najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2020-03-06 10:03 100%

[Aktualizacja] Elbląg. Mężczyzna chciał skoczyć z mostu do rzeki. Ruch samochodowy został wstrzymany

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

5 marca 2020 r. ok. godziny 17.20 wstrzymano ruch samochodowy na moście drogowym w ciągu Alei Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Tysiąclecia w Elblągu. Powodem takiej decyzji było zachowanie mężczyzny, który próbował popełnić samobójstwo (chciał skoczyć z mostu).

Na miejsce przyjechała straż pożarna oraz policja. Nasz Czytelnik, pan Wojciech, który poinformował nas o zdarzeniu, zwrócił uwagę na to, że negocjator policyjny próbował podjąć dialog z mężczyzną. Więcej informacji wkrótce. 

Aktualizacja

Około godz. 19.30 (5 marca) policja przerwała neogocjacje z potencjalnym samobójcą. Mężczyzna odstąpił od podjęcia próby samobójczej. Ruch samochodowy został przywrócony. Służby ratownicze są wyczulone na podobne sytuacje, tym bardziej, że nie tak dawno (7 stycznia 2020 r.) próbujący popełnić samobójstwo mężczyzna skoczył do wody. Na szczęście udało się go uratować. Został w krótkim czasie wyciągnięty z rzeki. Oprócz utonięcia był zagrożony hipotermią. Został przewieziony do szpitala. 

oceń wątek 7 0 zgłoś do moderacji
2020-03-05 18:34 20%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Ali Al Ahmadi
To na pewno z dobrobytu zafundowanego nam przez Wróblewskiego
odpowiedz oceń post 3 12 zgłoś do moderacji
2020-03-06 07:58 69%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez ewa
A sam sobie funduj DOBROBYT z jakiej racji Wroblewski ma ci go zapewnic
oceń post 9 4 zgłoś do moderacji
2020-03-05 18:43 22%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Jakby co ?
Odkad zmienili nazwe ulicy to zaczely sie tam czeste proby samobujcze, czy to daje do myslenia ?
odpowiedz oceń post 2 7 zgłoś do moderacji
2020-03-05 19:06 67%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Czytelnik
Znowu ? Popularny ten nasz most.
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2020-03-05 19:15 45%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez No problem.
A niech skacze.
odpowiedz oceń post 5 6 zgłoś do moderacji
2020-03-06 17:34 71%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Vesper
Smutne jest to, że tyle osób nie chce żyć. Świadczy to o kondycji naszego społeczeństwa. Świadczy też o tym, że świat poszedł w złym, bardzo złym kierunku. Starają się nam wmówić, że to z dobrobytu. BzDura, fałsz. Coraz mniej jest prawdziwych uczuć, a coraz więcej sztuczności, szpanu, kłamstwa. Coraz bardziej liczy się hajs, coraz mniej wrażliwość. SZAMBO.
odpowiedz oceń post 5 2 zgłoś do moderacji
2020-03-07 18:23 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez aleja, ulica. plac
" Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja Niepodległości? Wokół tej sprawy jest wiele zamieszania wśród moich współpracowników. Proszę o przedstawienie mi zasad pisowni tej nazwy własnej. Czy ma może jakieś znaczenie, że jest to aleja, a nie aleje??
Piszemy aleja Niepodległości i Aleje Niepodległości. Słowo aleja w nazwach ulic pisane jest wielką literą, gdy występuje w liczbie mnogiej.
Mirosław Bańko"
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2020-03-08 00:07 0%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez richard
Wróbel to tylko ptaszek,Jaruś to SĘP-is nikt inny jak właśnie oni doprowadzają co niektórych do takiego stanu,stanu bezsilności,bezradności i niemocy. 1600 ććzł na miesiąc? 1000 to opłaty rtv ,energia,gaz,pzu.tel.czynsz (ew.podatek)itp.Dziwię się jak niektórzy dają sobie z tym radę?Jak ja sam daję sobie radę.Nie mam dzieci na które mógłbym dostać 500+, z MOPS_u nie dostanę żadnego wsparcia bo dochód w rodzinie przekracza ''3zł''na osobę,3zł.NIE 30zł czy 300 ale 3zł.Przyznam że czasami miewam myśli samobójcze,ale (chyba)powstrzymuje mnie WIARA i to że naraziłbym bliskich na koszta,a są tak samo nie majętni jak ja.Żal mi zostawić dzieci,chociaż są dorośli i je kocham,żal zostawić wnuki bez których godzina,dzień (chociaż broją i szkudzą)to czas pusty,nic nie znaczący,do niczego!Więc co mi pozostaje? trwać w tym marazmie i spokojnie czekać na śmierć,naturalną(oby nie długo)bo podobno za samobójstwo nikt nie dostanie żadnych pieniędzy,a ja nie chcę by ktokolwiek z moich bliskich ponosił z m
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2020-03-17 22:39 0%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez STOP USTAWIE 447
Nie jestem za PiS po sld razem.....Wiesz że za po było najwięcej samobójstw? Dalej głosujcie na żydo komunę!
oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2020-03-14 16:36 50%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez Dede
Gdyby chciał skoczyć, to by skoczył. To tylko kolejny dramaturg szukający atencji niczym mała dziewczynka.
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.