najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

motoryzacja

elbląskie moto wątki, porady, opinie, uwagi poznaj elbląski rynek usług motoryzacyjnych
eijk
2019-07-18 07:20 100%

Problemy z komunikacją autobusową w Elblągu. Ważne informacje!

rozpoczęty ponad rok temu przez Informacja prasowa

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu Spółka z o.o. informuje, że 17 lipca 2019 r. około godziny 19.15 otrzymaliśmy informację od Dyrektora elbląskiego oddziału spółki WARBUS, że z dniem 18 lipca zaprzestają świadczenia usług przewozowych na terenie Elbląga. Informacja ta została następnie potwierdzona pisemnie przez Prezesa Zarządu WARBUS sp. z o.o.

W związku z powyższym od 18 lipca wystąpią utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji autobusowej, na liniach obsługiwanych przez spółkę WARBUS tj. nr 10, 11, 13, 17, 30 i 31.

ZKM prowadzi działania mające na celu zminimalizowanie skutków zaistniałej sytuacji, aczkolwiek bardzo późne przekazanie informacji uniemożliwia nam całkowitą eliminację problemów. Na części linii pojawią się autobusy zastępcze (podmiejskie) z nietypową kolorystyką i niepełnym oznakowaniem. Linie 30 i 31 zaczną funkcjonować od około godziny 12. Kolejne informacje zamieszczane będą na bieżąco na naszej stronie  tj. zkm.elblag.com.pl

Za zaistniałą sytuację przepraszamy i zapewniamy, że dołożymy wszystkich starań, komunikacja jak najszybciej powróciła do normalnego funkcjonowania. 

Michał Górecki, kierownik Sekcji Organizacji Przewozów, Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

oceń wątek 1 0 zgłoś do moderacji
2019-07-18 08:10 75%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez WON!
Zkm to zbyteczny twór. Stworzyć trzeba jedną firmę przewozową a nie zasrane spółki,spółeczki.
odpowiedz oceń post 6 2 zgłoś do moderacji
2019-07-18 09:25 75%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez ksamol
Jedna firma komunalna, podległa miastu i po sprawie. Oddali komunikację miejską w ręce prywaciarzy i teraz są tego skutki. Mielibyśmy w Elblagu nowoczesne klimatyzowane autobusy, kierowcy mogliby zarabiać normalnie, komunikacją miejską kierowałoby kilka a nie kilkadziesiąt osób( ZKM).
odpowiedz oceń post 6 2 zgłoś do moderacji
2019-07-18 09:37 60%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez oko
Wystydz !
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2019-07-18 11:40 60%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Do_pomorskiego
Elbląg w szuwarowo-bagiennym. Podsumujmy-brak kasy na nowe tramwaje, zrujnowana Bażantarnia, nieczynna Gora Chrobrego, odkryty basen leży odłogiem, Dolinka - znów nie udało się. A teraz na dobitkę miasto, zarządzane przez potakiewiczy Olszczyna, nieporadnie zorganizowało komunikację autobusową, bez analizy czy spółka jest rentowna. Wstyd zaprosić znajomych z innych miast! A jeszcze trzy lata temu było można chociaż pokazać Bażantarnię czy Gorę Chrobrego. Czy to celowe działanie mające nas upodobnić do typowego miasteczka woj. szuwarowo-bagiennego? Wszak tutaj tylko Olszczyn ma świecić przykładem, bo jest stolicą. Ale, jak coś to od 1999 r. nam wmawiają, że w tym zapyziałym woj. nam lepiej, bo jesteśmy 2-im ośrodkiem i jest bardziej dotowane niż "biedne pomorskie z pazernym Gdańskiem" :)
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2019-07-18 14:35 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez DZIAŁKOWICZ STARY
TE KURWY Z TEJ FIRMY OLEWAŁY LUDZI ,SPÓŻNIALI SIĘ ,WYPADALI Z KURSU,PRZYJEZBZALI 5-6 MINUT WCZEŚNIEJ LUB 15 PÓŻNIEJ ALBO WCALE CODZIENNIE JAK SIĘ NIE ZAPALIŁ ,TO SIĘ SPÓŻNIŁ,WYPADAŁY AUTOBUSY Z POSZCZEGÓLNYCH KURSÓW ,DAWALI JAKIES ZDECHŁE RZĘCHY CO SIĘ ZAPALIŁY ,TRACIŁY PŁYNY ITP.aUTOBUSY NIE PRZYSTOSOWANE DLA PASAZERÓW,JAKIEŚ ZE SCHODAMI JAK NA MONT EWEREST ,KIEROWCY ZACHOWYWALI SIĘ JAK BYLI PRACOWNIKAMI PEGIEERU I WIEŻLI KARTOFLE!. 100 % TYCH CO JEŻDŻA TYM AUTOBUSEM TO STARZY LUDZIE O KULACH LASKACH I WIEKOWI CO JEST ICH JEDYNYM CELEM ŻYCIA U SCHYŁKU,OBCOWANIE Z PRZYRODĄ I I ZMIEJSZENIE KOSZTÓW ZYCIA UPRAWIAJĄC WARZYWA ,OWOCE,POTRZEBNE DO ŻYCIA !!!!!!A NASZE MIASTO I PAN WRÓBLEWSI MA TO W DUPIE!!!!!!!!!!!!!!!!TYCH STARYCH STERANYCH EMERYTÓW ZATRUDNIAJĄ C TAKIE SZWABSKIE LUB GÓWNIANE FIRMY.tYM LUDZIO POWINNO SIĘ ZAPEWNIĆ AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Z KLIMATYZACJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MAM NADZIEJUE Z PAN PREZYDENT ZAPEWNI KOMFORT JAZDY RESZCIE PASAZERÓW
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2019-07-18 14:36 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez elblążanin
następna umowa autobus,y z klimatyzacją nie starsze jak 2 lata reszta won!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2019-07-18 14:39 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez w---ny
dlaczego nie publikujecie wypowiedzi ludzi co korzystają z tej formy transportu .Czy dalej jak za komuny jedziecie z cenzurą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2019-07-18 14:41 0%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez polak
jak można być wszym zaufanym -jak wy jedziecie jak za komuny z propagandą goebelsowską
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2019-07-22 17:55 0%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez STOP UST 447
Jak można się podpisać "polak" i nie potrafić pisać po polsku.?
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.