najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-07-03 21:45 85%

Cała prawda o Jerzym Wilku? Sensacyjne nagranie w internecie

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Dotarliśmy do sensacyjnego nagrania zamieszczonego w serwisie youtube.pl. Słychać na nim wyraźnie, że Jerzy Wilk (PiS) mówi o finansowaniu referendum w Elblągu, którego celem nie było dobro miasta, ale przejęcie władzy przez PiS, krytykuje Wolny Elbląg, mówiąc o działaczach "wszy i gnidy", przyznaje, że ma prywatną, czarną listę osób. Przeklina i wygraża odwetem przeciwnikom politycznym. Materiał zawiera wulgarne treści. Poznajcie prawdziwe oblicze Jerzego Wilka.

Cel referendum „wypier…. tych z Platformy i przejąć władzę na 5 lat”. „Idę tam na 5 lat”. Jerzy Wilk przyznaje, że referendum było politycznym zamachem na wybraną demokratycznie władzę. Prawo i Sprawiedliwość dogadało się z Ruchem Palikota w tej sprawie: „ile razem kaw wypiliśmy”. Jerzy Wilk: „Mamy wspólny cel wypier….Nowaczyka, tak?”. Dostało się Rafałowi Maszce (przewodniczący Ruchu Palikota) za chodzenie w koszulce „Przepraszam za PiS”. „A co ja takiego kur…a zrobiłem” – pyta się Wilk. „O tę ulotkę mu chodzi”? O PiS i Ruchu Palikota – „Nieoficjalny wspólny front”.

Z nagrania też wynika, że działania grupy referendalnej…finansowało Prawo i Sprawiedliwość! Choć podczas debaty w Telewizji Olsztyn, Wilk wyparł się związków z finansowaniem kampanii grupy referendalnej – kłamał. Jerzy Wilk informuje też, że zaatakuje Lecha Kraśniańskiego przynależnością do Samoobrony, jeśli nie będzie mu posłuszny. Wpisy o ELSIN-ie? Zwolniony przez Wilka pracownik „mści się na nim”. „Zwolniłem go a Oni wzięli go na listę”. O KWW „Wolny Elbląg”: „różne tam gnidy, wszy…”. O Lechu Kraśniańskim Wilk mówi: „Później to w dupie mam, nie będę chciał gościowi nawet ręki podać”.

Jerzy Wilk jest mściwy, mówi, że ma „swoją prywatną, czarną listę”. Na niej jest Bajczyk i już w 2004 r. Wilk mu sugerował…aby się wyprowadził z Elbląga. „Kraśniański też chce na tą prywatną listę trafić?”. Jerzy Wilk mówi, że namawiał osoby związane z Wolnym Elblągiem na start ze wspólnej listy Prawa i Sprawiedliwości” – „to nie tak miało być”. Jerzy Wilk podkreśla, że nie będzie oglądał się na centralne władze Prawa i Sprawiedliwości i prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Zrobi to, co będzie chciał. O referendum: „wszyscy nas łączyli z tym, My się wypieraliśmy ale po cichu opracowywaliśmy strategię”. „Zrobiliśmy razem referendum”. „Cel był jeden, wypier…tych z Platformy”.

A więc Jerzy Wilk wspierając referendum nie kierował się dobrem miasta i mieszkańców, ale po prostu nienawiścią do Platformy Obywatelskiej. Jerzy Wilk przyznaje też, że „wspólnie ganiali ich za te ulotki”. Kandydat na prezydenta z PiS przyznaje, że to Prawo i Sprawiedliwość nakręciło i zapłaciło za spot zachęcający do udziału w referendum: „My za niego zapłaciliśmy, a autorstwo przypisał sobie Kazimierz Falkiewicz”, „my Mu kampanię wyborczą zrobiliśmy”, „dwa tysiaki wyłożyliśmy, aby Falkiewiczowi zrobić kampanię”. „My to zrobiliśmy, my za to zapłaciliśmy. On sobie przypisał”. Jerzy Wilk dodaje, jaki był cel referendum: „…robiliśmy to w jednym celu… żeby wypier…Nowaczyka”. Jerzy Wilk mówi, że z Elżbietą Gelert ma dobre kontakty, ale nie może jej darować, że na listy wyborcze PO „wpuściła” odwołanych radnych Platformy. O Marii Koseckiej (radna PO) Wilk mówi: „w dupę powinna mnie pocałować…”. Jerzy Wilk: „W tej chwili jest taka ogromna szansa, aby to wziąć.

