najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

motoryzacja

elbląskie moto wątki, porady, opinie, uwagi poznaj elbląski rynek usług motoryzacyjnych
Bartosz Gas
2013-05-27 12:34 93%

Najbardziej odrażający silnik - zobacz zwycięzcę

rozpoczęty ponad rok temu przez Bartosz Gas

Sklep i serwis motoryzacyjny V-MAX wspólnie z Elblag.net przygotowali coś oryginalnego dla użytkowników starych i zaniedbanych silników samochodowych. Wystarczyło przysłać filmik silnika swojego samochodu, aby wziąść udział w konkursie, w którym nagrodą była jego przemiana w lśniące cacko, polegająca na doprowadzeniu go do ładnego wyglądu i dodaniu kilku akcesoriów tunnigowych.

Przysłaliście wiele ciekawych propozycji, my wybraliśmy jedną. Nagrodzoną osobą został Pan Piotr Holke, którego zabrudzona maszyna pod maską zyskała nowy charakter i wygląd po ingerencji mechanika.

Po naszym działaniu Pan Piotr nie poznał swojego silnika, jego kultury pracy i wyglądu, powiedział, że już napewno nie będzie się go wstydził przy kolejnej wizycie w warsztacie.

Zapraszamy do obejrzenia video z przekazania samochodu właścicielowi.

oceń wątek 40 3 zgłoś do moderacji
2013-02-19 15:32 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez nickelodeon
w Elblągu zaczęło się prawdziwe tunnigowanie furasek, super.. w końcu coś rewelka pojawi sie na naszych ulicach, a nie tylko Bmki i zdezelowane passaty
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-02-20 19:24 50%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Bogdan
Passaty to niekoniecznie plaga w tym rejonie... mnóstwo osób Ci powie, że zdezelowany Passat to zbawienie. ;)
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-02-19 19:54 33%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Bogdan
odrażający silnik :D
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-02-20 11:20 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Ramzes34
Tjunnig w moim samochodzie by sie przydał, ogólnie nie jest złe, mam BMW, ale jakby powarczał trochę byłoby super, problem, że samochód kupiłem ostatnio i ma umyty silnik, czy to oznacza, że nie moge brać udziału?
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-02-20 11:35 0%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez Feliks
BMW? od kiedy? :P
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-02-20 14:50 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Ramzes34
ale co od kiedy? nie rozumiem
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Bartosz Gas
2013-02-20 23:21 50%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Bartosz Gas
każde auto ma szanse, tylko musi mieć brudny silnik, naprawdę brudny
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-02-21 13:53 0%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez bcc
jakbym wówczas zrobiła zdjęcie, kiedy musiałam otworzyć maskę bo śmierdziało, a tam.... szczur przy silniku w stanie rozkładu
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2013-02-22 09:53 0%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez Alan
spoko, masz duże szanse, ja w takim wypadku podłożę zdechłego kota, ciekawe jak mechanik sobie z tym poradzi he he he
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2013-02-25 12:12 50%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez Conan Barb.
konkurs, może d.. nie urywa, ale nagroda spox, gratulacje dla Sponsora
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-02-26 09:14 0%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez x-traile
Ciekawe na czym będzie polegać to tjuningowanie silnika, pewnie umyja karczerem, dokreca 3 śrubki i doleja oleju i wszystko. Nie wiem czym sie wszyscy podniecają. Przecież to żadna nagroda. Takie rzeczy moge sobie sam zrobić w domu w garażu.
odpowiedz oceń post 0 7 zgłoś do moderacji
2013-02-26 10:46 0%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez anty-fan
Wytyczne macie za surowe, obostrzenia w konkursie lokalnym jak na tak kiepska nagrodę są kiepskie. Powinniście brać każde auto, nie młodsze niż 2005, nieważne są przerobki, skoro są, choć mało jest aut, które cos takiego mają, dziwne, że LPG was przeraża, czyżby VMAX sobie nie radził z takimi urządzeniami? hehe
Polecam bardziej wyluzować w regulaminie
odpowiedz oceń post 0 5 zgłoś do moderacji
2013-02-27 10:15 0%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez naty-fan-anty-fana
do anty-fan, gościu jak ci sie nie podoba to nie bierzesz udzialu, chcesz to zrob swoj konkurs a nie sie czepiasz do innych, nawet nie wiesz jakie beda nagrody a juz sapiesz - typowy burak
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-02-27 10:19 33%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez anty-fan-anty-fana
do anty-fan, koles jak ci sie nie podoba to nie bierz udzialu, albo wymysl swoj konkurs, a nie sie czepiasz do innych, nawet nie wiesz jakie bedą nagrody....masakra!!!
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-02-27 10:19 0%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez Mirek
super konkurs !!!!
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2013-02-27 10:20 50%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez Witek
Dawno już nic się nie działo w Elblągu, dobrze że ktoś cos organizuje .
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-02-27 15:29 33%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez mielony
Super konkurs !
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-03-06 12:54 0%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez Mardocheusz
silnik mam nieźle uwalony po zimie, mam trochę wycieków oleju, i pełno smarów dookoła, może byc taka fura..?
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-03-08 12:34 0%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez stx_bmx
mój stary ma nieźle uj.. ny silnik, powiedziałem mu o tym, ciekawe czy wygra.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-03-13 09:04 0%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez HRX
brudny silnik..? wszystkie silniki sa brudne, ciekawe jakie macie kryteria wyboru, brudny, czy osmarowany, czy stary, czy uwalony błotem..?
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2013-03-21 11:09 0%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez loko koko
każdy silnik jest brudny zwłaszcza jak jest stary i pordzewiały, kryteria ciekawe, moj silnik jest obudowany plastkiem i nie ma szans na to aby był brudny...
odpowiedz oceń post 0 6 zgłoś do moderacji
2013-03-24 09:34 0%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez Gość 123
Konkursy macie ciekawe, w Elblągu to coś nowego. Życzę powodzenia.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.