najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Marcin Pszczółkowski
2014-10-10 09:00 93%

Adrian Meger kandydatem KNP na prezydenta miasta

rozpoczęty ponad rok temu przez Marcin Pszczółkowski

Potwierdziły się nasze informacje. Adrian Meger został oficjalnie zgłoszony, jako kandydat na prezydenta miasta z ramienia Kongresu Nowej Prawicy. 27-letni Meger jest najmłodszym kandydatem na ten urząd.

Kongres Nowej Prawicy dość długo trzymał elblążan w niepewności, jeśli chodzi o wskazanie kandydata na prezydenta miasta. Mówiło się o różnych wariantach. Kongres mógł postawić na osobę spoza partii lub poprzeć innego kandydata. Zdecydowano jednak, że o fotel prezydenta miasta walczyć będzie Adrian Meger.

Adrian Meger jest magistrem administracji. Deklaruje, że zatrudniony jest jako asystent europosła tej partii (dziennikarze pytali czy kandydat ma pracę). Mimo młodego wieku, lider elbląskiego Kongresu startował już w wyborach. Jednak bez rezultatu. Program wyborczy? Ma się wkrótce pojawić. Adrian Meger wskazuje, że chce zająć się głównie gospodarką.

Tworzeniem nowych miejsc pracy i wyciągnięciem miasta z zapaści. Służyć temu ma system zwolnień i ulg od podatków lokalnych.

- Elbląg powinien być miastem młodych ludzi oraz niskich podatków – mówił Meger.

Kongres Nowej Prawicy zapowiada likwidację strefy płatnego parkowania, Straży Miejskiej oraz Zarządu Budynków Komunalnych. Mieszkania i nieruchomości miejskie KNP chce sprzedać, nawet za przysłowiową złotówkę. Lokatorzy, którzy mają zadłużenie, powinni otrzymać okres 6 miesięcy na spłatę. Jeśli tego nie zrobią, KNP chce wykwaterować dłużników do kontenerów socjalnych.

Na razie jednak nie wiadomo, gdzie takie kontenerowe miasteczko mogłoby stanąć. Prywatyzacja ma objąć także niektóre spółki miejskie, które nie radzą sobie na konkurencyjnym rynku. W pierwszej kolejności pod młotek miałoby pójść Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania.

Kongres Nowej Prawicy liczy, że w tych wyborach zdobędzie kilka mandatów radnych miejskich, a ich kandydat na prezydenta wejdzie do drugiej tury wyborczej.

