najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

motoryzacja

elbląskie moto wątki, porady, opinie, uwagi poznaj elbląski rynek usług motoryzacyjnych
Redakcja elblag.net
2015-01-23 10:28 88%

Wybierz najlepszy OSK w Elblągu – nasz ranking

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Ośrodków Szkolenia Kierowców jest bardzo dużo. Niektóre z nich kuszą wieloletnią tradycją i doświadczonymi instruktorami, inne zaś zachęcają atrakcyjnymi cenami. Który wybrać? To pytanie często zadają sobie przyszli kierowcy. Ten ranking może nieco sprawę ułatwić.

Wybór jest, przynajmniej teoretycznie, prosty. Na stronie WORDu możemy znaleźć dokładne wyliczenia procentowe na temat tego, ile osób zdaje egzamin państwowy z danego OSK. To właśnie te dane powinny być brane pod uwagę jako pierwszorzędne. Niestety, z przyczyn oczywistych ranking ten nie obejmuje innych, ważnych aspektów z punktu widzenia kursanta.

Według internautów nie mniej ważna jest sama atmosfera w ośrodku, obycie z instruktorem, jego podejście do kursantów. Wielu z nich zauważa, że o wiele sprawniej się uczy, gdy pieczę nad nim sprawuje tylko jeden instruktor. W wielu ośrodkach jest tak, że na każdą lekcję do ucznia przydzielany jest inny nauczyciel. To rozprasza i nie pozwala się odpowiednio skupić.

Wyposażenie samego ośrodka, jak i stan techniczny samochodu to kolejne aspekty brane pod uwagę. Wielu z nas nie wyobraża sobie długich godzin za kółkiem, w stresie, podczas okresu letniego bez... klimatyzacji. Na forach możemy znaleźć opinie, które mówią o wręcz rozpadających się samochodach nauki jazdy.

I wreszcie cena. Za mała, za wysoka, ile godzin nauki, czy jest możliwość rozłożenia płatności na raty – to również oceniają kursanci.

Czas więc wybrać Najlepszy OSK w Elblągu! Zapraszamy do naszej sondy i komentarzy.

