najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

motoryzacja

elbląskie moto wątki, porady, opinie, uwagi poznaj elbląski rynek usług motoryzacyjnych
Redakcja elblag.net
2015-01-23 10:28 88%

Wybierz najlepszy OSK w Elblągu – nasz ranking

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Ośrodków Szkolenia Kierowców jest bardzo dużo. Niektóre z nich kuszą wieloletnią tradycją i doświadczonymi instruktorami, inne zaś zachęcają atrakcyjnymi cenami. Który wybrać? To pytanie często zadają sobie przyszli kierowcy. Ten ranking może nieco sprawę ułatwić.

Wybór jest, przynajmniej teoretycznie, prosty. Na stronie WORDu możemy znaleźć dokładne wyliczenia procentowe na temat tego, ile osób zdaje egzamin państwowy z danego OSK. To właśnie te dane powinny być brane pod uwagę jako pierwszorzędne. Niestety, z przyczyn oczywistych ranking ten nie obejmuje innych, ważnych aspektów z punktu widzenia kursanta.

Według internautów nie mniej ważna jest sama atmosfera w ośrodku, obycie z instruktorem, jego podejście do kursantów. Wielu z nich zauważa, że o wiele sprawniej się uczy, gdy pieczę nad nim sprawuje tylko jeden instruktor. W wielu ośrodkach jest tak, że na każdą lekcję do ucznia przydzielany jest inny nauczyciel. To rozprasza i nie pozwala się odpowiednio skupić.

Wyposażenie samego ośrodka, jak i stan techniczny samochodu to kolejne aspekty brane pod uwagę. Wielu z nas nie wyobraża sobie długich godzin za kółkiem, w stresie, podczas okresu letniego bez... klimatyzacji. Na forach możemy znaleźć opinie, które mówią o wręcz rozpadających się samochodach nauki jazdy.

I wreszcie cena. Za mała, za wysoka, ile godzin nauki, czy jest możliwość rozłożenia płatności na raty – to również oceniają kursanci.

Czas więc wybrać Najlepszy OSK w Elblągu! Zapraszamy do naszej sondy i komentarzy.

oceń wątek 60 8 zgłoś do moderacji
2015-01-23 12:19 74%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez oo
tylko Marek Łada,
odpowiedz oceń post 40 14 zgłoś do moderacji
2015-07-12 11:53 25%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Starszy kolega
Ostrzegam przed tą szkółką ! uczęszczałem do niej, ma okropnego prowadzącego części teoretycznej, przez ponad połowę zajęć oglądaliśmy głupie filmiki o wypadkach drogowych i brawurze kierowców. Potrafił zacząć krytykować administracje i urzędy w Polsce i o tym gadać przez pół godziny, a jak ktoś przerywał to tylko się nakręcał. Najgorzej spędzone moje godziny teorii, jedyny plus że nie przerobiliśmy 30 godzin tylko z 20, bo bym tam dłużej nie wytrzymał.
Nic się nie nauczyłem na teorii, na szczęście jazda była lepsza. Instruktor co prawda mało nauczał podczas jazdy ale był dosyć miły. Musiałem brać jak większość dodatkowe godziny bo nie nauczył mnie dosyć dobrze jeździć. Potrafił w ciągu zakupionych jazd jechać załatwiać jakieś mniejsze swoje sprawy, lub chwilowe postoje gdy chodził do domu po jedzenie. Jeśli bym brał pod uwagę tylko przygotowanie do części praktycznej to nie było by źle, ale ogólnie wychodzi tragicznie. W kosztach kursu nie są uwzględnione książki do nauki!
oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2015-01-23 12:40 23%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez olka
a gdzie Wyższa Szkoła Jazdy ??? też bardzo dobra firma
odpowiedz oceń post 5 17 zgłoś do moderacji
Bartłomiej Ryś
2015-01-23 13:20 0%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez Bartłomiej Ryś
Dodane!
oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2015-01-23 13:04 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez janek
A co z Bossem?
odpowiedz oceń post 0 8 zgłoś do moderacji
Bartłomiej Ryś
2015-01-23 13:20 0%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez Bartłomiej Ryś
Dodane!
oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2015-01-23 14:10 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez yataman
nie wiem czy jeszcze istenieje ta szkola ale przy ZSTI byl kiedys taki osrodek KOWALSKI, uczyl w nim Pan Kowalski. Jesli chcecie zdać egzamin oraz co ważne nauczyc sie praktycznej realnej jazdy autem a nie tylko pod sam egzamin, to polecam tego pana. U niego to ty mowisz kiedy Ci pasuje a nie tak jak w innych szkolach masz narzucane godziny a jak nie to czekasz tygodniami. Tak wiec polecam kowalskiego o ile jeszcze ten OSK istnieje. ja uczylem sie u niego 5 lat temu po tym jak wczesniej zmarnowalem czas i pieniadze w innych OSK w ktorych czesto instruktorami sa amatorzy bez podejscia pedagogicznego i braku umiejetnosci przekazania wiedzy przyszlemu kierowcy.
odpowiedz oceń post 0 8 zgłoś do moderacji
2015-01-23 15:07 0%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez szlachta
Zebra może i dobra, ale najdroższa
odpowiedz oceń post 0 8 zgłoś do moderacji
2015-01-23 15:47 38%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez Kowalski
Elita najlepsza :D profesjonalne podejście do każdego kursanta :D
odpowiedz oceń post 11 18 zgłoś do moderacji
2015-01-23 15:51 8%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez jasiu
LOK najlepszy
odpowiedz oceń post 2 23 zgłoś do moderacji
2015-01-23 16:19 41%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez Adrian
OSK Vademecum
pozdrowienia dla p. Henryka :)
odpowiedz oceń post 11 16 zgłoś do moderacji
2015-01-23 18:21 16%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez elblążaninn
OSK NAJKI - profesjonalne i szybkie szkolenie. Polecam !!!
odpowiedz oceń post 6 31 zgłoś do moderacji
2017-07-12 22:15 0%
13
odpowiedziano ponad rok temu przez nieusatysfakcjonowany
nie zgodzę się że to szybko trwa ja czekam ponad 2 miesiące i tego nie mogę skończyć
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-01-23 18:25 18%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez Zadowolona
NAJKI !! Najlepsi! Nie dość, że atmosferka zawsze przyjemna to i wykładowca potrafi wpoić zasady jazdy :) Pozdrowionka dla p.Darka i Oli :)
odpowiedz oceń post 7 31 zgłoś do moderacji
2015-01-23 18:54 11%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez Aga
Oczywiście że NAJKI :-)
odpowiedz oceń post 4 31 zgłoś do moderacji
2015-01-23 19:04 10%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez olo
Osk NAJKI !!!