oceń wątek 151 12 zgłoś do moderacji
2014-10-10 09:11 31%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Prorok Igor
Uchowaj nas Panie! Wówczas cyrk Monty Pythona to pikuś w porównaniu z tym co jest! A na rzecznika lewatywe, sekretarza bajkopisarza elbląskiego, a tego frajera w kanarkowych kolorach na skarbnika, oszusta wielokrotnie skazanego na rzecznika i wtedy tylko prosić o cud.....
odpowiedz oceń post 20 44 zgłoś do moderacji
2014-10-10 17:41 90%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez nikt
Cyrk to jest przez ostatnie 20 lat, ja mam dość zadłużania się miasta jak i Polski na mój koszt.
oceń post 28 3 zgłoś do moderacji
2014-10-10 09:40 74%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Tytus.AD
Świeża krew w ratuszu jest konieczna by przełamać te wojenki i przepychanki. Jestem z wami.
odpowiedz oceń post 45 16 zgłoś do moderacji
2014-10-10 09:49 93%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Czyn znajdzie się odważny, kto poda w stan oskarżenia Grupę Referendalną Obywatelski Elbląg, w trybie wyborczym, za sprzeniewierzenie list z podpisami?
Tam były Elblążan pełne dane , nazwiska, adresy, numery dowodów osobistych, PESEL. Gdzie te listy są, kto je ukradł?
odpowiedz oceń post 42 3 zgłoś do moderacji
2014-10-10 14:16 94%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez tolo
zostały odsprzedane - w celu zarobienia, to są drogie rzeczy - tak twierdzi F. Kiepski
oceń post 31 2 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-10-11 07:22 0%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Chętnie popatrzę na takiego odważniaka a potem osobiście złożę zawiadomienie o tym że złamał prawo. Żaden przepis polskiego prawa neinakazuje zwrotu podpisów ani ich przekazania komukolwiek. A pana panie Tolo przesłucha prokuratura - skoro posiada Pan wiedzę w zakresie takiego obrotu to chętnie i je się z nią zapoznam.
oceń post 0 17 zgłoś do moderacji
2014-10-11 13:59 89%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez tolo
A pana panie Mariusz Lewandowski przesłucha psychiatra - skoro jest Pan chory umysłowo i chętnie się zapoznam z jego diagnozą.
oceń post 16 2 zgłoś do moderacji
2014-10-10 12:01 25%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez plif
Startował już w wyborach-nie dostał się na stołek i tym razem teź tak będzie.Mam taką wielką nadzieję
odpowiedz oceń post 13 38 zgłoś do moderacji
2014-10-10 13:15 23%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez 997
JAJA !!!!
odpowiedz oceń post 11 37 zgłoś do moderacji
2014-10-10 13:22 18%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez zak
Cała Polska już się z nas śmieje. Najpierw Wilk a teraz ten chłopiec, z tym zboku.... To chyba jakieś ŻARTY
odpowiedz oceń post 9 40 zgłoś do moderacji
2014-10-10 14:12 17%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez tolo
...co za bzdury opowiada kandydat, żadnej wiedzy na temat podatków, ekonomii, a już nie wspomnę o działalności samorządowej - polecam dalej prowadzenia serwisu na temat bajek dla dzieci,..one w to uwierzą...
odpowiedz oceń post 8 38 zgłoś do moderacji
2014-10-10 17:39 83%
12
odpowiedziano ponad rok temu przez nikt
Proszę zobaczyć wykształcenie kandydata. Administracja- ma większe pojęcie o rządzeniu niż wszyscy inni kandydaci razem wzięci.
oceń post 29 6 zgłoś do moderacji
2014-10-10 15:46 12%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez ciekawy
a co to za smarkacz kacapski??
odpowiedz oceń post 5 37 zgłoś do moderacji
2014-10-10 16:36 81%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez wer
Wielkie brawa za odwagę, KNP pokazał, że nie są to zwykli internetowi napinacze, tylko poważni ludzie, nie bojący się wzięcia odpowiedzialności za losy miasta.
odpowiedz oceń post 30 7 zgłoś do moderacji
2014-10-10 16:43 86%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez George
Podoba mi się pomysł liwkidacji SPP, oby tak dalej!
odpowiedz oceń post 31 5 zgłoś do moderacji
2014-10-10 17:06 83%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez SLD-KGB
Widać, że facet jest ogarnięty mimo młodego wieku i ma ciekawy program. Ma mój głos.
odpowiedz oceń post 33 7 zgłoś do moderacji
2014-10-10 17:14 84%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez Wolf
Głosowałem ostatnio na PO, ale oni zdradzili swoje liberalne ideały i stali się socjalistami, więc tym razem dam szansę KNP.
odpowiedz oceń post 32 6 zgłoś do moderacji
2014-10-10 18:11 3%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez tolek
Siana mu dajcie,on nawet nie umie czytac hahaha
odpowiedz oceń post 1 29 zgłoś do moderacji
2014-10-10 19:00 93%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
Chodź, chodź Lewandowski, nam Ciebie tutaj potrzeba,
by nie weszli Twoi ludzie do nieba!
odpowiedz oceń post 28 2 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-10-11 07:23 0%
20
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Grzegorzu - nie ma moich. Proponuję zmianę trawy - ta panu nie służy,,,,,
oceń post 0 17 zgłoś do moderacji
2014-10-11 13:49 89%
21
odpowiedziano ponad rok temu przez Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
Uderz w stół a nożyce się odezwą. Wołałem mojego znajomego Zdzisława Lewandowskiego a odezwał się jakiś idiota. Widać na foto, że nie tylko wyglądasz na głupiego ale też nim jesteś.?
oceń post 17 2 zgłoś do moderacji
2014-10-10 22:04 26%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez 100% Elblążanin
Dzieciaku, .....jakie masz doświadczenie w temacie zarządzania, prowadzenia dużej firmy /miasto Elbląg/, wydawania środków publicznych, ?? Zapraszam do startu na prezydenta za 20 lat, do tego czasu proszę trochę popracować, poznać realia życia, zdobyć trochę doświadczenia........
odpowiedz oceń post 14 40 zgłoś do moderacji
2014-10-10 23:00 89%
23
odpowiedziano ponad rok temu przez wer
A jakie doświadczenie ma twój guru Wilk? Doświadczenie w likwidacji Elsinu i Elbląga i oszukiwaniu mieszkańców? Jeśli chcemy zmian, to trzeba glosować na nowych, wiarygodnych ludzi.
oceń post 33 4 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-10-11 07:26 22%
24
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Zważywszy że Elbląg od 1990 się zwija doświadczenie Pana Prezydenta Jerzego Wilka jest drogi głupcze wprost bezcenne. Głosować nalezy na ludzi mądrych a nie koniecznie młodych bo młodość z doświadczeniem w parze nie idzie a doświadczenie to najlepsza nauka .
oceń post 5 18 zgłoś do moderacji
2014-10-11 10:41 91%
25
odpowiedziano ponad rok temu przez nwo
Na lewandowskiego to już słów szkoda..... awanturnik i fanatyk....
oceń post 20 2 zgłoś do moderacji
2014-10-11 13:55 91%
26
odpowiedziano ponad rok temu przez Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
Za Lewandowskiego vel Lewatywa pozostaje nam tylko się modlić i prosić Boga aby choroba jego się zatrzymała.
oceń post 20 2 zgłoś do moderacji
2014-10-11 00:57 68%
27

