najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

motoryzacja

elbląskie moto wątki, porady, opinie, uwagi poznaj elbląski rynek usług motoryzacyjnych
Redakcja elblag.net
2014-09-24 06:42 87%

Ranking korporacji TAXI w Elblągu. Zagłosuj i TY!

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Aktywnych taksówek w naszym mieście jest aż 280 (stan na luty br.). Część z kierowców jest zrzeszonych w 9 różnych korporacjach/stowarzyszeniach. Która z nich jest najlepsza, najtańsza, najwygodniejsza? Zdecyduj sam!

Taksówka to, w ostatnim czasie, towar luksusowy. Elblążan, przynajmniej w teorii, nie stać na podróżowanie taksówkami. Jeżeli już decydują się na przejazd za przynajmniej 7 zł (trzaśnięcie drzwiami) i 2 zł za każdy to kilometr, to decydują się na...

No właśnie – na co? Co dla naszych Czytelników jest najważniejsze? Cena, rabat, rodzaj samochodu, stan techniczny pojazdu, czystość w aucie, czy może kultura kierowcy lub szybkość dotarcia na miejsce?

Zapraszamy do naszej sondy i komentarzy. Za tydzień podsumujemy głosy oraz opinie.

oceń wątek 90 13 zgłoś do moderacji
2014-09-28 00:43 9%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez ROBERT
Dyspozytorka Kaja, z Jolivetu przemila pani
odpowiedz oceń post 2 21 zgłoś do moderacji
2014-09-28 02:15 8%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Slonce
Z Jolivetem jezdzi mi sie najlepiej,bardzo mile dyspozytorki i kierowcy. Jolivdt jest niezawodny
odpowiedz oceń post 2 22 zgłoś do moderacji
2014-09-28 11:26 36%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez staly klient
Przez ostatnie lata przerabiałem wszystkie korporacje. Zawsze albo dziwna cena, albo brud , niemiła obsługa. Nie zawiodłem się tylko na TELE TAXI . Znają wszystkie miejsca w Elblągu i wiedzą co się gdzie i kiedy dzieje się w Egu. Pozdrawiam
odpowiedz oceń post 10 18 zgłoś do moderacji
2014-09-28 19:14 18%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez kiedys elblazanka
Popieram , najsprawniej ,szczególnie w weekendy maja duzo kierowcow
oceń post 4 18 zgłoś do moderacji
2014-09-28 23:36 75%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez fbfukd
duzo kierowcow, tylko szkoda ze nie pracuja i w tele czeka sie 30min na taxe
oceń post 15 5 zgłoś do moderacji
2014-09-28 11:32 35%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez impreza2014
Ostatniej soboty pojechałem z Tele do Nowego Dworu Gdańskiego bez pieniędzy. Pan zrozumiał że się kasa skończyła i rozliczyliśmy się w NDG jak wziąłem kase z domu. 4 inne korporacje z postoju nie były zainteresowane zawiezieniem mnie i traktowały mnie jak bandyte . Chciały dowód , telefon i akt urodzenia :).
odpowiedz oceń post 11 20 zgłoś do moderacji
2014-09-28 12:18 14%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Mieszkanka Elbląga
Ludzie czy wy nie widzicie że to sami kierowcy na siebie piszą.Jestem mieszkanką Elbląga i korzystam z korporacji-chyba wszystkich-uważam że pod względem dojazdu i czystości aut,prim wiedzie Żuławy Hallo,pod względem młodej kardy Rabat.Słyszałam że Hallo ma teraz promocję -stawka wejściowa 6 zł.To też coś,gdyż Elblążanie nie są bogaci.Taxi Axel to porażka,tak jak Miviko,Eltax,a w szczególności Drozd.Tele jest dobrą firmą.Jeśli miałabym oceniać to najwyżej oczywiście Żuławy Hallo Taxi.Pozdrawiam.
odpowiedz oceń post 4 24 zgłoś do moderacji
2014-09-28 12:52 81%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez klient
Hallo i czystość... kiedy ostatnio korzystała Pani z usług tej korporacji? Nocni kierowcy z tej firmy to żenada, żadnej kontroli nie mają, jechałem kilka razy w nocy z hallo i więcej tam nie zadzwonię w autach syf i smród, zawieszenie rozklekotane, kierowcy nieuprzejmi. Zawsze jak dzwoniłem tam po taksówkę to jakiś stary dziadek podjeżdżał a kurs to wyglądał niczym przejazd formuły 1 z zawrotną prędkością 30-40km/h, bo jak szybciej to samochód będzie więcej palił, a emeryci w hallo i tak jeżdżą już za darmo. 6zł na wejście? Na kursie do 10zł może i się opłaca ale powyżej to już tańszy jest rabat, axel, truso, eltax. Zdecydowanie nie polecam Hallo.
oceń post 22 5 zgłoś do moderacji
2014-10-02 13:13 9%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez dorcia