odpowiedz oceń post 4 35 zgłoś do moderacji
2015-01-23 19:15 7%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez popel
Robią co trzeba jazda z innymi instruktorami pozwala na wybranie swojego sposobu jazdy . Egzaminator też obcy to co miałem siąść i płakać za instr.
NAJKI za 1 razem polecam
odpowiedz oceń post 2 26 zgłoś do moderacji
2015-01-23 20:25 32%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez aga
jestem była kursantka elity i uważam ze to jest najlepsza szkoła w elblagu mają od 3 lat najwyższa zdawalność można to sprawdzic w wydziale komunikacji ,auta nowe ,atmosfera bardzo dobra
odpowiedz oceń post 11 23 zgłoś do moderacji
2015-01-23 20:43 38%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez iwona
ELITA!!!!! najlepsza szkoła w mieście, instruktorzy cierpliwi, fantastycznie tłumacza, konkretnie i na temat egzamin zdany za pierwszym podejściem. polecam 100%
odpowiedz oceń post 12 20 zgłoś do moderacji
2015-01-23 21:36 44%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez ola-jola
szkoły vademecum też brak:(
odpowiedz oceń post 11 14 zgłoś do moderacji
2015-01-23 22:18 29%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez rożyczka
Osoba , która napisała ten artykuł niech to zrobi rzetelnie, wiele Szkół Jazdy już nie istnieje ???? A WORD od połowy 2014r nie prowadzi rankingu szkół jazdy ? proszę wejść na stronę WORD/ jest tam bardzo dokładna informacja.
odpowiedz oceń post 2 5 zgłoś do moderacji
2015-01-23 22:23 10%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez hela
ja jestem za NAJKI bardzo fajna szkoła pozdrawiam wszystkich tam pracujących

odpowiedz oceń post 3 28 zgłoś do moderacji
2015-01-23 22:25 12%
23

odpowiedziano ponad rok temu przez Branżowiec
Ale Boss już nie szkoli. Szkoła od ponad roku czasu zamknięta - nie istnieje q:
odpowiedz oceń post 2 15 zgłoś do moderacji
2015-01-23 23:35 13%
24

odpowiedziano ponad rok temu przez Monisiaa95
OSK NAJKI numer 1- Miła atmosfera, cierpliwi instruktorzy , szybkie szkolenie. Godne Polecenia !!!
odpowiedz oceń post 5 33 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.