najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

motoryzacja

elbląskie moto wątki, porady, opinie, uwagi poznaj elbląski rynek usług motoryzacyjnych
mark0
2016-05-10 11:56 100%

Samochod dostawczy

rozpoczęty ponad rok temu przez mark0

Witam
Mam zamiar w przyszlosci prowadzic firme dostawcza. Jakie marki samochodow dostawczych byscie polecali. Oczywiscie wszystko bedzie brane w leasing takze cena nie gra az takiej duzej roli. Chcialbym nabyc cos co posluzy na wiele lat bezawaryjnej jazdy. Jesli oczywiscie jest to mozliwe w dzisiejszych czasach ;) Tak czy siak jest to bardziej pewna inwestycja niz kombinowanie z uzywanymi samochodami. Mam na oku cos z Dacia, moze Dokker Van. Cos takiego: http://dacia.jaszpol.pl/samochody-nowe/samochody-dostawcze/ Dzieki za wszystkie sugestie.
Pozdrawiam

oceń wątek 3 0 zgłoś do moderacji
kave45
2016-07-27 13:23 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez kave45

Ja kupiłem ostatnio do firmy Volkswagena transportera i jestem bardzo zadowolony. Samochód świetnie się sprawuje :) A jeśli planujesz otworzyć firmę transportową to mogę Ci jeszcze polecić - http://pkbroker.pl/ zapewniają optymalną ochronę dla flot samochodowych i pojedynczych pojazdów, a oferta obejmuje także profesjonalną obsługę likwidacji szkód, dostępną całą dobę oraz usługi wspierające assistance.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.