A wtedy ja idę nie na rok tylko na pięć lat”. O Gelert: „Jeśli wejdzie Gelertowa zamiast Nowaczyka to w piździet możemy plunąć sobie, że to robiliśmy…”. Jerzy Wilk również pomawia Elżbietę Gelert. Zarzuca kandydatce na prezydenta z PO różne „machlojki”.

oceń wątek 140 25 zgłoś do moderacji
2013-07-03 23:50 45%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez SpongeBob Kanciastoporty
do obywatel GD: co ja na to? ano przesłanie mam do Ciebie idioto: "Pocałuj mnie w zadek". Chociaż na to też trzeba sobie zasłużyć. oj jak Ty się podniecasz tym nagraniem, sztabowcy Gelertowej już nie wiem ile wódki wypili na Starym Mieście z radości, że opublikowano to nagranie. tymczasem nie ma się czym podniecać bo nagranie jest nijakie, jak dla mnie nie ma tam nic ciekawego. pośród wszystkich dzisiejszych internetowych wieści bardziej zaintrygowała mnie informacja o współpracy niejakiego Macieja Puzana, byłego pracownika Elsinu z Gelertową. Kim jest ów Maciej Puzan i czym się wyróżnił? Raczej nikim a wyróżnił się pluciem na Wilka. I nie byłoby w tym nic dziwnego (bo od pewnego czasu każdy na każdego pluje) gdyby nie fakt, że Puzan dziś strasznie namawia do głosowania na Gelertową a na Facebooku pisze jak to nie cierpi Platformy, Tuska itp. itd. I to ma dla mnie większe znaczenie niż jakieś nieciekawe nagranie bo pokazuje, że Gelertowa prowadzi wyjątkowo agresywną kampanię i kłamie
odpowiedz oceń post 13 16 zgłoś do moderacji
2013-07-04 00:10 50%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Adrian
W zadek to lubi Wilk jak się go całuje (a szczególnie jak go całują Radni opozycji) :)
oceń post 13 13 zgłoś do moderacji
2013-07-04 00:24 52%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez Ola
Dokładnie tak jak piszesz SpangeBob- sztabowcy gelertową prowadzą bardzo agresywną i chamską kampanię, nie cofną się przed niczym - oni są na wojnie!
oceń post 16 15 zgłoś do moderacji
2013-07-04 02:35 20%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez Obywatel gd i eg
SpongeBob ta wypowiedza pokazales klase jak Wilk na nagraniu. Nie daleko pada ..... Od Wilka. Wstyd mi, ze podjalem dyskusje.
oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
2013-07-03 23:51 51%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Maria_w
Montaż, nie montaż. Zdania padły. Nie znam się, ale jestem zniesmaczona. Miałam głosować na Wilka. Zagłosuję na Gelert, żeby tylko ktoś taki jak Wilk nie został prezydentem.
odpowiedz oceń post 24 23 zgłoś do moderacji
2013-07-03 23:51 25%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez paw_EL
szacun dla elbag.net za brak cenzury!!!