Z hallo korzystam często,i oczywiście jest dużo starszych kierowców ale czy przez to gorszych,coraz nowsze samochody--rzęchami nie jeżdzą.A co do promocji,to na pewno się opłaca gdyż siadając do Rabatu na postoju,rabatu klient nie uzyska,a tu owszem.
oceń post 1 10 zgłoś do moderacji
2014-10-03 20:58 80%
10
odpowiedziano ponad rok temu przez Rabaciarz
Jakoś dziwnie pani dorcia powtarza teksty taksówkarzy z konkurencji, że klient w Rabacie z postoju zniżki się nie otrzymuje. Otóż klient otrzymuje zawsze 10% rabatu, czy jest z telefonu czy z postoju. Z postoju to nawet kierowcy czasem więcej obcinają i dają wizytówkę żeby zachęcić do korzystania z naszych usług.10% zniżki jest lepsze niż jakaś marna złotówka, co klienci czują przy dłuższych kursach ;) także Pani dorciu, albo Panie taksówkarzu z Hallo, jest Pani/Pan w dużym błędzie. pozdrawiam :)
oceń post 8 2 zgłoś do moderacji
2014-09-28 12:31 60%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez taksowkarz
Przeciez ten ranking jest zalosny. Najpierw kilka komentarzy pod rzad wychwalajacych axla, potem truso, nastepny byl jolivet, a teraz tele. Jakos dziwnie razem z dwoma komentarzami pozytywnymi dla danej firmy w ankiecie przybywa 15 głosów i nagle takie tele z 10% ma 15%. Dlatego, ze ankieta opiera sie na ciasteczkach, wystarczy skasować i juz z jednego komputera mozna oddac tyle glosow ile dusza zapragnie. Na dowod moge nabic statystyke "kierowcom niezrzeszonym". Chcecie wiedziec jakie korporacje sa najlepsze? Zadzwoncie do nich i zapytajcie ile kursow maja w miesiacu i macie prawdziwa normalna ankiete. Pozdrawiam nabijaczy taksowkarzy, nie wiem co z tego macie.
odpowiedz oceń post 15 10 zgłoś do moderacji
2014-09-28 15:43 78%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez KLIJENT
najlepsi sa panowie którzy stoja pod szpitalem na królewieckiej PRL
odpowiedz oceń post 21 6 zgłoś do moderacji
2014-09-29 01:05 18%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez Klientka
TELE, zdecydownie najmilisi kierowcy. Samochody czyste. TELE nr1!!!
odpowiedz oceń post 3 14 zgłoś do moderacji
2014-09-29 12:22 24%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez spacerowiczka
wczoraj jakas korporacja mjala sesje zdjeciowa na starym miescie musze powiedzieć ze panowie dbaja o wygląd firmy auta ladne i panowie zresztą tez
odpowiedz oceń post 4 13 zgłoś do moderacji
2014-09-29 15:18 33%
15
odpowiedziano ponad rok temu przez Anonimek
Ta firma to Axel
oceń post 6 12 zgłoś do moderacji
2014-09-29 12:29 35%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez Lodzianka
jestem w elblagu pierwszy raz przez przypadek znalazłam ten ranking jechałam z dworca do hotelu taksówka firmy axel pan bardzo mily auto ok na pewno jeszcze skorzystam z tej właśnie firmy
odpowiedz oceń post 6 11 zgłoś do moderacji
2014-09-30 15:11 16%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez Mała
Żuławy Hallo Taxi,dojazd szybki, miła i profesjonalna obsługa dyspozytorek.
odpowiedz oceń post 4 21 zgłoś do moderacji
2014-09-30 15:52 13%
18
odpowiedziano ponad rok temu przez stach
racja,racja Żułwy Hallo pierwsze miejsce
oceń post 3 21 zgłoś do moderacji
2014-09-30 19:29 86%
19
odpowiedziano ponad rok temu przez klientinnejfirmy
chyba pierwsze miejsce pod wzgledem dziadkow kierowcow i nieprzyjemnych zapachow w samochodach
oceń post 19 3 zgłoś do moderacji
2014-09-30 18:09 24%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez mieszkanka elbląga
Tylko AXEL polecam nie mam żadnych uwag
odpowiedz oceń post 4 13 zgłoś do moderacji
2014-09-30 20:44 8%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez Miastowa
Zdecydowanie polecam Żuławy Hallo Taxi . Dla elblążan promocja z 7 zł na 6 zł to zawsze 1 zł . A żadna korporacja do tej pory tego nie zrobiła i nie zrobi więc wielkie uszanowanie dla firmy. Mimo niektórych kierowców jeśli chodzi o wiek są również normalni kierowcy oraz samochody coraz nowsze . Polecam tą firmę.
odpowiedz oceń post 2 23 zgłoś do moderacji
2014-10-01 15:06 0%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez Miriam
Jeżdżę z firma "jolivet" dla mnie jest najlepsza i zawsze jestem zadowolona z jej usług
odpowiedz oceń post 0 9 zgłoś do moderacji
2014-10-02 13:16 6%
23