odpowiedziano ponad rok temu przez nwo
Panie Adrianie mój głos i mojej rodziny masz Ty i KNP, czas odświeżyć całe to toważystwo i dać szansę młodym... dla was starych to i tak bez różnicy... ale to my młodzi jesteśmy przyszłością.... no może nie w Elblągu bo tu stare kacapy zostały i kolesiostwo...
odpowiedz oceń post 30 14 zgłoś do moderacji
2014-10-15 21:51 40%
28
odpowiedziano ponad rok temu przez add
Zapraszam do słownika ortograficznego...a tak poza tym to chyba śmieszny jesteś, że na niego chcesz głosować..znam go z podstawówki i już na 100% bym nie zagłosowała
oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2014-10-16 17:40 20%
29
odpowiedziano ponad rok temu przez nwo
add masz prawo mieć swoje zdanie a ja mam prawo je mieć w dupie.
oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
2014-10-12 14:27 25%
30

odpowiedziano ponad rok temu przez Niemy ...
Hahahah kandydat ... swoim sąsiadom z którymi mieszka od urodzenia grzecznościowego "Dzień Dobry" nawet nie powie ... przykro patrzeć na tych kandydatów ... może by kandydat błysnął swoim przebiegiem zatrudnienia i jakie doświadczenie zdobył ... absolwentów administracji jest 1/4 elbląga ... dla mnie ... żaden kandydat ...
odpowiedz oceń post 12 36 zgłoś do moderacji
2014-10-13 10:11 50%
31
odpowiedziano ponad rok temu przez ichigo
A ty mówisz każdemu "dzień dobry" ? mi nie powiedziałeś ;)
oceń post 8 8 zgłoś do moderacji
2014-10-12 17:26 78%
32

