najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

motoryzacja

elbląskie moto wątki, porady, opinie, uwagi poznaj elbląski rynek usług motoryzacyjnych
Marcin Pszczółkowski
2014-10-29 19:13 67%

Nie żyje kobieta potrącona na przejściu dla pieszych

rozpoczęty ponad rok temu przez Marcin Pszczółkowski

Niestety, kobieta, która została potrącona na przejściu dla pieszych przy ul. Wojska Polskiego, zmarła w szpitalu. Taką informację otrzymaliśmy od naszego Czytelnika. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Do zdarzenia doszło 27 października, około godz. 14.30. Starsza kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych przez kierującą samochodem renault scenic. Poszkodowaną, z obrażeniami głowy, przewieziono do szpitala.

Z wstępnych ustaleń wynikało, że kobieta przechodziła przez przejście dla pieszych przy ul. Wojska Polskiego obok ronda. W tym momencie z ronda, jadąc od ul. Żeromskiego, zjeżdżała kierująca samochodem renault scenic. Samochód uderzył w pieszą. Kierująca, 41-letnia kobieta, była trzeźwa.

Dziś, od naszego Czytelnika, otrzymaliśmy informację, że potrącona, 68-letnia kobieta, zmarła w szpitalu.

Policja w Elblągu prowadzi postępowanie w tej sprawie.

oceń wątek 6 3 zgłoś do moderacji
2014-10-29 20:33 67%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez zigi
ze zmarła napisaliscie a ze bylo potrącenie nic nie wspomnieliscie ...
odpowiedz oceń post 6 3 zgłoś do moderacji
Gość
2014-10-29 20:54 71%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Gość
Pani z jubilera szkoda bo wybrała mi cionek zaręczynowy
odpowiedz oceń post 5 2 zgłoś do moderacji
2014-10-30 11:54 0%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez gosc
To mama Pani z jubilera
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-10-29 20:56 50%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Janos
Jeszcze nie widziałem kobiety, która by się zatrzymała przed przejściem, aby przepuścić pieszych. Facetom rzadko ale się zdarza.
odpowiedz oceń post 11 11 zgłoś do moderacji
2014-10-29 21:34 50%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez Ewa
To możesz codziennie to obejrzeć,bo ja ZAWSZE się zatryzmuję.Za to faceci za mną zwykle na mnie trąbią.Polecam-trasa:Krasny Las- centrum.
oceń post 6 6 zgłoś do moderacji
2014-10-30 08:20 63%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez Janos
To jesteś Ewa wyjątkiem wśród elbląskich kierowców. Gratuluję i przepraszam, że uraziłem
oceń post 5 3 zgłoś do moderacji
2014-10-29 23:35 67%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez zasmucony
Bardzo przykre wieści;( Widać śmierć nie wybiera... wspaniała kobieta, pokój jej duszy. Wyrazy współczucia dla małżonka, teraz będzie nam złotem i kryształem... z nieba;(
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2014-10-30 02:53 50%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez Kierowca1
Jak można kogoś "tak" potrącić na przejściu dla pieszych, zjeżdżając z ronda?
odpowiedz oceń post 5 5 zgłoś do moderacji
2014-10-30 07:28 64%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez ok_it
oczywiście że można , jak jest się debilem i nie myśli to można
oceń post 7 4 zgłoś do moderacji
2014-11-01 15:58 50%
10
odpowiedziano ponad rok temu przez stan
jezeli sie porzadnie zapiep... to mozna ,nie uznając zadnych przepisów drogowych.
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2014-10-30 11:53 43%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez jjj
zbarac glupiej babie prawo jazdy dozywotnio!!!
odpowiedz oceń post 3 4 zgłoś do moderacji
2014-10-30 12:58 0%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez jujo
A fotografia też z Wojska Polskiego ?
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-11-01 15:56 57%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez ewka
A co policja jeszcze ma do badania ?????? kobieta NA PASACH ZABITA ,tp przeciez duza szybkosc piratki ją zabiła bo nic innego nie wchodzi w rachubę .
odpowiedz oceń post 4 3 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.