najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

motoryzacja

elbląskie moto wątki, porady, opinie, uwagi poznaj elbląski rynek usług motoryzacyjnych
Redakcja elblag.net
2014-03-28 10:55 67%

Śmiertelny wypadek na siódemce. Zginął kierowca ciężarówki

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś rano na drodze krajowej nr 7. W okolicach Marzewa uderzył w skarpę samochód ciężarowy. Kierowca zginął na miejscu. Powodem zdarzenia mogła być gęsta mgła, utrudniająca widoczność.


Jak informuje portal glospasleka.pl. około godz. 4.20 nad ranem w wypadku drogowym pod Marzewem zginął 63-letni mężczyzna, jadący samochodem marki Iveco. Kierowca ze Starogardu Gdanskiego jechał sam, a do zdarzenia doszło tuż przed tunelem pod trasą S7. Do wypadku mogło dojść z powodu ograniczonej widoczności - gęsta mgła od wczesnych godzin porannych utrudniała jazdę.

Jak informuje asp. Krzysztof Nowacki z zespołu prasowego KMP Elbląg, tachograf w samochodzie wykazał, że mężczyzna jechał z prędkością 80 kilometrów na godzinę. Na ostrym zakręcie wypadł nagle z drogi i uderzył w skarpę.

- W chwili wypadku w tej okolicy była ograniczona widoczność. Od rana panowały tu bowiem  gęste mgły.  W miejscu wypadku obowiązywało także stałe ograniczenie prędkości do 50 km/h. Policjanci zbadają szczegóły tego zdarzenia i określą co było jego przyczyną - dodaje Krzysztof Nowacki.

Źródło: glospasleka.pl

 

oceń wątek 6 3 zgłoś do moderacji
2014-03-28 11:02 67%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Do redakcji
To raczej nie jest ciężarówka a dostawczak.
odpowiedz oceń post 6 3 zgłoś do moderacji
2014-03-28 11:47 57%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez kierowca bombowca
Pismaki stosują inny podział samochodów i tak np:
ciężarowy-TIR,
dostawczy-ciężarowy,
kombi-dostawczy,
Daewoo-limuzyna,
itp,itd.
:-D
oceń post 4 3 zgłoś do moderacji
2014-03-28 11:24 50%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez czytam i nie wierzę
Nie sama mgła , ale w nocy mógł być przymrozek. A w połączeniu z wilgotnością nie trudno wypaść z zakrętu. Zresztą patrząc na rocznik tego auta trzeba byłoby sprawdzić stan ogumienia i czy akurat były to zimówki itp może przy niskim bieżniku lub złym doborze do pory roku przyczyniło się to do wypadku. Hipotez może być dużo. Niemniej jednak szkoda człowieka. Wyrazy współczucia.
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2014-03-28 11:35 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez jjj
przeciez to jakis stary smietnik
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-03-28 11:47 33%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez k4866943649
trochę rzetelności , ze zdjęc widać , że pod i to nie na 7 . Ale artykuł.
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2014-03-28 14:01 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez observer
Szok ! To nam w nocy tunel pod siódemką wybudowali. Wczoraj jechałem to go nie było. A wszyscy narzekają na drogowców a tu taka niespodzianka.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-03-29 00:29 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez A1
Szkoda człowieka. Pewnie zarabiał na życie jeżdżąc takim złomem.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-02-28 23:51 0%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez dodge
Byłem tam wtedy gdy się to zdarzyło i tydzień później, bo taką miałem prace ,że co piątek na tym odcinku drogi byłem.Tam pozostały długie ślady hamowania potem krzyż i znicze na skarpie w ,która on uderzył.Doszedłem do wniosku że ten człowiek w ostatniej chwili zobaczył skarpę ,wtedy jak pamiętam była mgła,zaczął wiec hamować,ale było za późno.Do dziś o tym myślę a właśnie za niedługo minie rok.Najgorsze były słowa policjanta ,że zdarzył się wypadek śmiertelny i świadomość ,że jestem na drodze gdzie ten człowiek 3 godziny wcześniej jechał po śmierć niestety
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.