najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Marcin Pszczółkowski
2013-07-08 00:11 71%

Będzie ponowne liczenie głosów? To całkiem możliwe

rozpoczęty ponad rok temu przez Marcin Pszczółkowski

Przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości zwrócili się do Miejskiej Komisji Wyborczej o zabezpieczenie wszystkich kart do głosowania. Być może obie strony walki wyborczej – PiS i PO będą wnosili o ponowne przeliczenie wszystkich oddanych głosów.

Wyniki z 60 komisji wyborczych nie pozostawiają złudzeń. Jerzy Wilk wygrywa druga turę prezydencką. Ale wygrywa przewagą kilku procent. Przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości zwrócili się z prośbą do Miejskiej Komisji Wyborczej o odpowiednie zabezpieczenie kart do głosowania.

Podobne sygnały płyną z Platformy Obywatelskiej, której działaczy być może również zażądają ponownego przeliczenia oddanych głosów.

Zwłaszcza, że według naszych informacji Miejska Komisja Wyborcza zakwestionowała protokół z komisji przy ul.  Czerniakowskiej. 

Różnica jest niewielka i wynosi 51 proc dla Jerzego Wilka i 49 proc. dla Elżbiety Gelert.

oceń wątek 5 2 zgłoś do moderacji
2013-07-08 00:21 64%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez jebac po
Wyjazd z PO !!! Gelert do szpitala a tusk do rusków
odpowiedz oceń post 23 13 zgłoś do moderacji
2013-07-08 07:05 0%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez lek
żal mi ciebie. Już ci nic nie pomoże
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-07-08 00:27 74%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez czekamy
zwołano nadzwyczajne wyjazdowe posiedzenie rządu w Elblągu, na którym pan premier osobiście przeliczy głosy.
odpowiedz oceń post 14 5 zgłoś do moderacji
2013-07-08 00:31 65%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Marek
Zależy, jak zadecyduje Putin, to będziecie liczyć "prawidłowo" lub odpuścicie?
odpowiedz oceń post 11 6 zgłoś do moderacji
2013-07-08 00:39 73%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Marek
Są długo oczekiwane wyniki!!!
W areszcie elbląskim wygrywa Gelert 58:42
odpowiedz oceń post 16 6 zgłoś do moderacji
2013-07-08 17:30 0%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez Jackwar
Widać ilu mają tam swoich ludzi :) jak PiS dojdzie do władzy to będą tam odnosić sukces i osiągną wyniki 90% :) Tam ich miejsce :)
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-07-08 00:48 41%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez elblążanin z wyboru
Nareszcie zobaczymy "uczciwe" PIS-owskie oblicze władzy.
Dziękujemy i gratulujemy 51 procent naiwnych Elblążan ;)
odpowiedz oceń post 12 17 zgłoś do moderacji
2013-07-08 01:56 0%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez ObywatelEg
Zacznie sie ciche wycinanie ludzi z czarnej listy
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-07-08 10:20 50%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez Jackwar
Naiwni są ci co uwierzyli Tuskowi . Może będziesz twierdził że tego nie obiecywał i że to kolejna manipulacja PiS ? Polacy mają dość okłamywania !!

