najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Będzie 500+ dla nauczycieli
2017-08-28 09:16 100%

Będzie 500+ dla nauczycieli

rozpoczęty ponad rok temu przez Witold Chrzanowski

Ministerstwo Edukacji Narodowej nosi się z zamiarem stworzenia dla nauczycieli dyplomowanych dodatku „500+”. Szczegóły projektu mają być przedstawione 4 września przez premier Beatę Szydło.

Szefowa resortu edukacji poinformowała opinię publiczną o wprowadzeniu „500+” dla pedagogów w trakcie wczorajszego (27 sierpnia) wywiadu w programie „Gość Wiadomości”. To kiedy dodatek wejdzie w życie, pozostaje do najbliższego poniedziałku, 4 września, tajemnicą. Nie jest to, jak zapowiedziała minister Anna Zalewska, jedyna miła niespodzianka, która zostanie wyjawiona tego dnia.

Niech zatem nauczyciele uzbroją się w cierpliwość i... przygotują pojemniejsze portfele.

oceń wątek 1 0 zgłoś do moderacji
2017-08-28 13:34 60%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez [aeprhk
....a kiedy dla emerytów 500+..pytam się!!?
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2017-08-30 21:57 50%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Magda
Pracuję od 5 lat jako sprzątaczka w szkole i jeszcze nigdy nie dostałam podwyżki tylko wyrównania najniższej krajowej,a do tego nawet nie mam najniższej krajowej, ponieważ moja zasadnicza pensja to 1700 zł a żebym miała 2000 brutto dolicza mi się mój staż pracy. Pytam się jak to możliwe ,że w budżetówce okrada się ludzi z ich wypracowanych pieniędzy? Dlaczego żadne związki nie wstawią się za obsługą? Do tego w przyszłym roku ok 30% z obsługi i administracji straci pracę. My nie chcemy 500+ chcemy tego co się nam należy, za uczciwą i sumienną pracę.
odpowiedz oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2017-09-06 09:17 50%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez toster
Przypominam że, pan Broniarz wraz z PO zabronił podwyżek dla pracowników szkół. Tzn. zamrozili na 7 lat ;)
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2017-09-06 15:13 0%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez Eryk
Magda POdziękuj PO i Broniarzowi z ZNP
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2017-09-06 14:11 50%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez fasola
Trzeba tylko pamiętać że oni nic nie produkują, mają tyle pieniędzy ile zabiorą ludziom (także pośrednio: od sklepów, banków i pracodawców). Także każde 500+ jest poprzedzone przez 600-
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.