najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

motoryzacja

elbląskie moto wątki, porady, opinie, uwagi poznaj elbląski rynek usług motoryzacyjnych
Redakcja elblag.net
2014-09-24 06:42 87%

Ranking korporacji TAXI w Elblągu. Zagłosuj i TY!

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Aktywnych taksówek w naszym mieście jest aż 280 (stan na luty br.). Część z kierowców jest zrzeszonych w 9 różnych korporacjach/stowarzyszeniach. Która z nich jest najlepsza, najtańsza, najwygodniejsza? Zdecyduj sam!

Taksówka to, w ostatnim czasie, towar luksusowy. Elblążan, przynajmniej w teorii, nie stać na podróżowanie taksówkami. Jeżeli już decydują się na przejazd za przynajmniej 7 zł (trzaśnięcie drzwiami) i 2 zł za każdy to kilometr, to decydują się na...

No właśnie – na co? Co dla naszych Czytelników jest najważniejsze? Cena, rabat, rodzaj samochodu, stan techniczny pojazdu, czystość w aucie, czy może kultura kierowcy lub szybkość dotarcia na miejsce?

Zapraszamy do naszej sondy i komentarzy. Za tydzień podsumujemy głosy oraz opinie.

oceń wątek 90 13 zgłoś do moderacji
2014-09-25 17:55 20%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez klientka 222
korzystałam z wielu korporacji w elblagu i uważam ze najlepsza korporacja jest TRUSO. Duze rabaty z karta stałego klienta a o to wlasnie chodzi żeby jezdzic jak naj taniej. Mlodzi sympatyczni kierowcy a nie jakies ledwo widzące dziadki w podstarzałych pojazdach!!!!!!!
odpowiedz oceń post 4 16 zgłoś do moderacji
2014-09-25 18:14 19%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez JOLKA
ja zawsze dzwonie do truso szybko i solidnie a karta stałego klienta zachęca do korzystania z ich usług i zatrudniaja coraz wiecej kobiet co dla mnie jest duzym plusem
odpowiedz oceń post 4 17 zgłoś do moderacji
2014-09-25 19:25 60%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez szeryf
piszecie tak o TRUSO dobrze bo jezdzal za darmo. dla mnie jest to chore żeby dawc karty stałego klienta.majac karte stałego klienta jadąc za 19zl. pokazuja karte placi 15zł.niech policzy taki kierowca ile traci na kursie w ciągu dnia z tymi zjebanymi kartami. najlepiej niech jezdza z każdego miejsca w elblagu za 10zł.
odpowiedz oceń post 15 10 zgłoś do moderacji
2014-09-25 20:29 75%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez r
Całe życie jeździłem Mivico, znałem prawie wszystkich kierowców, po incydencie z Panią telefonistką i wpieranie mi, że nie zamówiłem taksówki na którą czekałem skończyłem z nimi, Przesiadem się na Plus ale samochody stare, śmierdzące i bez klimy masakra. Następnie wybrałem Hallo i znowu wpadka kierowca czekał 4 minuty i bez powiadomienia odjechał, żenada...... Teraz jeżdzę z Rabat. Dla mnie na razie bez zarzutu, super, smsy wysyłają, jest ok. Co będzie dalej zobaczymy. W każdym razie w Elblągu brakuje korporacji z prawdziwego zdarzenia, czyste, pachnące samochody z klimą, panowie w koszulach z krawatami itd, pomarzyć....
odpowiedz oceń post 18 6 zgłoś do moderacji
2014-09-25 23:15 17%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez kamil
ja od wielu lat korzystam z usług taxi Tele taxi dla mnie oni sa rewelacyjni jerzdzą naj lepij najbezpieczniej najszybciej przyjezdzają i znaja wiele miejsc w Elblągu do których szybko dojerzdzają i wcale nie drogo i maja czyste samochody i wcale nie takie stare i kierowcy mili po gadaja po zartuja po smieja sie z klijentem dla mnie oni są nr 1
odpowiedz oceń post 4 19 zgłoś do moderacji
2014-09-26 12:31 70%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Karamba
Czasy Tele i Plusa już dawno mineły
odpowiedz oceń post 16 7 zgłoś do moderacji
2014-09-26 13:02 21%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez klient;)
tylko axel. pozdro dla rudej!, najlepsza telefonistka jaką słyszę! Aż chce się dzwonić po taxi.
odpowiedz oceń post 6 22 zgłoś do moderacji
2014-09-26 18:39 20%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez kolo
TRUSO git kolesie i fajne babki!!!!!!!!!!!!!! pozdro
odpowiedz oceń post 5 20 zgłoś do moderacji
2014-09-26 20:31 18%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez klientka
korzystam z firmy axel już wiele lat ,jest bez uwag polecam.