odpowiedziano ponad rok temu przez Marcin11
W końcu pojawił się ktoś, kto będzie likwidował koryto. Jeśli chcemy zmian, to musimy dać szansę młodym, dlatego ma mój głos.
odpowiedz oceń post 31 9 zgłoś do moderacji
2014-10-12 19:34 15%
33

odpowiedziano ponad rok temu przez mimi
27 lat i na prezydenta??? żart, mężczyźni mentalnie są 3 lata młodsi, więc 24 latek prezydentem?? a w życiu. Jestem młoda, ale na niego głosować nie będę. Program jak każdy inny.
odpowiedz oceń post 7 41 zgłoś do moderacji
2014-10-12 19:47 76%
34
odpowiedziano ponad rok temu przez wer
No tak, lepiej poprzeć 60-letnich złodziei i populistów, a później narzekać, że młodzi uciekają...
oceń post 31 10 zgłoś do moderacji
2014-10-12 20:56 30%
35
odpowiedziano ponad rok temu przez Krochmal
Tu nawet nie chodzi o wiek, ale o poglądy. A te Pan Adrian ma pasujące do prezydenta Chaveza, Łukaszenki lub Kim Dzong Una. Do tego nie do końca normalny lider KNP, który przysypia w Parlamencie Europejskim, zamiast walczyć jak zapowiadał! Zwykli pieniacze zdolni spalić tęczę utkaną z kwiatów i kręcenia zadym na mieście. W tym wszystkim jedno jest pewne pędzą do koryta jak inni populiści, którym leciała piana z pyska od frazesów wszyscy skonczyli tak samo, na śmietniku historii!
oceń post 11 26 zgłoś do moderacji
2014-10-13 10:11 62%
36
odpowiedziano ponad rok temu przez ichigo
do Krochmala, ja już bym wolał za prezydenta człowieka z jajami a jego styl rządzenia byłby bliższy dyktatorowi niż kogoś, kto tylko uda, że rządzi, przykładem jest Tusk. Co do spania JKM na obradach w PE to ty też byś przysnął gdyby gadali, jak prawidłowo ma się obracać bęben w pralce czy ile mocy ma mieć suszarka aby nie pobierała zbyt dużo mocy. Tak, takimi sprawami zajmuje się Bruksela. To nie KNP spaliło tęczę ale Narodowcy na Marszu Niepodległości. Nie masz nic ciekawego do powiedzenia poza farmazonami to nic nie mów.
oceń post 13 8 zgłoś do moderacji
2014-10-14 06:34 25%
37

odpowiedziano ponad rok temu przez rambo
Ichigo przestan szerzyc propagande. Jesli uwazasz ze ktos kto fascynuje sie Chavezem ma jaja, to przdprowadz sie na Bialorus tam bedziesz mial co lubisz, ale nie wmawiaj Elblazanom ze cos takiego bedzie lepsze dla miasta bo nikt w to nie uwierzy. Poczytaj dobrze kto palil tecze i komu imponuje Rosja. Co do JKM w UE, to pytnie po co tam poszedl skoro jest przeciwny UE? Po kase i slawe?
odpowiedz oceń post 4 12 zgłoś do moderacji
2014-10-15 20:18 56%
38
odpowiedziano ponad rok temu przez ichigo
Rambo, ty sam masz tyle wiedzy co nic. JKM głośno i wyraźnie wiele razy powtarzał po co idzie do PE. Co do Rosji to poczytaj, poszukaj i będziesz wiedział jaki jest stosunek KNP do Rosji. Ja nie walczę o Białoruś ale o Polskę więc nie muszę się tam przeprowadzać. Więc jeśli uważasz, że Komorowski, który zrobi to co mu każą jest dobrym prezydentem bez jaj no to przykro mi bardzo. Co do Elbląga, jesteśmy na skraju bankructwa, nas po prostu nie stać na kolejny deszczyk obietnic, tu są potrzebne konkretne działania. Jak zrozumiesz to daj znać.
oceń post 5 4 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.