najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

motoryzacja

elbląskie moto wątki, porady, opinie, uwagi poznaj elbląski rynek usług motoryzacyjnych
PKN Orlen już otwarty (+zdjęcia)
2017-01-02 15:30 100%

PKN Orlen już otwarty (+zdjęcia)

rozpoczęty ponad rok temu przez Maciej Markowski

Trzy miesiące. Tyle czasu było trzeba, aby stacja benzynowa "Gregor" zniknęła z powierzchni ziemi przy ul. Królewieckiej 144, a w jej miejsce pojawiła się nowa - pod szyldem Orlenu. Od momentu wyburzenia starych i niszczejących budynków, które zakupił razem z terenem prywatny inwestor, postęp prac widoczny był w zasadzie każdego kolejnego dnia. Wraz z początkiem nowego roku można już w pełni korzystać z usług nowej stacji, a w przyszłości ma na tym terenie pojawić się kolejny budynek w ramach tej inwestycji.

W lipcu stacja paliw "Gregor" została zamknięta po ponad dwóch dekadach działalności (istniała od 1995 roku). Teren przejął prywatny inwestor, który niezwłocznie wystąpił o pozwolenie na budowę. We wrześniu Prezydent Miasta wydał pozwolenie i od razu rozpoczęły się prace rozbiórkowe. Cała infrastruktura obiektu wymagała od dawna pilnego remontu, ale zamiast tego inwestor zrównał teren z ziemią wyburzając wszystkie zabudowania. Po "oczyszczeniu" terenu zaczęła się główna część inwestycji, czyli budowa nowej stacji.

W zakresie budowy nowej stacji były m.in. pawilon obsługowy, w którym znajdują się pomieszczenia biurowe, socjalne oraz magazyn i tzw. mała gastronomia, wiata z dystrybutorem gazu LPG oraz 4 dystrybutorami paliwowymi, zbiornik retencyjny, zbiorniki podziemne, zbiornik LPG oraz pylon reklamowy. Przebudowano również wjazd na stację i wyjazd. Inwestycja zakłada dobudowanie w późniejszym terminie kolejnego budynku o charakterze usługowym. Nowy budynek będzie prawie dwa razy większy niż sam pawilon i będzie miał ponad 350 metrów kw.

Zobaczcie, jak prezentuja się stacja po otwarciu

 

oceń wątek 1 0 zgłoś do moderacji
2017-01-02 20:12 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez ziomal
No to kosim..........
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2017-01-03 01:29 67%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Anonimek1
Mam nadzieję, że zbiorniki na paliwo są nowe, a nie po Gregorze bo tam pełno syfu było.
odpowiedz oceń post 2 1 zgłoś do moderacji
2017-01-03 07:38 33%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Lusi
Tankowałam wczoraj obsługa do bani
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2017-01-03 10:01 50%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez sd
Darmowa reklama w portalu?
odpowiedz oceń post 1 1 zgłoś do moderacji
2017-01-03 21:25 100%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez krop
zamiast wynegocjować od orlen niewielki pas ziemi na przebudowe bardzo trudnego skrzyżowania , to dalej będziemy stac w korkach, bo zjazd w lewo z ul Kościuszki na Królewiecką czasami graniczy z cudem! Ale tak to jest jak brakuje myślenia u zarządzających w naszym urzędzie miejskim.
odpowiedz oceń post 5 0 zgłoś do moderacji
2017-01-04 21:17 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Totek 18
Zbiorniki nowe ! Obsługa Ok . A rądo powstanie.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.