najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-07-03 21:45 85%

Cała prawda o Jerzym Wilku? Sensacyjne nagranie w internecie

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Dotarliśmy do sensacyjnego nagrania zamieszczonego w serwisie youtube.pl. Słychać na nim wyraźnie, że Jerzy Wilk (PiS) mówi o finansowaniu referendum w Elblągu, którego celem nie było dobro miasta, ale przejęcie władzy przez PiS, krytykuje Wolny Elbląg, mówiąc o działaczach "wszy i gnidy", przyznaje, że ma prywatną, czarną listę osób. Przeklina i wygraża odwetem przeciwnikom politycznym. Materiał zawiera wulgarne treści. Poznajcie prawdziwe oblicze Jerzego Wilka.

Cel referendum „wypier…. tych z Platformy i przejąć władzę na 5 lat”. „Idę tam na 5 lat”. Jerzy Wilk przyznaje, że referendum było politycznym zamachem na wybraną demokratycznie władzę. Prawo i Sprawiedliwość dogadało się z Ruchem Palikota w tej sprawie: „ile razem kaw wypiliśmy”. Jerzy Wilk: „Mamy wspólny cel wypier….Nowaczyka, tak?”. Dostało się Rafałowi Maszce (przewodniczący Ruchu Palikota) za chodzenie w koszulce „Przepraszam za PiS”. „A co ja takiego kur…a zrobiłem” – pyta się Wilk. „O tę ulotkę mu chodzi”? O PiS i Ruchu Palikota – „Nieoficjalny wspólny front”.

Z nagrania też wynika, że działania grupy referendalnej…finansowało Prawo i Sprawiedliwość! Choć podczas debaty w Telewizji Olsztyn, Wilk wyparł się związków z finansowaniem kampanii grupy referendalnej – kłamał. Jerzy Wilk informuje też, że zaatakuje Lecha Kraśniańskiego przynależnością do Samoobrony, jeśli nie będzie mu posłuszny. Wpisy o ELSIN-ie? Zwolniony przez Wilka pracownik „mści się na nim”. „Zwolniłem go a Oni wzięli go na listę”. O KWW „Wolny Elbląg”: „różne tam gnidy, wszy…”. O Lechu Kraśniańskim Wilk mówi: „Później to w dupie mam, nie będę chciał gościowi nawet ręki podać”.

Jerzy Wilk jest mściwy, mówi, że ma „swoją prywatną, czarną listę”. Na niej jest Bajczyk i już w 2004 r. Wilk mu sugerował…aby się wyprowadził z Elbląga. „Kraśniański też chce na tą prywatną listę trafić?”. Jerzy Wilk mówi, że namawiał osoby związane z Wolnym Elblągiem na start ze wspólnej listy Prawa i Sprawiedliwości” – „to nie tak miało być”. Jerzy Wilk podkreśla, że nie będzie oglądał się na centralne władze Prawa i Sprawiedliwości i prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Zrobi to, co będzie chciał. O referendum: „wszyscy nas łączyli z tym, My się wypieraliśmy ale po cichu opracowywaliśmy strategię”. „Zrobiliśmy razem referendum”. „Cel był jeden, wypier…tych z Platformy”.

A więc Jerzy Wilk wspierając referendum nie kierował się dobrem miasta i mieszkańców, ale po prostu nienawiścią do Platformy Obywatelskiej. Jerzy Wilk przyznaje też, że „wspólnie ganiali ich za te ulotki”. Kandydat na prezydenta z PiS przyznaje, że to Prawo i Sprawiedliwość nakręciło i zapłaciło za spot zachęcający do udziału w referendum: „My za niego zapłaciliśmy, a autorstwo przypisał sobie Kazimierz Falkiewicz”, „my Mu kampanię wyborczą zrobiliśmy”, „dwa tysiaki wyłożyliśmy, aby Falkiewiczowi zrobić kampanię”. „My to zrobiliśmy, my za to zapłaciliśmy. On sobie przypisał”. Jerzy Wilk dodaje, jaki był cel referendum: „…robiliśmy to w jednym celu… żeby wypier…Nowaczyka”. Jerzy Wilk mówi, że z Elżbietą Gelert ma dobre kontakty, ale nie może jej darować, że na listy wyborcze PO „wpuściła” odwołanych radnych Platformy. O Marii Koseckiej (radna PO) Wilk mówi: „w dupę powinna mnie pocałować…”. Jerzy Wilk: „W tej chwili jest taka ogromna szansa, aby to wziąć.

