najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

motoryzacja

elbląskie moto wątki, porady, opinie, uwagi poznaj elbląski rynek usług motoryzacyjnych
Redakcja elblag.net
2015-01-23 10:28 88%

Wybierz najlepszy OSK w Elblągu – nasz ranking

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Ośrodków Szkolenia Kierowców jest bardzo dużo. Niektóre z nich kuszą wieloletnią tradycją i doświadczonymi instruktorami, inne zaś zachęcają atrakcyjnymi cenami. Który wybrać? To pytanie często zadają sobie przyszli kierowcy. Ten ranking może nieco sprawę ułatwić.

Wybór jest, przynajmniej teoretycznie, prosty. Na stronie WORDu możemy znaleźć dokładne wyliczenia procentowe na temat tego, ile osób zdaje egzamin państwowy z danego OSK. To właśnie te dane powinny być brane pod uwagę jako pierwszorzędne. Niestety, z przyczyn oczywistych ranking ten nie obejmuje innych, ważnych aspektów z punktu widzenia kursanta.

Według internautów nie mniej ważna jest sama atmosfera w ośrodku, obycie z instruktorem, jego podejście do kursantów. Wielu z nich zauważa, że o wiele sprawniej się uczy, gdy pieczę nad nim sprawuje tylko jeden instruktor. W wielu ośrodkach jest tak, że na każdą lekcję do ucznia przydzielany jest inny nauczyciel. To rozprasza i nie pozwala się odpowiednio skupić.

Wyposażenie samego ośrodka, jak i stan techniczny samochodu to kolejne aspekty brane pod uwagę. Wielu z nas nie wyobraża sobie długich godzin za kółkiem, w stresie, podczas okresu letniego bez... klimatyzacji. Na forach możemy znaleźć opinie, które mówią o wręcz rozpadających się samochodach nauki jazdy.

I wreszcie cena. Za mała, za wysoka, ile godzin nauki, czy jest możliwość rozłożenia płatności na raty – to również oceniają kursanci.

Czas więc wybrać Najlepszy OSK w Elblągu! Zapraszamy do naszej sondy i komentarzy.

oceń wątek 60 8 zgłoś do moderacji
2015-01-28 10:17 71%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez pol
Inni nie są profesjonalni bo nie są EGZAMINATORAMI??????????
odpowiedz oceń post 10 4 zgłoś do moderacji
2015-01-28 14:40 46%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez zuza
Wyższa szkoła jazdy jest moim zdaniem najlepsza. Super mili instruktorzy, fajna atmosfera i co najważniejsze wysoka zdawalność. Mało kto nie zdaje w wordzie za pierwszym razem. Oby tak dalej panie Wojtku.
odpowiedz oceń post 16 19 zgłoś do moderacji
2015-01-28 17:45 57%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez mia
zdawałam w sierpniu i zdałam za pierwszym. Do końca życia zapamiętam dlaczego warto rozglądać się przed przejazdem kolejowym "nigdy nie wiesz kiedy Ci jakieś pendolino wyskoczy" :)
M.
oceń post 8 6 zgłoś do moderacji
2015-01-28 17:18 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez wewe
e tam jak ktos w domu nie bedzie uczył sie tutaj mało co pomoże kazda szkolka jazdy , po drugie umiejętnosci jedna osoba rozumie szybciej stres przede wszystkim a że każdy polak to nerwus przyczynia sie to oblania. koncetracja wpływa i skupienie bo to trzeba od razu rozumiec jak egzaminator skręc w lew w prawo i blablabla nie tak łatwo .za granica łatwej zdac prawko niz w Polsce znam po znajomych i rodzinie co zdwali
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-01-28 18:58 51%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariola
Wyższa Szkoła Jazdy w Elblągu - najlepsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń post 20 19 zgłoś do moderacji
2015-01-28 22:14 44%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez anula
Wyższa Szkoła Jazdy to najlepsza szkoła. Zdałam za pierwszym razem i dostałam dodatkowo jazdę na trolejach czego nie oferują inne szkoły w Elblągu a to świetna zabawa i nowe doświadczenie .
odpowiedz oceń post 15 19 zgłoś do moderacji
2015-01-28 22:59 47%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Gosiek
W Wyższej Szkole Jazdy jest chociaż niska cena i solidnie uczą:) Dziękuje Panu Wojtkowi i Bogdanowi
odpowiedz oceń post 16 18 zgłoś do moderacji
2015-01-29 13:52 48%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez Mika
Zapisałam się na kurs prawa jazdy w Wyższej Szkole Jazdy i dziś jestem szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy :). Z wiedzy teoretycznej i praktycznej byłam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu państwowego. Pan Wojtek z tego co pamiętam działa od niedawna..,w porównaniu do innych OSK w E-u.. ale jedno wiem, że szczerze mogę polecić tę szkołę! Podziękowania dla pana Wojtka i pana Bogdana za pokłady cierpliwości i za umiejętność przekazania wiedzy! Życzę samych sukcesów! Oby tak dalej:)!
odpowiedz oceń post 15 16 zgłoś do moderacji
2015-01-29 20:07 37%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez jaa
Wyższa Szkoła Jazdy rzeczywiście wyższa!
Zdałam za pierwszym razem za co można podziękować Panom Instruktorom ;)
Polecam 10/10
odpowiedz oceń post 10 17 zgłoś do moderacji
2015-01-30 10:24 70%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez lopez
Na układy nie ma rady;)
a może jest???

