najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

motoryzacja

elbląskie moto wątki, porady, opinie, uwagi poznaj elbląski rynek usług motoryzacyjnych
vi7o
2014-01-17 14:43 75%

Vision Cars - opinie

rozpoczęty ponad rok temu przez tomtom

Cześć,

poszukuję opinii o firmie sprowadzającej auta z niemiec mianowicie Vision Cars z Bogaczewa pod Elblągiem. Czy ktoś z Was miał styczność z tą firmą lub coś słyszał i mógłby mi coś napisać? 

Z góry dziękuję za pomoc.

oceń wątek 3 1 zgłoś do moderacji
fretka3
2014-01-18 12:23 33%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez fretka3

Ja bym był bardzo ostrożny ze współpracą z takimi firmami...



inwestycje mieszkaniowe Piastówknauf aquapanel płyty cementowe 


odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2015-12-05 20:00 40%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez HARIBO123

kupiłem auto z tej firmy i jestem zadowolony napewno kupię następny dobry sprzedawca ato kupiłem z firmy z faktórą a nie od niemca POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
samochód
2016-05-24 22:54 40%
3

samochód

odpowiedziano ponad rok temu przez bmw

fajna firma auto takie jak w opisie a nie np xsenon a tu żarówki z biedronki jak to u innych godni polecenia


odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
Samochód malowany i z cofniętym licznikiem.
2017-07-16 16:28 33%
4

Samochód malowany i z cofniętym licznikiem.

odpowiedziano ponad rok temu przez Bogusława

Miałam styczność z tą firmą i naprawdę się rozczarowałam. Samochód oferowany przez firmę Vision Cars z Bogaczewa okazał się malowany. Po głębszym sprawdzeniu w autoryzowanym serwisie okazało się, że samochód posiada inny stan licznika niż faktyczny w historii serwisowej. 


odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
Samochód
2018-01-04 18:55 0%
5

Samochód

odpowiedziano ponad rok temu przez Andrzejek123

Kupiłem auto - jestem mega zadowolony polecam


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
samochod
2018-01-28 12:25 0%
6

samochod

odpowiedziano ponad rok temu przez okokokok

ok


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Kupiłem 3 lata temu od nich samochód oczywiście z cofniętym licznikiem.
2018-10-12 23:13 33%
7

Kupiłem 3 lata temu od nich samochód oczywiście z cofniętym licznikiem.

odpowiedziano ponad rok temu przez Passat B6

Stanowczo odradzam.


odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
Vision Cars
2018-11-11 22:37 33%
8

Vision Cars

odpowiedziano ponad rok temu przez BMW

kupiony od nich samochód okazał się wielka pomyłka oryginalny lakier? szpachel odpadający po dwóch latach 


odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.