najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

motoryzacja

elbląskie moto wątki, porady, opinie, uwagi poznaj elbląski rynek usług motoryzacyjnych
Redakcja elblag.net
2015-01-23 10:28 88%

Wybierz najlepszy OSK w Elblągu – nasz ranking

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Ośrodków Szkolenia Kierowców jest bardzo dużo. Niektóre z nich kuszą wieloletnią tradycją i doświadczonymi instruktorami, inne zaś zachęcają atrakcyjnymi cenami. Który wybrać? To pytanie często zadają sobie przyszli kierowcy. Ten ranking może nieco sprawę ułatwić.

Wybór jest, przynajmniej teoretycznie, prosty. Na stronie WORDu możemy znaleźć dokładne wyliczenia procentowe na temat tego, ile osób zdaje egzamin państwowy z danego OSK. To właśnie te dane powinny być brane pod uwagę jako pierwszorzędne. Niestety, z przyczyn oczywistych ranking ten nie obejmuje innych, ważnych aspektów z punktu widzenia kursanta.

Według internautów nie mniej ważna jest sama atmosfera w ośrodku, obycie z instruktorem, jego podejście do kursantów. Wielu z nich zauważa, że o wiele sprawniej się uczy, gdy pieczę nad nim sprawuje tylko jeden instruktor. W wielu ośrodkach jest tak, że na każdą lekcję do ucznia przydzielany jest inny nauczyciel. To rozprasza i nie pozwala się odpowiednio skupić.

Wyposażenie samego ośrodka, jak i stan techniczny samochodu to kolejne aspekty brane pod uwagę. Wielu z nas nie wyobraża sobie długich godzin za kółkiem, w stresie, podczas okresu letniego bez... klimatyzacji. Na forach możemy znaleźć opinie, które mówią o wręcz rozpadających się samochodach nauki jazdy.

I wreszcie cena. Za mała, za wysoka, ile godzin nauki, czy jest możliwość rozłożenia płatności na raty – to również oceniają kursanci.

Czas więc wybrać Najlepszy OSK w Elblągu! Zapraszamy do naszej sondy i komentarzy.

oceń wątek 60 8 zgłoś do moderacji
Najki
2015-09-22 07:04 70%
1

Najki

odpowiedziano ponad rok temu przez Ehh
Nie wiem, kto pisze te opinie o Najki, ale ja mówię jako osoba, która właśnie jest przed egzaminem państwowym. Ta szkoła to kompletne nieporozumienie.. Luźne podejście do kursanta jest całkiem fajne, ale OLEwanie go.. Kilka razy szanowna Pani właścicielka zapomniała zapisać jazd, przez co czekałem jak idiota (że nie wspomnę o przełożonych planach) pod ośrodkiem.. Generalnie to atmosfera jest tragiczna, przygotowanie żadne i niestety całkowita niekompetencja ze strony w/w pani. Moim zdaniem ta szkoła to kpina. Szczerze odradzam !! Nie marnujcie pieniędzy, jak ja to zrobiłem :/
odpowiedz oceń post 7 3 zgłoś do moderacji
Najki
2015-11-11 18:19 14%
2

Najki

odpowiedziano ponad rok temu przez ag
A ja właśnie zdała za 1-wszym razem.Właściciele dbają o atmosferę a instruktorzy konkretni fachowcy.Szczególne podziękowania dla p.Bogdana za przygotowanie do egza.Jeszcze raz dziękuję.Agnieszka G.
odpowiedz oceń post 1 6 zgłoś do moderacji
Nie Polecam nauki jazdy OSKAR
2016-01-28 20:07 50%
3

Nie Polecam nauki jazdy OSKAR

odpowiedziano ponad rok temu przez Niezadowolona
Jest to oszust,który nalicza za dużo za godziny nie realizuje do końca jazd ucina jak jemu się podoba
A P.Adam tylko czeka na to by oszukać na niekorzyść kursanta
Nie polecam!! Szkoda nerwów i czasu na niekompetentnych ludzi....
odpowiedz oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
TYLKO NIE OSK OSCAR!
2016-02-27 22:23 50%
4

TYLKO NIE OSK OSCAR!

odpowiedziano ponad rok temu przez Niezadowolony
Pan Adam próbuje różnych sztuczek aby jak najwięcej zaoszczędzić
Mimo jazd,które powinny się odbyć chcieli kosztem jazd robić testy,i w rezultacie z dwóch godzin " jazd " praktycznie robiła się jedna a oczywiście do karty Pan wpisywać dwie...co było nie prawda i wiele innych przykrych sytuacji....oszust i tyle,brak szacunku dla ludzi
Bardzo szybko zmieniłem szkole na inna i jestem z tego zadowolony
odpowiedz oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
NAJKI !
2016-03-01 15:01 20%
5

