najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-07-03 21:45 85%

Cała prawda o Jerzym Wilku? Sensacyjne nagranie w internecie

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Dotarliśmy do sensacyjnego nagrania zamieszczonego w serwisie youtube.pl. Słychać na nim wyraźnie, że Jerzy Wilk (PiS) mówi o finansowaniu referendum w Elblągu, którego celem nie było dobro miasta, ale przejęcie władzy przez PiS, krytykuje Wolny Elbląg, mówiąc o działaczach "wszy i gnidy", przyznaje, że ma prywatną, czarną listę osób. Przeklina i wygraża odwetem przeciwnikom politycznym. Materiał zawiera wulgarne treści. Poznajcie prawdziwe oblicze Jerzego Wilka.

Cel referendum „wypier…. tych z Platformy i przejąć władzę na 5 lat”. „Idę tam na 5 lat”. Jerzy Wilk przyznaje, że referendum było politycznym zamachem na wybraną demokratycznie władzę. Prawo i Sprawiedliwość dogadało się z Ruchem Palikota w tej sprawie: „ile razem kaw wypiliśmy”. Jerzy Wilk: „Mamy wspólny cel wypier….Nowaczyka, tak?”. Dostało się Rafałowi Maszce (przewodniczący Ruchu Palikota) za chodzenie w koszulce „Przepraszam za PiS”. „A co ja takiego kur…a zrobiłem” – pyta się Wilk. „O tę ulotkę mu chodzi”? O PiS i Ruchu Palikota – „Nieoficjalny wspólny front”.

Z nagrania też wynika, że działania grupy referendalnej…finansowało Prawo i Sprawiedliwość! Choć podczas debaty w Telewizji Olsztyn, Wilk wyparł się związków z finansowaniem kampanii grupy referendalnej – kłamał. Jerzy Wilk informuje też, że zaatakuje Lecha Kraśniańskiego przynależnością do Samoobrony, jeśli nie będzie mu posłuszny. Wpisy o ELSIN-ie? Zwolniony przez Wilka pracownik „mści się na nim”. „Zwolniłem go a Oni wzięli go na listę”. O KWW „Wolny Elbląg”: „różne tam gnidy, wszy…”. O Lechu Kraśniańskim Wilk mówi: „Później to w dupie mam, nie będę chciał gościowi nawet ręki podać”.

Jerzy Wilk jest mściwy, mówi, że ma „swoją prywatną, czarną listę”. Na niej jest Bajczyk i już w 2004 r. Wilk mu sugerował…aby się wyprowadził z Elbląga. „Kraśniański też chce na tą prywatną listę trafić?”. Jerzy Wilk mówi, że namawiał osoby związane z Wolnym Elblągiem na start ze wspólnej listy Prawa i Sprawiedliwości” – „to nie tak miało być”. Jerzy Wilk podkreśla, że nie będzie oglądał się na centralne władze Prawa i Sprawiedliwości i prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Zrobi to, co będzie chciał. O referendum: „wszyscy nas łączyli z tym, My się wypieraliśmy ale po cichu opracowywaliśmy strategię”. „Zrobiliśmy razem referendum”. „Cel był jeden, wypier…tych z Platformy”.

A więc Jerzy Wilk wspierając referendum nie kierował się dobrem miasta i mieszkańców, ale po prostu nienawiścią do Platformy Obywatelskiej. Jerzy Wilk przyznaje też, że „wspólnie ganiali ich za te ulotki”. Kandydat na prezydenta z PiS przyznaje, że to Prawo i Sprawiedliwość nakręciło i zapłaciło za spot zachęcający do udziału w referendum: „My za niego zapłaciliśmy, a autorstwo przypisał sobie Kazimierz Falkiewicz”, „my Mu kampanię wyborczą zrobiliśmy”, „dwa tysiaki wyłożyliśmy, aby Falkiewiczowi zrobić kampanię”. „My to zrobiliśmy, my za to zapłaciliśmy. On sobie przypisał”. Jerzy Wilk dodaje, jaki był cel referendum: „…robiliśmy to w jednym celu… żeby wypier…Nowaczyka”. Jerzy Wilk mówi, że z Elżbietą Gelert ma dobre kontakty, ale nie może jej darować, że na listy wyborcze PO „wpuściła” odwołanych radnych Platformy. O Marii Koseckiej (radna PO) Wilk mówi: „w dupę powinna mnie pocałować…”. Jerzy Wilk: „W tej chwili jest taka ogromna szansa, aby to wziąć.

