękajcie narody.Jestem kierowcą z wieloletnim doświadczeniem i z moich podatków i innych buduje się drogi.A pan chciałby zagarnąć ten odcinek dla debili którym adrenalina wypaliła mózg.Cywilizowani motocykliści jadą na nieczynne lotniska( Orneta)i tam dają czadu.
odpowiedz oceń post 7 17 zgłoś do moderacji
2013-06-04 18:44 47%
57
odpowiedziano ponad rok temu przez Uczestniczka ruchu.
Mózg to tobie wypaliło od jarania papierosów. Kierowca z wieloletnim doświadczeniem jaki wpadając w poślizg samochodem wali w gacie ze strachu bo ogarnia tylko na prostej. Czytaj ze zrozumieniem, bo chodzi o końcowy odcinek tej drogi jaki od ostatniego skrzyżowania jest drogą do nikąd jaką nie dojedzie się nigdzie jak prosto w słup.
oceń post 7 8 zgłoś do moderacji
2013-06-04 18:48 67%
58
odpowiedziano ponad rok temu przez Fido
A sądzisz, że lotnisko orneta z czyich pieniędzy zostało zbudowane? Elbląg jak zawsze tłami wszystkie inicjatywy. Nawet w Gdańsku który jest rzut beretem pojedzie się pod Halę Olivię która jest w centrum miasta i tam motocykliści jeżdżą bez problemu aby nie chciało im się szaleć po drogach. Przez takich zacofanych ludzi miasto umiera.
oceń post 10 5 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.