10 obietnic Tuska zniknęło ze strony www Platformy. Ale pamiętamy! 1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy. 2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty. 3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic. 4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ. 5. Uprościmy podatki, wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy 200 opłat urzędowych. 6. Przyśpieszymy budowę stadionów na Euro 2012. 7. Wycofamy wojska z Iraku. 8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce. 9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet. 10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją. Polska zasługuje na cud gospodarczy. Donald Tusk, 19 października 2007 r
oceń post 4 4 zgłoś do moderacji
2013-07-08 01:30 57%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Liczenie głosów w obwodach może zarządzić tylko Sąd w wypadku protestów wyborczych a błąd w Protokóle komisji wyborczej na Czerniakowskiej polegał na wpisaniu w pole z ilością kart pobranych ilość kart niewykorzystanych ... Co ciekawsze moim zdaniem protest wyborczy może pogorszyć wynik Pani Gelert która wygrała zaledwie w kilku komisjach ale nad wyraz dużą ilością głosów.
odpowiedz oceń post 8 6 zgłoś do moderacji
2013-07-08 10:18 0%
11
odpowiedziano ponad rok temu przez Jackwar
Niestety , takie mamy prawo że praktycznie powtórne przeliczenie głosów jest nie możliwe , jestem ciekaw ile % głosów był nie ważnych . Wiadomo że łatwo jest dostawić drugi krzyżyk by głos unieważnić , takie przypadki się zdarzały ! Oczywiści mogą być różnice w komisjach ale raczej nieznaczne , chyba że chodzi o komisje które działają w ośrodkach zamkniętych takie jak więzienie lub szpital . Jeśli chodzi o miasto to raczej powinny być wyniki podobne gdyż nie ma zróżnicowania co do potrzeb i sytuacji mieszkańców .
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-07-08 01:35 79%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez NIKT
juZ DOSTALI WSKAZÓWKI OD RYŻEGO
odpowiedz oceń post 15 4 zgłoś do moderacji
2013-07-08 06:31 46%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez HMS Elbing
Karty magnetyczne rejestrujące obecność na mszy, podatek pomnikowy, modły zamiast działania... to nie sf, to przyszłość Elblążan. Nie mam żalu do wyborców pis, mam żal do tych co nie poszli głosować.
odpowiedz oceń post 11 13 zgłoś do moderacji
2013-07-08 10:08 57%
14
odpowiedziano ponad rok temu przez Jackwar
Dodał bym jeszcze sprawdzanie IQ i zakaz pisania głupot , najlepiej upublicznianie wpisu i wizerunku , by rodzina i znajomi mogli poznać prawdę z kim muszą żyć . Każdy ma wybór i prawo do podejmowania decyzji . Rozumiem że masz żal lecz to był ich wybór i trzeba szanować go . Myślisz że większa frekwencja by coś zmieniła ? Mylisz się , co prawda jest mała różnica głosów lecz wynik był do przewidzenia . Mamy już dość pustych obietnic .
10 obietnic Tuska zniknęło ze strony www Platformy. Ale pamiętamy! 1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy. 2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty. 3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic. 4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ. 5. Uprościmy podatki, wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy 200 opłat urzędowych. 6. Przyśpieszymy budowę stadionów na Euro 2012. 7. Wycofamy wojska z Iraku. 8. Sprawimy, że Polacy z emi
oceń post 4 3 zgłoś do moderacji
2013-07-08 10:59 0%
15
odpowiedziano ponad rok temu przez HMS Elbing
Ależ ja nikomu nie odmawiam prawa do podejmowania decyzji. Piszę, iż mam żal do tych co nie głosowali, gdyż elektorat pis czyli w przeważającej części ludzie 55+ głosowali można powiedzieć w większości, natomiast "młodzież mamwszystkowdupie" zachowała się jak zawsze. Nieodpowiedzialnie. A tak przy okazji ~Jackwar, na mojej liście do głosowania nie było Tuska.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-07-08 12:46 0%
16
odpowiedziano ponad rok temu przez Jackwar
Ja nie mam pretensji że ktoś głosuje na Tuska lub innego kandydata . Chodzi o obietnice a myślę że te 10 które przytoczyłem nie były wygórowane . Młodzież ma to gdzieś bo tak naprawdę to została tak wychowana , mają świadomość że to nie są ich reprezentanci i nie mają dla nich nic do zaoferowania . Nie chcą czekać 10 lat by ktoś trafił z pomysłem dla nich . Ja nie mam 55+ a wolę PiS niż PO . Po prostu z mego doświadczenia wiem że to są osoby które nie powinni piastować takich urzędów . Mogę przedstawić dużo przykładów w tej kwestii . Oczywiście pewnie nie zgodzisz się ale jeśli ktoś jest archeologiem to nadaje się na ministra skarbu ? Mogę takich przykładów podać jeszcze trochę .
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-07-08 08:06 21%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez ona
podobno w czynie społecznym działacze pewnej partii zaczęli już przekop mierzei
odpowiedz oceń post 3 11 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.