A wtedy ja idę nie na rok tylko na pięć lat”. O Gelert: „Jeśli wejdzie Gelertowa zamiast Nowaczyka to w piździet możemy plunąć sobie, że to robiliśmy…”. Jerzy Wilk również pomawia Elżbietę Gelert. Zarzuca kandydatce na prezydenta z PO różne „machlojki”.

oceń wątek 140 25 zgłoś do moderacji
2013-07-04 01:50 59%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez inc
o ja je...bie...to poszlo...wilku dales się jak wilczek leśniczemu...ale odbrze wiedzieć jaki jesteś
odpowiedz oceń post 19 13 zgłoś do moderacji
2013-07-04 01:54 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez rodakzusa
Prawy i sprawiedliwy! Jak PIS.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-07-04 01:54 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Ania
To nagranie pomoże kandydatowi PiS. Mówi prawdę o układach w PO.
Życzę panu Wilkowi powodzenia!
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-07-04 02:02 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez johnny
Zachęcam do przesłuchania a nie czytania artykułu - elblagnet ostro koloryzuje. To że chcieli odwołać nowaczyka to żadna sensacja, przecież to opozycja. Na marginesie okropne chamstwo publikowac prywatne rozmowy. Ktoś powienien odpowiedzieć za nielegalny podsłuch.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-07-04 02:08 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Slawomir Bajczyk
Oswiadczam, ze chociaz jestem na szczycie czarnej listy Pana Jerzego Wilka, to nigdy nie mialem okazji, aby z Paniem Wilkiem sie spotkac jak rowniez poznac Pana Jerzego Wilka. Jego wypowiedz narusza moje dobra osobiste.
odpowiedz oceń post 0 5 zgłoś do moderacji
2013-07-04 02:43 11%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Slawomir Bajczyk
Oswiadczam, ze wypowiedz, ze ja oraz moja firma Negocjator jest na czarnej liscie Pana Jerzego Wilka, to nigdy nie mialem okazji poznac tego Pana. Ujawnione nagranie narusza moje dobra osobiste oraz mojej firmy i oczekuje od tego Pana przeprosin za uzycie mojej osoby do walki politycznej w celu zdobycia wladzy w Elblagu.
odpowiedz oceń post 1 8 zgłoś do moderacji
2013-07-04 02:44 45%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez czeslaw
Jakie WSI czy SB spreparowały ten materiał? "Sensacyjne nagranie" - nie wiadomo czyj głos i gdzie i kiedy, podkleili parę obrazków, tekst mieli już opracowany. Przecież to samo każdy prostak może wyprodukować na swoim kompie o Gellert, Tusku czy innych... Stary numer, ale zawsze chwyta. Gdy po fakcie wyjdzie, że to bujda, to i tak będzie po jabłkach i PO wyborach.
odpowiedz oceń post 15 18 zgłoś do moderacji
2013-07-04 06:46 55%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez ania24
uh jaka sensacja hehe polityk przeklina, skandal ;) a poważnie to warto się zastanowić skąd się to wzieło kilka dni przed wyborami ;)) pozdrawiam myślących.
odpowiedz oceń post 16 13 zgłoś do moderacji
2013-07-04 06:51 44%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez wyborca o poranku
Jednak PIS to szambo! Nie ma wyboru trzeba głosować na Gelert!!!
odpowiedz oceń post 19 24 zgłoś do moderacji
2013-07-04 07:01 71%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez orcio7
A co Wy redakcjo takiego złego w tym nagraniu usłyszeliście? Co, myślicie że w Parti Miłości jak i sama Pani Gelert używa innego języka? Czemu nie napiszecie o tym że Pani Gelert chce wyprowadzić najbardziej intratne oddziały ze szpitali Miejskich, że nie respektuje porozumień ze Szpitalami Miejskimi. Skoro tego nie robi jako Dyrektor Szpitala, to nie będzie tego robiła jako Prezydent. A tak wogóle to jaki z niej menager, skoro mając taką pensję ze szpitala i Sejmu jeszcze ma kredyty. ........................ Najlepszy jest Adrian który popiera Marię. Szkoda że pisała to jedna osoba.
odpowiedz oceń post 22 9 zgłoś do moderacji
2013-07-04 07:12 59%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez kat na frajerów
Do Policji! Nam nadzieje, że w świetle nowych okoliczności poweźmie ona odpowiednie kroki z urzędu w celu wyjaśnienia kto stał a za opłaceniem i kolportażem ulotek Referendalnej? Nam nadzieję również że Jerzy Wilk zostanie przesłuchany i złoży wyjaśnienia kiedy mówił nieprawdę w sprawie ulotek, Referendum ? Mam nadzieję ,że wyjaśni się czy PIS w Elblągu oraz Ruch Palikota był sterowany przez byłych współpracowników Służb Bezpieczeństwa za czasów PRLu?
odpowiedz oceń post 16 11 zgłoś do moderacji
2013-07-04 09:36 42%
12
odpowiedziano ponad rok temu przez tgk
POpieram. Ktoś niech wreszcie o tym powie.Tak czy inaczej, niezlaeznie kto wygra wybory-prawda zostanie wyciągnięta. Dosyć robienia z ludzi balonów.
oceń post 5 7 zgłoś do moderacji
2013-07-04 13:43 0%
13
odpowiedziano ponad rok temu przez Sps
A drukowanie ulotek jest karalne?!? Stan wojenny się skończył.
oceń post 0 4 zgłoś do moderacji
2013-07-04 07:12 49%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez Precz z polityki
Wilk jest skończony - tojego prawdziwe oblicze-obłudny,mściwy typ
odpowiedz oceń post 21 22 zgłoś do moderacji
2013-07-04 07:13 69%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez Kuktas
Ja tu slysze zwykla rozmowe. Chyba normalne, ze trzeba bylo usunac szkodniki z urzedu. Dla mni najciekawsze jest to co mowili o o.... i jej ustawkach. Mam nadzieje Jurek, ze nie bedziesz tego trzymal dla siebie. A dla oburzonych dodam: przypomnijcie sobie rozmowy ze znajomymi przy stole i pomyslcie czy trzymacie tam etykiete high life? Z drugiej strony Jurek pozbadz sie szczura z dyktafonem ze swojego grona. Powodzenia.
odpowiedz oceń post 22 10 zgłoś do moderacji
2013-07-04 07:20 0%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez Max
Ha,Ha - ta taśma działa akurat na korzyść Wilka - teraz ma już mój głos napewno
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-07-04 07:43 63%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez YoMaN
Prezydent z prawdziwego zdarzenia. Wyrywa chwasta bez litosci. Mam nadzieje ze tak samo bedzie działał jako prezydent.
odpowiedz oceń post 20 12 zgłoś do moderacji
2013-07-04 07:44 36%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez ab
Pomówienia I Skandale
odpowiedz oceń post 8 14 zgłoś do moderacji
2013-07-04 07:45 59%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez faruk
Służby pracują pełną parą. Nie dajcie sobie wciskać kitu, myślcie samodzielnie.
odpowiedz oceń post 17 12 zgłoś do moderacji
2013-07-04 07:52 54%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez kr.
Nie chcę, żeby prezydentem Elbląga został polityk, który o innych ludziach wypowiada się z taką pogardą. "W. szy, g. nidy, gn. ojki" te słowa wypowiada o ludziach, na dodatek o tych, którzy go wpierają. Jakieś czarne listy tworzy. ..
Poza tym ciekawe, kto nagrał ten filmik, zapewne ktoś z bliskiego otoczenia p. Wilka. Jeszcze nie wygrali, a już się podsłuchują.
odpowiedz oceń post 14 12 zgłoś do moderacji
inventic
2013-07-04 08:40 62%
21
odpowiedziano ponad rok temu przez heh
A wierzysz w to, że Pan Wilk to jedyny polityk który w ten sposób mówi o innych? Bez przesady, w telewizyjnych debatach gorsze słowa padają, w tym akurat rewelacji nie ma. Poza tym, ciekawi mnie co usłyszały osoby, które twierdzą że materiał jest zmontowany. Na moje ucho, ktoś po prostu powycinał wypowiedzi rozmówców Wilka i tyle, rozmowa trzyma jeden kontekst i temat więc nie sądzę by to był montaż. Generalnie materiał bez rewelacji. Czarne listy ma każdy, czy to polityk, czy nie. Ja nadal twierdzę, że Wilk to tak samo zły kandydat jak i Gelertowa. Za to fajnie że podniósł temat Gelertowej. To nie on pierwszy powiedział o jej wałkach więc... no kurde, coś w tym MUSI być - zwłaszcza że mówił to 'off-the-record'. Dodatkowo, myślę, że to nie był żaden podsłuch tylko telefon z włączonym nagrywaniem - w pewnym momencie słychać jak mikrofon oberwał (ktoś prawdopodobnie przesunął telefonem, podsłuchy mają to do siebie że są ukryte tak? więc raczej są poza zasięgiem ręki ;))
oceń post 8 5 zgłoś do moderacji
2013-07-04 13:41 0%
22
odpowiedziano ponad rok temu przez SPS
To nie słowa Wilka akurat. Proszę słuchać a nie czytać zmanipulowanego gotowca.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-07-04 08:05 78%
23