odpowiedziano ponad rok temu przez justa
czytam te opinie i zastanawiam się kto je pisze?Polecam z całą odpowiedzialnością Żuławy Hallo,ładne samochody,gratami nie jeżdżą, jak w niektórych korporacjach,czysto,szybko no i wejściówka 6 zł.
odpowiedz oceń post 1 16 zgłoś do moderacji
2014-10-02 22:35 68%
24

odpowiedziano ponad rok temu przez taksowkarz
te dyspozytorki z hallo przeżywają w komentarzach tą wejściówkę w hallo jakby to była jakaś wielka rewolucja. axel juz od dawna ma 6.50 i 1.80 kilometr., rabat daje znizki i to wieksze niz jakas zlotowka. coraz nowsze samochody pojawiają się we wszystkich firmach, wiec nic nowego ta korporacja nie wprowadza. mimo tej smiesznej obnizki hallo nadal pozostaje najdrozsza i najbardziej zacofaną korporacją w tym miescie.
odpowiedz oceń post 17 8 zgłoś do moderacji
2014-10-03 20:23 67%
25

odpowiedziano ponad rok temu przez rico
Jechalem axllem' to pomylka ..
odpowiedz oceń post 6 3 zgłoś do moderacji
2014-10-03 20:43 77%
26

odpowiedziano ponad rok temu przez ankieter
A dlaczego hallo podbija sobie tą ankiete już po fakcie i ogłoszeniu wyników? Przecież to śmieszne jest
odpowiedz oceń post 10 3 zgłoś do moderacji
2014-10-03 21:49 0%
27

odpowiedziano ponad rok temu przez zadowolona klientka
Taksowkarze w firmie Jolivet sa bardzo sympatyczni i jestem pewna, ze nie bede dlugo czekac na taxi i szybko dojade na miejsce.
odpowiedz oceń post 0 9 zgłoś do moderacji
2014-10-08 19:51 0%
28
odpowiedziano ponad rok temu przez rico
Popieram, jolivet jest ok

oceń post 0 6 zgłoś do moderacji
2014-10-08 19:51 0%
29
odpowiedziano ponad rok temu przez rico
Popieram, jolivet jest ok

oceń post 0 5 zgłoś do moderacji
2014-10-07 11:42 0%
30

odpowiedziano ponad rok temu przez Jola
tylko taxi Truso, pełen profesjonalizm a ten kierowca przystojniaczek z białej SKODY niejaki Piotrek ........mniam niam niezłe Ciacho...
odpowiedz oceń post 0 11 zgłoś do moderacji
2014-11-19 22:29 75%
31
odpowiedziano ponad rok temu przez ja
tylko nie czaj sie na tego piotrusia bo ci ten apetyt szybko zniknie


oceń post 6 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.