A wtedy ja idę nie na rok tylko na pięć lat”. O Gelert: „Jeśli wejdzie Gelertowa zamiast Nowaczyka to w piździet możemy plunąć sobie, że to robiliśmy…”. Jerzy Wilk również pomawia Elżbietę Gelert. Zarzuca kandydatce na prezydenta z PO różne „machlojki”.

oceń wątek 140 25 zgłoś do moderacji
2013-07-04 08:18 61%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Maria
Teraz jestem pewien - Wilk jest jedynym kandydatem, który nadaje się na ten urząd. Jeżeli robione są taki ruchy przeciwko niemu - nie mam wątpliwości, że się go boją, a boi się ten, kto ma coś za uszami.
odpowiedz oceń post 23 15 zgłoś do moderacji
2013-07-04 08:19 45%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez OBSERWATOR
Wilk to paskudny typ ,nie liczy sie dla niego dobro mieszkańców,on myśli tylko o sobie,stworzył czarna listę - na niej sa osoby ,które wiele mogą powiedzieć jaki naprawde jest Wilk,próbuje on niszczyć osoby wartościowe rozpowszechniając nieprawdziwe informacje,to sa metody PIS.Warto się zainteresować Hajdukowskim - to może być ciekawy materiał
odpowiedz oceń post 17 21 zgłoś do moderacji
2013-07-04 08:24 68%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez kdjncghyru
Posłuchajcie tej rozmowy. Cytaty z artykułu sa wyjęte z kontekstu. Jaki to film sensacyjny. Normalnie facet uczciwie postawił sprawę. Teraz będe na niego głosował
odpowiedz oceń post 26 12 zgłoś do moderacji
2013-07-04 08:30 61%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez misiulka
Prawda jest taka , że jeżeli wybory wygra Gelert to Elbląg ośmieszy się przed całym państwem . Nie po to było referendum , odwołanie Nowaczyka żeby wrócic do PO . No proszę Was przecież i tak gówno sie zmieni jeżeli naszym miaste rządzic będzie ZNOWU Platforma . Nie wiem co takiego strasznego uslyszeliście w tym nagraniu , ale p.Wilk i tak ma mój głos . Na pewno nie zagłosuję na p.Gelert i nie przyczynię się do tego , aby do Elbląga wróciły stare rządy.
odpowiedz oceń post 19 12 zgłoś do moderacji
2013-07-04 08:31 40%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez wyborca
Niech PISIORY już lepiej zamilkną! Broniąc Wilka tylko się pogrążają i ośmieszają!!! Nagranie mówi wszystko o tym człowieku i tych, którzy z nim współpracowali. ZAKPILI sobie z ELBLĄŻAN!
odpowiedz oceń post 17 25 zgłoś do moderacji
2013-07-04 08:51 62%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez :)
Przepraszam, ale co takiego można zarzucić Wilkowi na podstawie tego materiału? Że klnie? Nie jestem miłośnikiem PiSu, ale wydaje mi się, że w tym nagraniu najbardziej rzucają się w oczy fakty o zmianie statutu przez Panią Gelert, itd.
oceń post 16 10 zgłoś do moderacji
2013-07-04 08:37 67%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Robert
Donald powiedział, że bez walki władzy nie odda i po raz pierwszy nie kłamie. A ten materiał to tandetna prowokacja bo na tym filmie nie ma nic co by kompromitowało Pana Wilka wprost przeciwnie. Ciekawe co jeszcze PO wymyśli? Robi się naprawdę ciekawie.
odpowiedz oceń post 20 10 zgłoś do moderacji
2013-07-04 08:39 66%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez wyborca swiadomy
W moich oczach po tym filmiku tylko zyskał. Jawi się jako człowiek chcący coś zmienić w urzędzie i popsuć stary układ. Wszyscy wiemy, że głosując na Gelert głosujemy tak naprawdę na taką samą władzę i jakość polityki jaką dawał nam Nowaczyk i jego sitwa. A to, że w tym filmiku przeklina czy co? Wy tak nie robicie? A myślicie że Gelert, Nowaczyk, Czyżyk to są święci? :)
odpowiedz oceń post 25 13 zgłoś do moderacji
2013-07-04 08:40 0%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez Gellerta
Służba Bezpieczeństwa od początku stawiała na Platformę, to dlatego PO ma największe poparcie w kryminałach.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-07-04 08:42 39%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez on