odpowiedziano ponad rok temu przez Pamiętliwy
A ten Pan w tle to czyżby emerytowany funkcjonariusz SB niejaki R?
odpowiedz oceń post 14 4 zgłoś do moderacji
2013-07-04 08:10 56%
24

odpowiedziano ponad rok temu przez R.M.
Może dla niektórych jest to zwykła rozmowa ale z rozmowy dowiadujemy się kto finansował ulotki dla GR, a policja szukała i nie znalazła i tu powinno być złożone doniesienie o popełnieniu przestępstwa. Następną sprawę, którą trzeba poruszyć to to czy chodziło o dobro miasta czy tylko o wywalenie politycznego rywala?
odpowiedz oceń post 14 11 zgłoś do moderacji
2013-07-04 08:55 35%
25
odpowiedziano ponad rok temu przez asd
Wraca państwo policyjne. Kiedyś milicja biła za ulotki, dzisiaj też tak będzie. A informacja o zmianie statutu przez Elżbietę Gelert już nie są takie straszne? W cudzym oku źdźbło widzicie, we własnym belki nie dostrzegacie.
oceń post 6 11 zgłoś do moderacji
2013-07-04 13:39 0%
26
odpowiedziano ponad rok temu przez SPS
Jakiego przestępstwa? Stan wojenny odwołany. Za ulotki nie idzie się do pudła.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.