najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

motoryzacja

elbląskie moto wątki, porady, opinie, uwagi poznaj elbląski rynek usług motoryzacyjnych
Redakcja elblag.net
2018-08-03 08:12 100%

Wahasz się czy kupić Autoraport opinie klientów cię przekonają

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Czy przymierzasz się do zakupu samochodu używanego, ale dopadają Cię wątpliwości czy te modele, które masz na oku są warte Twoich pieniędzy, być może oszczędności albo kredytu? To ważne pytania i czas na rozwianie wątpliwości jest właśnie teraz, przed wydaniem niemałej sumy jaką pochłania zakup auta.

Autoraport weryfikuję czy słowa sprzedawcy są prawdziwe

Rynek wtórny aut używanych w naszym kraju obfituje w przeróżne oferty; dobre i takie w których sprzedawca chce na nas zarobić oferując coś, czego znając historię byśmy nigdy nie zaryzykowali kupna. Oto historia pana Grzegorza, który właśnie uniknął trefnego zakupu:

Cześć! Bardzo dziękuję za tą informację, jest wyczerpująca i w pełni mnie przekonała o rezgnacji z kupna tego auta. Jestem bardzo wdzięczny, jeszcze raz dziekuję i pozdrawiam cały zespół Autoraporu. ps. mam nadzieje ze historia kolejnego auta nie okaże się tak burzliwa.

- Grzegorz Ś.

Aby oszczędzić sobie kłopotów i uniknąć zakupu auta z przygodami wystarczy prosta rzecz: sprawdzenie VIN, wielu sprzedawców dobrowolnie umieszcza VIN w ogłoszeniach, jeśli w ogłoszeniu go zabrakło, zawsze możesz o niego spytać, jeśli sprzedawca odmawia jego podania, znaczy że ma coś do ukrycia, zyskujesz wtedy jasność, że to ogłoszenie jest podejrzane. Ale jeśli posiadamy nr VIN danego pojazdu, to zróbmy z niego użytek, bo to przepustka do wiedzy.

Dziękuję za szybką i profesjonalną obsługę i życzę powodzenia bo usługi jakie państwo prowadzicie są jak najbardziej potrzebne.

- Krzysztof Z.

Kolejne opinie do znalezienia na stronie autoraport-opinie.pl

Autoraport oferuje błyskawiczną wyszukiwarkę informacji o pojeździe, którego VIN posiadamy. Sprawdzisz historię pojazdu z niezależnych i obiektywnych źródeł, jak ubezpieczyciele, aukcje samochodowe, wydziały komunikacji, urzędy stanowe, autoryzowane stacje obsługi (ASO), aukcje pojazdów po szskodzie całkowitej oraz Policja. Te źródła informacji na pewno są bardziej wiarygodne niż to, co chce Ci o pojeździe opowiedzieć sprzedawca. Sprawdzenie VIN to bardzo rozsądny odruch w fazie poszukiwań samochodu; daje klarowną jasność, co działo się z pojazdem, oraz odpowiada na bardzo kluczowe pytania;

  1. Czy ten pojazd miał wypadki, kolizje? Jeśli tak to jakie?
  2. Czy był kradziony?
  3. Ilu miał właścicieli?
  4. Czy to czasem nie była taksówka albo auto firmowe?
  5. Jakie miał naprawy w przeszłości?
  6. Jakie są Oryginalne Dane Techniczne
  7. Jakie auto miało przebiegi?
  8. oraz wiele innych.

Bardzo dziękuję za dane które otrzymałam. Po zapoznaniu się z danymi które kupiłam na Waszej stronie dowiedziałam się że moje nowe autko zamiast 61 tys. przebiegu posiada 168 tys. Po zakupie jakie miało miejsce 7 maja autko zaczęło się psuć. Zażądałam zwrotu za naprawę autka ale sprzedający stawiał opory. Ale gdy uświadomiłam sprzedającego, że wiem o prawdziwym przebiegu samochodu. Szybko oddał mi pieniądze i zabrał autko.

- Ania K.

Błędna decyzja niesie za wiele kosztów. Sprawdzaj VIN przed zakupem

Wyszła mi szkoda całkowita kupionego pojazdu. Co mam zrobić a autko kupiłem wczoraj?

- Zbigniew R.

Nie czekaj ze sprawdzeniem VIN na później, to się po prostu nie opłaca, polskie prawo nie sprzyja nam kupującym. Ubieganie się o odszkodowanie jeśli okaże się że zakupiliśmy nieświadomie pojazd kradziony lub po wypadku jest żmudne, kosztowne i potrafi ciągnąć się latami. Niestety koszty pokrywa zainteresowany, więc nie kupujmy kota w worku, jak zrobił to Pan Zbigniew.