oceń wątek 60 8 zgłoś do moderacji
2015-01-25 15:23 50%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez kolo
Ciekawe - jakoś tych głosów sporo.
Zadowoleni kursanci?- tylko skąd bo jak zajrzeć na stronę UM - Elbląg to ilość głosów oddanych do przeprowadzonych kursów w żaden sposób tego nie oddaje.
Nowy sposób reklamy?
LOKOWANIE PRODUKTU?????
odpowiedz oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2015-01-25 15:29 0%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Winsee
Nie wiem jak inni.. "Ja jestem Tym zadowolonym kursantem" - Sprawdzić zawsze możesz ..
oceń post 0 4 zgłoś do moderacji
2015-01-25 15:30 0%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez Winsee
.. raczej byłym kursantem - 5 lat temu :)
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-01-25 15:34 50%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Karolina C
Szczerze polecam Marka Łade! Jest miłym, cierpliwym człowiekiem. Potrafi wytłumaczyć wszystko bardzo spokojnie i dokładnie. Jazda z Markiem to przyjemnośc. Nie trzeba się niczym stresowac. Oby wszyscy instruktorzy byli tacy. Wszyscy znajomi ktorym poleciłam szkołe Marka zdali bardzo szybko i byli zadiwoleni.
odpowiedz oceń post 14 14 zgłoś do moderacji
2015-01-25 19:38 45%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez gosiek
tak zgadzam sie ja tez polecam Marka Ładę tez uniego jezdziłam i byłam bardzo zadowolona polecam wszystkim z takim instruktorem mogła bym jechać nawet do warszawy :)
oceń post 10 12 zgłoś do moderacji
2015-01-28 17:02 38%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez goniasz86
Dokładnie ! nie rozumiem o co bijecie do Marka ?! tak jak Gosiek napisał z Markiem nawet na koniec świata! a głos można oddawać codziennie...
oceń post 3 5 zgłoś do moderacji
2015-01-25 18:10 56%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Paweł
Ładnie ktoś w NAJKI dodaje głosy ;) w 3min 130 głosów? ;)
odpowiedz oceń post 10 8 zgłoś do moderacji
2015-01-25 18:27 43%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez Killer
polecam z całego serca Marka Łade .profesjonalizm w każdym calu . a przede wszystkim wspaniały gość, z powołania . Zdanie za 1 podejściem u czepiającego sie pana Ryszarda K.
odpowiedz oceń post 9 12 zgłoś do moderacji
2015-01-25 18:45 15%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez maniek1993
OSK NAJKI - chodziłem tam na kurs, który ukończyłem bardzo szybko. Brak zastrzeżeń co do szkolenia. Egzamin Państwowy zdany za pierwszym razem. Polecam !
odpowiedz oceń post 3 17 zgłoś do moderacji
2015-01-25 19:02 30%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez ktoś
Łady wałek :)
odpowiedz oceń post 3 7 zgłoś do moderacji
2015-01-25 19:34 27%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez Jeden z wielu
Dla mnie Corrida na wysokim poziomie, jak trzeba to jest rozwijany wątek. Nie tak jak w innych włączona płyta i ucz się sam.
odpowiedz oceń post 3 8 zgłoś do moderacji
soundshow.pl
2015-01-25 20:09 44%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez soundshow.pl
A Makutonowicz jeszcze szkoli? Nie ma go na liscie
odpowiedz oceń post 4 5 zgłoś do moderacji
2015-01-25 20:41 25%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez mmmm;)
100% zadowolenia oddaje dla Corridy!!! Ucza dobrze,szybko skonczylam kurs i zdalam. Wszystkim szczerze moge polecic ta szkole;)
odpowiedz oceń post 2 6 zgłoś do moderacji
2017-01-01 15:38 33%
14
odpowiedziano ponad rok temu przez Ktos
Nigdy do corridy! Strata pieniedzy nic nie ucza nawet pod maske ani razu nie zajrzalam i swiatel tez nie pokazali gdzie sie jakie wlacza. Dzien przed egzaminem kazali mi na you tube sprawdzic sobie to jest chore teraz bede zdawac trzeci raz egzamin ale godziny wykupie w innym osrodku napewno nie u nich!!
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2015-01-25 20:42 33%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez Kursant z przed lat
Ciekawe jaki byłby wynik jakby nie istniejący już "Kujawa" był na liście??? :)
odpowiedz oceń post 4 8 zgłoś do moderacji
2015-01-25 21:40 50%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez Instruktor
A czy wiecie że większość z wymienionych szkół liczy tylko na zyski , a nie to czy ktoś zda egzamin czy nie? Właściciele nakazują swoim instruktorom ile mogą kilometrów zrobić w ciągu lekcyjnej godziny , zabraniają wykonywać jazd pozamiejskich mimo iż są one obowiązkowe. Wymagają , aby jak najwięcej czasu spędzać na placu jeżdżąc po łuku i zaglądać do silnika. Wyliczają ile paliwa wypala ich Punto podczas godziny jazdy itp... Nie będę wymieniał nazw szkół , ale patrząc na ten ranking to zastanawiam się czym one tak zachwyciły tu głosujących... Aha prawdziwej i poważnej szkole jazdy nie jest potrzebna reklama w mediach , a już tym bardziej taki plebiscyt w którym każdy może oddać głos. Nie ważne czy był on uczniem tej szkoły , czy też koleżanką właścicielki...
odpowiedz oceń post 7 7 zgłoś do moderacji
2015-01-26 14:22 47%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez kursantka
Kurs na prawo jazdy kategorii B, który niedawno ukończyłam w OSK ELITA przeprowadzony był profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze. Instruktorzy uczyli ze zdrowym rozsądkiem tzn.,nie tylko jak zdać egzamin państwowy ale też jak sprawnie poruszać się w codziennych sytuacjach na drodze. Bardzo wygodny , cykliczny system wykładów teoretycznych i znakomite przekazanie wiedzy. Egzamin państwowy zdany za pierwszym razem.
odpowiedz oceń post 8 9 zgłoś do moderacji
2015-01-26 14:53 57%
18
odpowiedziano ponad rok temu przez nwo
aha... a ile płacą Ci za reklame ? czy to może właściciele piszą?
oceń post 4 3 zgłoś do moderacji
2015-01-26 14:44 38%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez criss
pozdrowienia dla tych co wrzucają głosy ze zmiennego IP (Najki,Łada), ta ankieta to kpina a nie ranking najlepszych szkół.
odpowiedz oceń post 5 8 zgłoś do moderacji
Bartłomiej Ryś
2015-01-26 14:53 33%
20
odpowiedziano ponad rok temu przez Bartłomiej Ryś
I w taki sposób zawsze redakcja jest "ta najgorsza" ;)
oceń post 2 4 zgłoś do moderacji
2015-01-26 19:15 50%
21
odpowiedziano ponad rok temu przez criss
nie chodzi o redakcję, ale jakaś wartość przedstawia ten artykuł skoro wyniki głosowania są całkowicie zniekształcone ?
oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
Bartłomiej Ryś
2015-01-26 20:38 0%
22
odpowiedziano ponad rok temu przez Bartłomiej Ryś
Spokojnie - wyniki będą zaskoczeniem ;)
oceń post 0 4 zgłoś do moderacji
2015-01-26 15:36 44%
23

