najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

motoryzacja

elbląskie moto wątki, porady, opinie, uwagi poznaj elbląski rynek usług motoryzacyjnych
eijk
2015-03-31 10:30 100%

Zabytkowe samochody ukradli na… złom

rozpoczęty ponad rok temu przez Informacja prasowa

Trzy leciwe auta pamietające czasy PRL-u padły łupem trzech mężczyzn. Sprawcy kradzieży usłyszeli już zarzuty a odzyskane przez policję pojazdy wróciły do prawowitego właściciela. Zabytkowe pojazdy mężczyźni wywieźli na… złom, by tam ciężar blachy zamienić na pieniądze. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Elbląski kolekcjoner o tym, że jego samochody trafią na złom nawet nie śnił. Auta były restaurowane i przechowywane na zamkniętym terenie. Do pomieszczenia, w którym stały auta włamał się najpierw 23-letni Krystian W. Mężczyzna zabrał stamtąd grzejniki, które oddał w punkcie skupu złomu. Zauważył jednak trzy stare samochody. Były to dwa Fiaty 125p oraz Polonez. Auta przykuły jego uwagę ponieważ szybko przeliczył wagę pojazdów na pieniądze.

Pieniądze - które może za nie dostać w… punkcie skupu złomu. W „przedsięwzięcie” zaangażował dwóch swoich kolegów: 54-letniego Waldemara W. oraz 25-letniego Adama K.  Wspólnie wynajęli lawetę, którą auta miały pojechać w swoja „ostatnią drogę”. Dwa udało im się wywieźć. Gdy trzeci zabytkowy pojazd jechał w kierunku punktu skupu złomu został zatrzymany przez policyjny patrol.

Mężczyźni zostali zatrzymani. Przyznali się do kradzieży aut i ich sprzedaży. Dwa z samochodów policjanci zabezpieczyli już w samym skupie. Mężczyźni odpowiedzą teraz za kradzież z włamaniem. Może im grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

oceń wątek 3 0 zgłoś do moderacji
2015-03-31 11:56 83%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez ciekawski
Czy pracownikowi skupu, który przyjął auta też postawione zostaną zarzuty ??? Na jakiej podstawie przyjął samochody ?? Może mi to ktoś wyjaśnić ??
odpowiedz oceń post 10 2 zgłoś do moderacji
2015-03-31 13:00 33%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez wojtek88
takie autka klasyki na zlom to frajerstwo ....
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
Miszkurka2000
2015-03-31 13:13 33%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Miszkurka2000
Wszystko z nimi OK?
„http://chomikuj.pl/Miszkurka2000/Przetwarzanie+rozproszone”
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2015-03-31 14:12 18%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez TO JA ZŁODZIEJ
DO CIEKAWSKI - NA TAKIEJ PODSTAWIE BO TO ZŁOM-Y. JA TO CI TŁUMACZĘ
odpowiedz oceń post 2 9 zgłoś do moderacji
2015-03-31 18:36 40%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Podatnik
Złodziejom powinno się obcinać ręce a paserom konfiskować majątki i było by po problemie.
odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2015-03-31 21:35 33%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Elbląskie Klasyki
Jeśli chcecie zobaczyć inne elbląskie perełki prlu zapraszamy na facebookowy fanpejdż Elbląskie Klasyki!!
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2015-03-31 21:58 40%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez elblążanka
Bardzo proszę panie prezydencie o pomoc ( pilne !!! ). Proszę o jak najszybsze wyremontowanie ulicy Moniuszki od skrzyżowania z ulicą Szymanowskiego do ulicy Królewieckiej. Tam się nie da jezdzić, mamy już 2015 rok, XXI wiek. Jeszcze raz proszę. Czy pan prezydent czyta artykuły na Portelu ?????, panie prezydencie proszę przeczytać komentarze, proszę. Ja tak panu uwierzyłam, proszę niech mnie pan wysłucha, będę czekała na pana odpowiedź. .. ..
odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.