KONSTRUKTYWNY BOJKOT WYBORÓW!!! - https://www.facebook.com/events/1393927087486445/
odpowiedz oceń post 5 15 zgłoś do moderacji
2013-07-04 00:41 0%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez Obywatel Eg
W radio maryja bedzie wielka mobilizacja, wiec piszac o bojkocie jestes za tym aby ten pan zostal prezydentem? Fuj
oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2013-07-03 23:52 48%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez POzamiatane
to nagranie pokazuje,ze Pan Wilk jest uczciwym człowiekiem i OBNAŻA BRUDY Platformy, że o Gelert nie wspomnę...
odpowiedz oceń post 29 31 zgłoś do moderacji
2013-07-04 00:06 53%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez Maria
Co? To chyba słowo uczciwym nabrało jakiegoś nowego znaczenia...
oceń post 17 15 zgłoś do moderacji
2013-07-04 00:07 45%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez Juraś
Miałem głosować na Wilka, głosuje na Gelert. Prostak i cwaniak, którego interesuje tylko stołek, nie ludzie, nie powinien być prezydentem mojego miasta
odpowiedz oceń post 21 26 zgłoś do moderacji
2013-07-04 00:08 41%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez Adrian87
Zgadzam się z Marią. Słowa padły, zdania padły. PiS będzie próbować się bronić, ale przykro mi bardzo mój głos stracili.
odpowiedz oceń post 15 22 zgłoś do moderacji
2013-07-04 00:10 0%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez Rozczarowana
A ja jestem ciekawa jak się czują panowie Krasnianski i Falkiewicz! Kto mieczem wojuje od miecza ginie! I nawet ty Brutusie Wilku PiS ie przeciwko nam?!!!
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-07-04 00:13 51%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez SpongeBob Kanciastoporty
Pan naczelny widzę bardzo zapracowany, a to teksty w elblag.net, a to prowadzenie nowego profilu na Facebooku Pan Jurek Wielki Likwidator. Małżonka chyba zachwycona bo jako pierwsza lajkuje.
odpowiedz oceń post 18 17 zgłoś do moderacji
2013-07-04 00:18 46%
14
odpowiedziano ponad rok temu przez Marek R.
trafiłeś w setkę! :-)
oceń post 12 14 zgłoś do moderacji
2013-07-04 00:40 25%
15
odpowiedziano ponad rok temu przez Obywatel Eg
Sponge i jak? Ciezko sie przyznac, ze to byla partyjno interesowna kampania pis i palikodrutow?
oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2013-07-04 00:57 20%
16
odpowiedziano ponad rok temu przez Obywatel Eg
Sponge przepros i zamilknij aparatczyku Rydzyka.
oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
2013-07-04 00:26 61%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez Mam dośc polityki
Z całym szacunkiem do komentujących. Dajcie już spokój. Każdy kto obejrzy ten film wyrobi sobie zdanie o Wilku. Własne zdanie.
odpowiedz oceń post 14 9 zgłoś do moderacji
2013-07-04 00:38 60%
18
odpowiedziano ponad rok temu przez Obywatel Eg
Demokracja olega na tym, ze kazdy ma prawo wyrazic wlasny poglad, a inni moga sie z nim nie zgadzac. Oby nie klamac i nie obrazac innych.
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2013-07-04 00:31 0%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez demo
sensacja? :) :) :) :) http://wpolityce.pl/wydarzenia/57219-tak-oni-latwo-polski-nie-oddadza-w-elblagu-wladza-rzuca-na-stol-komprmaterialy-wymierzone-w-opozycje-sluzby-weszly-do-gry
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-07-04 00:32 48%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez kali jeść kali jarać
NIE ZGANIAJ NA PIS PAJACU ... TO JEST PIONEK JAKIŚ -.- NAPEWNO NA GELERT I TAK NIE ZAGŁOSUJE ! ANI NA ŻADNEGO LEWAKA... NEWET 100% POLISH PATRIOT
odpowiedz oceń post 11 12 zgłoś do moderacji
2013-07-04 00:34 60%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez kierownik
Naprawdę jesteście zaskoczeni tym materiałem? Od kuchni własnie tak to wygląda... Układy, pakty, sympatie i antypatie. Padły dość ostre słowa, myślę ze i również dość prawdziwe. Zostaliśmy znowu postawienie w sytuacji wyboru mniejszego zła. Materiał wiele uświadamia ale w moim przypadku nie zmienia nic, mój głos powędruje do Pana Wilka. Sami ubraliśmy referendum w tak biała i nieskazitelną sukienkę. Tak naprawdę chodziło o wypierdolenie PO, kolokwialnie mówiąc.
odpowiedz oceń post 15 10 zgłoś do moderacji
2013-07-04 00:40 82%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez PhiŁukasz
Homo homini lupus- i tyle :D
odpowiedz oceń post 9 2 zgłoś do moderacji
2013-07-04 00:47 50%
23