Ciągle dostajemy maile z podobnymi zapytaniami, niestety nie mamy prostych rad w takich sytuacjach. Wniosek nasuwa się sam. Sprawdzenie VIN po zakupie to ruch wykonany za późno.

Autoraport bardzo mi pomógł w podjęciu decyzji, poza tym bardzo dobry i szybki kontakt. Będę was polecać i sam jeszcze raz na pewno skorzystam bo jestem w trakcie szukania auta.

- Krzysztof Ł.

Jasny obraz tego co kupujemy da nam pewność podczas podejmowania decyzji o zakupie a także podczas negocjacji cenowych, o czym przekonali się nasi zadowoleni klienci. Sprawdzenie VIN to też prosty sposób na uniknięcie zawodu. Mamy nadzieję, że opinie naszych klientów pomogą Państwu w dokonaniu trafnych wyborów, życzymy też zadowolenia z zakupu i radości z jazdy nowo nabytym wozem.

Bardzo dziękuję za tak obszerną i dokładną interpretację tych faktów. Sprawdzanie VIN było szybkie i łatwe. Serwis godny polecenia.

- Dariusz S.

oceń wątek 1 0 zgłoś do moderacji
2020-09-06 02:09 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez janusz
Korzystaliście z tego niby raportu?
Toż to ściema a nawet oszustwo. Nie wywiązują się z umowy, a jak chcesz dodać opinię to się nie da.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2021-05-01 01:07 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Bogdan
W 100% zgadzam się z Januszem. Totalna ściema!!!
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2021-06-07 15:06 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Kamil
Złodzieje i oszuści brak kasy i raportu!
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2021-09-20 18:42 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez zib
Lipa... Totalna ściema , brak podstawowych informacji o właścicielach - a przebieg podany jest wyliczony wedle lat a nie rzeczywiście.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2021-10-20 09:58 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Polok
Pełna lipa i ściema, składam doniesienie do prokuratury to jawne wyłudzanie pieniędzy!!!
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2021-11-03 09:13 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez leon
Szkoda kasy, oszuści. Brak telefonu ,na ich stronie nie dodacie prawdziwej opinii. omijać szerokim łukiem.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2021-12-09 22:48 33%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Silny oszukany
Czemu nie mogę dac Opini po zobaczeniu raportu. Na waszej stronie. Ten autoraport jedno wielkie guwno. Chcę napisać prawdę. Dla porównania zrobiłem też raport w Carvetical i wszystko mi wysłali. Wy naciągacie ludzi. Opinie sami sobie wystawiacie . Opiszę to na forum w każdym mozliwym miejscu. To co wy pokazujecie za pieniądze na gov.... jest za darmo. Dobrze że to sprawdziłem. Przynajmniej ochronie następne osoby.
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2022-02-11 14:07 0%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez tomi
Szkoda kasy, to co jest w raporcie to można wyczytać chociażby na stronie producenta. Przebieg w przypadku mojego auta nie zgadzał się o blisko 50 tys km czyli aktualnie a 3 lata do tyłu. To tyle na temat tego "raportu" aby się dosiedzieć więcej trzeba oczywiście dopłacić. Dno.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2022-02-19 19:59 0%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez Nick
Oszustwo! Również kupiłem raport w: autoraport.pl, tylko dla tego, że planuje wykupić auto, które obecnie jest jako służbowe. Znam jego historię od pierwszych kilometrów, a w raporcie jest podana szkoda na kilkadziesiąt tys. zł, której w rzeczywistości ten pojazd nie doświadczył. W raporcie są zawarte nieprawdziwe informacje. autoraport nie odpowiada na moje maile z reklamacją.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2022-03-17 07:57 0%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez Jarek
Oszuści,naciągacze
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2022-08-01 21:37 0%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez Ja
Massacra, pieniądze przelane i brak raportu!!
Nie ma kontaktu, złodziejstwo!
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2022-08-19 08:56 0%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez borys
To sa złodzieje !!! Raport to podstawowe dane pojazdu - DARMOWE nic poza tym żadnej historii ani przebiegu . OSZUSCI !!!
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2022-10-24 18:59 0%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez Nie dajci się oszukać
Zdecydowanie oszuści i naciągacze. Na 2 raporty jeden był troszeczkę zbliżony do rzeczywistości jak się okazało. Myślę, że akurat mieli farta na kręcąc magicznym kole fortuny wskazującym "rzeczywisty przebieg". Proponuję skorzystać z innych stron.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2022-11-22 23:43 0%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez karol
Nie daj Boze tej strony. zaklamankie
odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.