odpowiedz oceń post 4 18 zgłoś do moderacji
2014-09-26 20:32 19%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez klientka
korzystam z firmy axel już wiele lat ,jest bez uwag polecam.
odpowiedz oceń post 5 22 zgłoś do moderacji
2014-09-26 20:35 0%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez anka
co się dzieje niemożna głosować
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-09-26 21:15 15%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez a tak
axel bo najtaniej na rynku i najmilej .
odpowiedz oceń post 4 23 zgłoś do moderacji
2014-09-26 21:36 34%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez jola
Tylko truso taxi. ale by mogli cos z tym niemilym prezesem zrobic.....
odpowiedz oceń post 10 19 zgłoś do moderacji
2014-09-27 22:29 75%
14
odpowiedziano ponad rok temu przez taxieg
a co zwykłego klienta wasz prezes obchodzi? twoj komentarz świadczy tylko o tym, że pseudotaksówkarze z truso wypisują tu komentarze wychwalające ten przewóz osób zwany truso.
oceń post 9 3 zgłoś do moderacji
2014-09-27 13:05 71%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez taksowkarz
truso i axel jak zwykle sami siebie wychwalaja w internecie. dostaliscie przykaz od zarządu zeby tak sobie słodzic w komentarzach? jak nie to zawiecha na weekend. ten ranking jest zalosny wystarczy sprawdzic statystyki miesieczne kursow w roznych firmach i jakims dziwnym cudem truso jest 2 od konca a tutaj tyle osob wychwala ta korporacje, ciekawe ile pisze te komentarze zza kierownicy ;)
odpowiedz oceń post 22 9 zgłoś do moderacji
rico2
2014-09-27 15:29 67%
16
odpowiedziano ponad rok temu przez rico2
masz kolego rację,kupili auta za państwowe pieniądze i bawią się w taksówkarzy,sami siebie chwalą,a to amatorzy,
oceń post 6 3 zgłoś do moderacji
2014-09-27 14:40 21%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez Miriam
według mnie najlepszą i najsprawniejszą korporacją jest Jolivet, zawsze z nimi jeżdżę...bardzo miła obsługa
odpowiedz oceń post 4 15 zgłoś do moderacji
2014-09-27 14:42 38%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez rico
ostatnio czekałem na zamówioną taxi w nocy ponad 40 minut,po rozmowie z dyspozytorką okazało się że nikt nie chce przyjechać po mnie do Jegłownika. Zamówiłem taxi z Jolivet i po 12 minutach jechałem do domu. W takich sytuacjach poznaje się wartość korporacji. Panie z Eltaxu i Axla zlekceważyły mnie,tych firm nie polecam .
odpowiedz oceń post 5 8 zgłoś do moderacji
2014-09-28 19:48 36%
19
odpowiedziano ponad rok temu przez elblązanin
to raczej nieprawda. panie w axlu nie tylko pptrafią doradzić ale są też bardzo uprzejme
oceń post 4 7 zgłoś do moderacji
2014-09-27 15:03 18%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez Miriam
dla mnie Jolivet najlepsza firma z którą najlepiej mi się podróżuje :)
odpowiedz oceń post 3 14 zgłoś do moderacji
rico2
2014-09-27 15:20 33%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez rico
ostatnio czekałem na zamówioną taxi w nocy ponad 40 minut,po rozmowie z dyspozytorką okazało się że nikt nie chce przyjechać po mnie do Jegłownika. Zamówiłem taxi z Jolivet i po 12 minutach jechałem do domu. W takich sytuacjach poznaje się wartość korporacji. Panie z Eltaxu i Axla zlekceważyły mnie,tych firm nie polecam .
odpowiedz oceń post 5 10 zgłoś do moderacji
2014-09-27 19:04 82%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez klyjent
truso i eltax to największe badziewia w Elblągu, tam jeżdżą wyrzutki, cwaniaczki i kanciarze, których nie chcieli w innych korporacjach.
odpowiedz oceń post 23 5 zgłoś do moderacji
2014-09-28 20:02 0%
23
odpowiedziano ponad rok temu przez kuba11
jak na klyjenta jestes bardzo poinformowany
oceń post 0 9 zgłoś do moderacji
2015-10-06 09:01 0%
24
odpowiedziano ponad rok temu przez misia
jak na klienta posiadasz dużo informacji na temat ludzi zatrudnionych w truso
oceń post 0 4 zgłoś do moderacji
2014-09-27 19:30 30%
25

odpowiedziano ponad rok temu przez BRYSLAW
Z AXEL chyba najlepiej, szybko, miło i niedrogo - wcześniej z HALLO, ale to w większości dziadki i zdzierusy.
odpowiedz oceń post 7 16 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.