NAJKI !

odpowiedziano ponad rok temu przez niezadowolony

Szczerze odradzam OSK NAJKI, zero komptencji i słowności. Notoryczne odwoływanie jazd, niefachowe szkolenie. Musiałem dokupić godziny w innym ośrodku. I jeszcze każą oddać książkę i płyte do nauki ! Nie rozumiem dlaczego, bo za to się płaci ! Szczerze odradzam, jeśli nikt nie chce zmarnować pieniędzy, nerwów i czasu.


odpowiedz oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
OSK ZEBRA
2016-03-02 14:16 17%
6

OSK ZEBRA

odpowiedziano ponad rok temu przez nik

Polecam pod każdym względem. Naprawdę warto! 


odpowiedz oceń post 1 5 zgłoś do moderacji
2016-03-15 12:20 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Małgorzata
Zapisalam sie na egzamin na prawo jazdy 6 lat temu w Gdańsku , niestety nie zdałam, zrobiłam sobie przerwę. Stwierdziłam za teraz nadszedl czas aby to dokonczyc co zaczelam. Wykupilam dodatkowe godziny jazd w Elblągu - bardzo profesjonalne podejście, fachowosc, doswiadczenie, egzamin zdany!!!!! Polecam !!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń post 0 4 zgłoś do moderacji
ciezko powiedziec
2016-07-21 16:44 0%
8

ciezko powiedziec

odpowiedziano ponad rok temu przez aga

ktora jest lepsza w elicie kiepskie sa te zmiany instruktorow ciagle inny na kazdej godzinie to nie zbyt dobre


odpowiedz oceń post 0 4 zgłoś do moderacji
2016-09-03 09:17 0%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez Gość
Potecam elitę, profesjonalni instruktorzy, cierpliwi, miła atmosfera. Bardzo dobrze tłumaczą różne rzeczy, manewry.
Na 100% wybrała bym tak samo jak wcześniej.
odpowiedz oceń post 0 4 zgłoś do moderacji
elita
2016-09-10 16:18 0%
10

elita

odpowiedziano ponad rok temu przez Kama

Zdecydowanie polecam elitę. Instruktorom bardzo zależy na kursantach, to widać. Szybko zdane prawko, bo za drugim razem. Instruktorzy są cierpliwi, konkretni,dobrze tłumaczą. Ja osobiście po jazdach wiedziałam co muszę poprawić, dzięki czemu coraz mniej popełniałam błędów. Z takim przygotowaniem mniejszy stres ;)


odpowiedz oceń post 0 5 zgłoś do moderacji
2016-09-10 16:44 0%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez Kama
Egzamin już mam zdany. Polecam elitę. Bardzo dobrze, konkretnie tłumaczą, szybko wyciąga się wnioski. Dobrze przygotowują do egzaminu ,ale i dają porady na przyszłość. Bardzo jestem zadowolona, mniejszy stres na egzaminie. Zdałam za drugim razem, choć za pierwszym też było blisko ;)
odpowiedz oceń post 0 5 zgłoś do moderacji
2016-10-15 20:14 38%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez blądi
Wyższa szkoła jazdy naajlepsza polecam Pan Wojtek uczy najlepiej !!!
odpowiedz oceń post 3 5 zgłoś do moderacji
2016-10-16 09:42 29%
13
odpowiedziano ponad rok temu przez Kaarolaa
Wyższa Szkola Jazdy NAJLEPSZA ,godziny można dopasować ,instruktorzy baardzo dobrze uczą oraz Pan Wojtek bardzo dobrze prowadzi wykłady .POLECAM
oceń post 2 5 zgłoś do moderacji
oks najki porażka nie polecam!!!
2016-10-20 15:18 0%
14

oks najki porażka nie polecam!!!

odpowiedziano ponad rok temu przez gosc

Jeśli chodzi o ta szkole nauki jazďy to osobiscie nie polecam. Robilem tam szkoĺenie okrèsowe dla kierowcow zawodowých. Pani nie mila i malo kompetentna. Szkolenie mialo trwac tydzien a trwalo dwa razy tyle. Totalny brak profesjonalizmu i do tego cena z kosmosu. Nie polecam. Na pewnò tam nie wroce.


odpowiedz oceń post 0 4 zgłoś do moderacji
Oskar nieeee
2018-11-09 23:48 0%
15

Oskar nieeee

odpowiedziano ponad rok temu przez Lic

Oskar masakra nie bierzcie 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.