odpowiedz oceń post 7 3 zgłoś do moderacji
2015-01-30 14:09 14%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez ~kursantka~

Polecam OSK Najki!!!!!!!!! właściciele przemili, idą na rękę w każdej sytuacji, wspierają i potrafią wytłumaczyć. Są zainteresowani kursantami, nie traktują ludzi jak " idź, posłuchaj i wyjdź" Pozdrawiam Pana Darka i Olę i dziękuję za sukcesywne przygotowanie do egzaminu! Właśnie dziś zdałam!
odpowiedz oceń post 2 12 zgłoś do moderacji
2015-01-30 14:12 25%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez niezadowolona
Nie polecam ADAMA! Gość jest obrzydliwy, nie potrafi tłumaczyć, krzyczy i szarpie. Mają podejście jak do psa, aż doprowadza człowieka do płaczu. Na pewno tak tego nie zostawie a skarga do wydziału komunikacji już jest pisana bo to jest jakaś kpina.
odpowiedz oceń post 2 6 zgłoś do moderacji
2015-01-30 21:21 13%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez Gaduła
KOŁOWROTEK ani ładu ani składu w Twoich wypocinach. Na hejterstwie daleko nie zajedziesz. Pilnuj swojej szkoły gamoniu.
odpowiedz oceń post 2 13 zgłoś do moderacji
2015-02-01 10:11 11%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez kursant
Marek Łada najlepszy!!!
odpowiedz oceń post 1 8 zgłoś do moderacji
2015-02-02 07:32 50%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez Kierownik
Na stronie Urzędu Miejskiego jest już ranking zdawalności OSK. To jest rzeczywiste odzwierciedlenie pracy włożonej przez OSK w wyszkolenie. Taki plebiscyt, w którym właściciele głosują i hejtują można sobie podarować. Zapraszam na stronę UM.
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2015-02-02 18:19 85%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez Jacek
Tylko Wademecum :)
odpowiedz oceń post 11 2 zgłoś do moderacji
2015-02-03 20:01 0%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez nickk
Ciekawy ten ranking
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
prawo jazdy
2015-04-02 17:57 33%
18

prawo jazdy

odpowiedziano ponad rok temu przez czarna

najlepsza corrida super ucza 



 


odpowiedz oceń post 3 6 zgłoś do moderacji
2015-04-23 10:42 0%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez Patryk
Tylko OSK Tomasiak, kurs na A i B zdany za pierwszym razem, a i przyjadą i odwiozą ;)
odpowiedz oceń post 0 10 zgłoś do moderacji
2017-11-02 14:29 0%
20
odpowiedziano ponad rok temu przez Nabitywbutelkę
Niestety nie mam podobnych doswiadczeń. Jedynie jazdę raz na tydzień, załatwianie wszystkich spraw na mieście tylko nie jazdę. Poza tym brak zaangażowania podczas jazdy (nie wiadomo, czy robię coś dobrze, czy źle), lekceważenie kursanta. Utrata satysfakcji z jazdy samochodem gwarantowana :)

Na odtrutkę polecam Marka Ładę
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-07-12 11:59 57%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez Informator
Łada- Ostrzegam przed tą szkółką ! uczęszczałem do niej, ma okropnego prowadzącego części teoretycznej, przez ponad połowę zajęć oglądaliśmy głupie filmiki o wypadkach drogowych i brawurze kierowców. Potrafił zacząć krytykować administracje i urzędy w Polsce i o tym gadać przez pół godziny, a jak ktoś przerywał to tylko się nakręcał. Najgorzej spędzone moje godziny teorii, jedyny plus że nie przerobiliśmy 30 godzin tylko z 20, bo bym tam dłużej nie wytrzymał. Nic się nie nauczyłem na teorii, na szczęście jazda była lepsza. Instruktor co prawda mało nauczał podczas jazdy ale był dosyć miły. Musiałem brać jak większość dodatkowe godziny bo nie nauczył mnie dosyć dobrze jeździć. Potrafił w ciągu zakupionych jazd jechać załatwiać jakieś mniejsze swoje sprawy, lub chwilowe postoje gdy chodził do domu po jedzenie. Jeśli bym brał pod uwagę tylko przygotowanie do części praktycznej to nie było by źle, ale ogólnie wychodzi tragicznie. Nie mają klimatyzacji w jedynym samochodzie jakim posiadają.
odpowiedz oceń post 4 3 zgłoś do moderacji
OSK ZEBRA
2015-08-25 19:41 50%
22

OSK ZEBRA

odpowiedziano ponad rok temu przez kursantka 2015

Ja polecam szkołę Zebra. Rafal super instruktor dzięki niemu mam prawko;)))100%TAAAK!!!


odpowiedz oceń post 4 4 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.