odpowiedziano ponad rok temu przez Zdalem wiec sie walcie xd
To co ja Wam moge powiedzieć znaczy niewiele ale ktos ostro dał ciała z tymi głosami, Elita, jako jedna z najlepszych szkół w Egu ma przeciez najwyższa zdawalnośc, ludzie, którzy tam ucza są sumienni, począwszy od wykładów poprzez jazde aż do EW i EP, w dodatku naprawde sumiennie uczą swoich kursantów, i oczywiście Pan ,,S'' nie może egzaminować Eliciarzy, także wybór jest jasny :D
odpowiedz oceń post 7 9 zgłoś do moderacji
2015-01-26 17:00 73%
24

odpowiedziano ponad rok temu przez Jadwiga
Gratulacje elblag.net ;) widać kto ma wygrać głosowanie w 5 minut +150 głosów dla najki : ) jedyne słowo jakie tu pasuje to żenada i promowanie jakiejś mało znaczącej firmy ;)
odpowiedz oceń post 11 4 zgłoś do moderacji
2015-01-26 19:59 89%
25

odpowiedziano ponad rok temu przez OSK WADEMECUM PAWEŁ
WIDAĆ ŻE NET NIE ZNA ALBO NIE CHCE ZNAĆ OSK WADEMECUM Paweł Martynowicz PORAŻKA NAJLEPSZA ZDAWALNOŚĆ OD 01.2014 do 06.2014 jakby co to 12-Lutego 6 82-300 Elbląg i nie od dziś .Właściciel
odpowiedz oceń post 16 2 zgłoś do moderacji
2015-01-26 21:07 81%
26

odpowiedziano ponad rok temu przez kolo
Brawo Paweł - bo jak się robi ranking to należy się do niego solidnie przygotować, dobrze że niema tu OSK GUCIO :))))
a tak sobie myślę , że niektóre firmy będą się ostro tłumaczyć skarbówce jak im wyliczą tych zadowolonych klientów -blisko tysiąc, a ciekawe ile jest wykazanych, zaraz zaraz - zajrzę na UM Elbląg i wszystko jasne.
I tu chcę pokazać jaka tu jest wyrwa w przepisach, wystarczy że zajrzę na UM Elbląg i wiem ile kto zarabia. Od dzisiaj chcę aby wszyscy podlegali pod te same bzdurne przepisy co OSK, i będę wiedział co i jak.
POZDRAWIAM grunt to dobry HUMOR :)))))))
odpowiedz oceń post 13 3 zgłoś do moderacji
2015-01-26 21:12 75%
27

odpowiedziano ponad rok temu przez kolo
A tak w ogóle to listę układa się alfabetycznie, albo albo od daty założenia firmy.
odpowiedz oceń post 6 2 zgłoś do moderacji
2015-01-27 16:44 13%
28

odpowiedziano ponad rok temu przez RossiCBR
ADAM - robiłem tam kat.A i za rok kat .B jedno i drugie zdane za pierwszym razem , konkretne podejscie do kursanta ,a nie z łaski..polecam :-)
odpowiedz oceń post 1 7 zgłoś do moderacji
2015-01-27 21:41 52%
29

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariiola
Najlepszą szkołą jest Wyższa Szkoła Jazdy w Elblągu. prowadzona profesjonalnie przez egzaminatora. Zdawalność bardzo wysoka .
odpowiedz oceń post 16 15 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.