odpowiedziano ponad rok temu przez SpongeBob Kanciastoporty
no tego jeszcze nie grali! ja myślałem, że każdy z nas w wyborach dysponuje tylko jednym głosem. okazuje się, że nie miałem racji. uświadomił mnie w tym jeden z komentujących, który podpisuje się wieloma nickami, wymienię tylko niektóre z nich: Adrian, Adrian87, Maria, Maria_w. W każdym swoim komentarzu, inaczej podpisanym, stanowczo podkreśla, że kandydat Wilk stracił jego głos. A to ciekawe! To iloma Ty głosami dysponujesz? Znów chciałeś zrobić sztuczny tłum ale się nie udało.
odpowiedz oceń post 12 12 zgłoś do moderacji
2013-07-04 11:24 25%
24
odpowiedziano ponad rok temu przez obywatel Eg
Po obejrzeniu filmiku swojego idola tylko na to ciebie stać gamoniu przez małe g?
oceń post 2 6 zgłoś do moderacji
2013-07-04 11:24 13%
25
odpowiedziano ponad rok temu przez obywatel Eg
Po obejrzeniu filmiku swojego idola tylko na to ciebie stać gamoniu przez małe g?
oceń post 1 7 zgłoś do moderacji
2013-07-04 00:53 41%
26

odpowiedziano ponad rok temu przez SpongeBob Kanciastoporty
Redakcjo, coś słabiutko u Was z liczbą wejść na stronę, jeśli jedna osoba pod różnymi nickami zamieszcza aż 21 komentarzy i to pewnie nie koniec. dla zainteresowanych: proszę kliknąć na "wpisy tej osoby" pod wpisem internauty "Mam dośc polityki".
odpowiedz oceń post 11 16 zgłoś do moderacji
2013-07-04 00:53 53%
27

odpowiedziano ponad rok temu przez ktos
Do Wilka :szanowałem Pana do czasu aż usłyszałem to nagranie. Jest Pan zerem dla mnie od dziś.
odpowiedz oceń post 20 18 zgłoś do moderacji
2013-07-04 00:58 56%
28

odpowiedziano ponad rok temu przez Marek Ar
Ale gamonie, nie odrobiliście lekcji w ogóle. Widac, ze profil na yt jest fikcyjny i stworzony specjalnie dopiero co specjalnie by publikowac treść ktora w jakis nielegalny sposób zdobyliscie i nie chcecie zwracac uwagi , ze to wy. sciema sciemą dokladnie to sprawdzilem Dołączył(a) 3 lip 2013
Bez względu na pobudki, a jestem pewny, że chodzi zwyczajnie o sensację, taka praca - to przynajmniej miejcie odwagę się przyznać a nie tworzycie fikcyjne postaci masakra. Wstyd i hanba,
odpowiedz oceń post 15 12 zgłoś do moderacji
2013-07-04 01:02 53%
29

odpowiedziano ponad rok temu przez Arek Mintaj
przeciez to elblag.net produkuje te rzeczy. sami sie lajkują sami wynajduja kilka sekund wczesniej diodany na yt przez anonima material.. widac ze to oni, ciekawe jak jest z podsluchami i prawem:) nawet policja musi miec chyba jakies pozwolenia co:> oj dostaniecie po dupie jak ktos wilkowi powie co i jak moze zrobic co i jak sprawdzic oraz jak wam dojebac :D haha niedobrze.. nie przygotowaliscie sie kompletnie.
odpowiedz oceń post 18 16 zgłoś do moderacji
2013-07-04 01:17 50%
30

odpowiedziano ponad rok temu przez zibi
Nie Wilk moim przyjacielem ,a PO moim wrogiem dlatego zagłosuję na Wilka
odpowiedz oceń post 20 20 zgłoś do moderacji
2013-07-04 01:49 0%
31

odpowiedziano ponad rok temu przez zMazowsza
Nie jestem z Elbląga, ale muszę przyznać, że kampania jest ekscytująca :) Co do samych "taśm" to oczywiście tutaj nie będzie chodziło nawet o ich treść. Chodzi o to, żeby wywołać u ludzi wrażenie, poprzez wypreparowanie odpowiednich sformułowań z wypowiedzi Wilka, że Wilk coś knuje, kieruje się najniższymi pobudkami, a to, że w tym nagraniu on punktuje lokalne PO nie będzie miało znaczenia. Teraz się okaże, czy był to sprawny ruch ze strony PO, czy może jest to ruch, który ich już do końca pogrzebie. Jednak przeczuwam, że tym brudnym zagraniem (bo tu chodzi o wywołanie wrażenia i domysłów, a nie o prawdę) PO wygrała sobie wybory :) Życzę elblążanom trafnych wyborów :)
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.