"nosił wilk razy kilka, poniosło i wilka". Od dziś mamy tylko jedną kandydatkę na prezydenta. Nie chcę dwulicowego......Oficjalnie Ą, Ę a poza oficjałem prymitywne teksty. Niezła walka trwa w tej partii, bo sam sobie tego kandydat nie nagrał, bo kiepska reklama
odpowiedz oceń post 13 20 zgłoś do moderacji
2013-07-04 08:45 41%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez wyborca
Wilk to człowiek bez zasad, zrobi wszystko, by dorwać się do koryta. Na naszą pomoc tym razem nie może liczyć! ŻEGNAMY TEGO PANA!!!
odpowiedz oceń post 15 22 zgłoś do moderacji
2013-07-04 08:48 63%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez Elblągener
Służba Bezpieczeństwa zawsze stawiała na Platformę, stąd to" nagranie"...
odpowiedz oceń post 17 10 zgłoś do moderacji
2013-07-04 08:48 0%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez OCH
O NIE!! W REFERENDUM chcieli odwołać DEMOKRATYCZNIE wybraną władzę? Skandal. Trzeba zakazać referendów, bo niszczą naszą demokrację, o nie!!!!jeden
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2013-07-04 09:00 33%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez mafia
No to pan się poPISsał: kurw..., wypier, nieoficjalne wspólne fronty. Nie życzę sobie i elblążanom takiego PREZYDENTA. JAK widzicie Elblążanie nie wy usuneliscie Nowaczyka tylko PAN WILczek. Smutne , ale prawdziwe
odpowiedz oceń post 9 18 zgłoś do moderacji
2013-07-04 09:02 52%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez xyzxyz
Jakaś gnida nagrała i myśli że sensacje wywoła. Fajnie że to wypłynęło bo pokazuje jakie układy miała PO w Ratuszu i jakie machlojki można robić. Co do referendum to wiadomo było że Wilk poparł to od początku. Jeszcze bardziej mnie to utwierdziło, że głosować trzeba tylko na Wilka.
odpowiedz oceń post 17 16 zgłoś do moderacji
2013-07-04 09:05 59%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez jerry
hehe, komprmaty wyciągacie, ubowcy? Nic wam to nie da...
odpowiedz oceń post 16 11 zgłoś do moderacji
2013-07-04 09:34 44%
17
odpowiedziano ponad rok temu przez yklu
Jesli mówisz o UB to przyjrzyj się swoim popieranym...dużo możesz się dwoeidzieć
oceń post 4 5 zgłoś do moderacji
2013-07-04 09:06 56%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez słabo
To nie on demokratycznie wybrane władze odwołał, tylko wkur... eni mieszkańcy. A ta taśma prawdy PO jest żałosna... Głosuję na Wilka
odpowiedz oceń post 19 15 zgłoś do moderacji
2013-07-04 09:11 56%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez elkiu
Tak, PO w 2005 r. brudnymi metodami pozbyło się konkurenta na fotel prezydencki Cimoszewicza. Te same haczyki.
odpowiedz oceń post 15 12 zgłoś do moderacji
2013-07-04 09:11 57%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez vj
Kto pisze pozytywnie o Wilku nie zna go w ogóle. Ten kto miał z nim do czynienia wie jaką jest postacią mściwą, zazdrosną, zawziętą, dwulicową, kopiącą pod kimś dołki, wulgarną, działającą niezgodnie z literą prawa. Wiele godz. poświęca na pisaniu dobrych komentarzy pod róznymi nickami - byle po trupach i do przodu. Wile ludzi ze swojej Spółdzielni skrzywdził, zastraszając wyrzuceniem z pracy jeśli nie będą mu posłuszni. Pracuję w Elsinie od ponad 30 lat, ale 31.03.2013 r. wiele osób wyrzucił Likwidator Wilk na bruk, ponad 70 osób. Ludzie przekonacie się co to za szuja i prymityw
odpowiedz oceń post 20 15 zgłoś do moderacji
2013-07-04 09:11 55%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez Tomek
Spokojnie popieram PIS
odpowiedz oceń post 23 19 zgłoś do moderacji
2013-07-04 09:11 57%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez elblążanka
Teraz wiem na pewno ,brawo za ukazanie tego materiału ....WILK i tylko WILK,g losuję na pana Wilka.
odpowiedz oceń post 26 20 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.