najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

motoryzacja

elbląskie moto wątki, porady, opinie, uwagi poznaj elbląski rynek usług motoryzacyjnych
Bartłomiej Ryś
2016-09-14 13:06 100%

Policjant nie złamał przepisów (powracamy do tematu)

rozpoczęty ponad rok temu przez Bartłomiej Ryś

W połowie sierpnia na skrzynki mailowe elbląskich redakcji trafił krótki filmik nagrany za pomocą videorejestratora. Na nim widzimy elbląski radiowóz, który, przynajmniej według autora, nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych i wymusił pierwszeństwo na pieszym. Dziś już znamy finał tej sprawy: zarówno elbląska komenda jak i wojewódzka w Olsztynie nie dopatrzyły się wykroczenia.

Czytelnik „DVR Elbląg” rozesłał nagranie do wszystkich elbląskich redakcji. Na nim widzimy radiowóz jadący ulicą Warszawską, który nie zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych. Zdaniem autora nagrania, policjant miał taki obowiązek, ponieważ auto jadące z naprzeciwka już stało i przepuszczało pieszego. Czy doszło do wymuszenia pierwszeństwa?

Komendant zdecydował o wszczęciu postępowania wyjaśniającego w tej sprawie. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP Elbląg poinformował nas, że nagranie trafiło nie tylko do policjantów z Elbląga, ale i również do Komendy Wojewódzkiej w Olsztynie.

- Na nagraniu nie dopatrzono się żadnego wykroczenia. Co prawda postępowanie nadal trwa, ale czekamy wyłącznie na jego formalne zakończenie – mówi rzecznik.


oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
2016-09-14 13:50 44%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Iku
Wiedziałem, że nie ma wykroczenia. Ale Kowalski ktory non stop wali 70/h i dostal mandal musial czukac problemu.
odpowiedz oceń post 4 5 zgłoś do moderacji
2016-09-14 14:49 78%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez rt
może jakieś uzasadnienie decyzji
odpowiedz oceń post 7 2 zgłoś do moderacji
2016-09-14 16:27 17%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez nick
Kto im zabroni
odpowiedz oceń post 1 5 zgłoś do moderacji
2016-09-14 18:41 64%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez widz, nie pała
Tez nie widze tu przewinienia. Pieszy nie był na pasach jak pały wjechały na przejście więc... A to ze "nagrywający" zwolnił przed przejściem to o niczym nie świadczy, zbliżał się do skrzyżowania.
odpowiedz oceń post 7 4 zgłoś do moderacji
2016-09-14 19:20 50%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez kkk
hahahah, ciekawe że ja za to samo miałem sprawę w sądzie. Nie przyjąłem mandatu i w sądzie stwierdzono że pieszy miał zamiar, a ja miałem mu ustąpić.
odpowiedz oceń post 4 4 zgłoś do moderacji
2016-09-14 20:05 57%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez ogod
powinno lepiej rzuć okiem zakaz videorejestrator np.Austria za przepis..
odpowiedz oceń post 4 3 zgłoś do moderacji
2016-09-14 22:05 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Kierowcaaa
Widz nie pała - oglądałeś właściwy filmik? Noga pieszego jest na pasach, kiedy przejeżdża przez nie radiowóz. Włącz sobie full screen, jak nie dowidzisz w zwykłym trybie...
odpowiedz oceń post 0 7 zgłoś do moderacji
2016-09-15 13:21 33%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez widz, nie pała
Naucz się podstaw ruchu drogowego bo kiedyś jeszcze zginiesz...ciemniaku
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2016-09-15 09:40 67%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez kwas
Tylko, że gdyby było odwrotnie (policja stoi i nagrywa a zwykłe auto przejeżdża) to na 100% kierowca byłby ukarany po głośnym pościgu policji ... I nie piszcie że nie bo dobrze wiecie że tak
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2016-09-15 10:35 33%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez cfgb
https://www.youtube.com/watch?v=WHaBxd376Dw
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.