najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-05-31 17:50 58%

Cezary Balbuza kandydatem EKO na prezydenta miasta

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Cezary Balbuza - dyrektor zespołu szkół Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Elblągu, aktywny działacz pozarządowy - przewodniczący Stowarzyszenia Forum Rozwoju Elbląga jest kandydatem na prezydenta miasta z listy Elbląskiego Komitetu Obywatelskiego.

Cezary Balbuza to rodowity elblążanin, dobrze znany w środowisku elbląskiej oświaty, dyrektor zespołu szkół Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Elblągu, aktywny działacz pozarządowy - przewodniczący Stowarzyszenia Forum Rozwoju Elbląga.

Wykształcenie:

1988-1993 Uniwersytet Gdański Absolwent Wydziału Nauk Politycznych mgr politologii ze dwiema specjalizacjami pedagogiczną i samorządową

1999-2001 Politechnika Gdańska Uzupełniające studia magisterskie zarządzanie i marketing mgr zarządzania i marketingu

studia podyplomowe 1995-1996 Uniwersytet Gdański Podyplomowe Studia Podstaw Informatyki 1995-1996 Politechnika Gdańska Podyplomowe Studia Prawno-Menedżerskie 2011-2012 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu Podyplomowe Studia Zarządzanie Oświatą 2012-2013 Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku Podyplomowe Studia Zarządzanie projektem i portfelem projektów

Doświadczenie zawodowe: - w latach 1993–2007 nauczyciel w szkołach średnich, policealnych i wyższych: statystyka, informatyka, przedsiębiorczość, WOS, prawo samorządu terytorialnego, rachunkowość, zarządzanie itp. - w latach 1996-2008 własna działalność gospodarcza m.in.: promocja i reklama, badania rynkowe i opinii publicznej, organizacja kursów i szkoleń, ubezpieczenia, doradztwo finansowe, obrót nieruchomosciami itp. - od 2009 roku dyrektor zespołu szkół Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Elblągu

Na uwagę zasługuje umiejętność wykorzystania wykształcenia menedżerskiego w pracy zawodowej. W ciągu pierwszych trzech lat pracy na stanowisku dyrektorskim, Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Elblągu powiększył się pięciokrotnie stając się jednym z największych tego typu zespołów szkół dla dorosłych w Polsce i największym w Elblągu. Umiejętności zarządzania dużą strukturą organizacyjną, budowania zespołu, planowania, budżetowania i sprawnej logistyki w środowisku silnej konkurencji to cechy dobrego menagera.

Działalność społeczna:

Lokalny patriota, jego pasją jest Elbląg. W 2009 roku zainicjował powstanie apolitycznej inicjatywy obywatelskiej Forum Rozwoju Elbląga mającej za główne zadanie nakłonienie władz Elbląga do rozpoczęcia dialogu ze społeczeństwem w formie konsultacji społecznych. Jako lider FRE inicjował kilka akcji społecznych m.in. zbieranie podpisów za rozbudową Centrum Handlowego Ogrody, czy też był inicjatorem „koalicji” obrony przed likwidacją linii tramwajowej nr 2. Autor wielu publikacji w lokalnych mediach poświęconych Elblągowi, jego rozwojowi i życiu społeczno–gospodarczemu. Aktywny uczestnik zespołu ds. Strategii Rozwoju Elbląga 2020+. Od 2012 roku przewodniczący Stowarzyszenia Forum Rozwoju Elbląga.

oceń wątek 170 125 zgłoś do moderacji
2013-06-02 20:50 81%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez roman
Panie Lewandowski, wszystkie komentarze Pana autorstwa są krytyczne, a właściwie krytykanckie( czyli niekonstruktywne) Czekam na przedstawienie przez Pana kandydata na stanowisko prezydenta naszego miasta. Jeśli takowego nie jest Pan w stanie wskazać, mógł Pan podjąć trud i ryzyko kandydowania
odpowiedz oceń post 21 5 zgłoś do moderacji
2013-06-03 09:56 0%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Drogi Romanie nie ma krytyki niekonstruktywnej no chyba że dotyczy nosa lub podbródka. Gdyby nie niezadowolenie siedziałbyś dalej w jaskini i obgryzał kość. Rozumiem że jak ktoś ci pokarze że masz w ogródku śmieci to nazwiesz go krytykantem a śmieci zakryjesz jakimś ciekawym plakatem wyborczym ? Kandydatów masz 10 ciu wybierz sobie jakiegoś sam bo ja już prawie wybrałem . Co do trudu kandydowania to nie jest on zbyt wielki a i ryzyko żadne przynajmniej dla mnie. Ale po co skoro są lepsi ? A paru jest ...
oceń post 0 19 zgłoś do moderacji
2013-06-04 17:38 60%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez pokojówka
pokaże = pokazać, Lewandowski analfabeto, czy ty masz jakas dysleksje? Ciemnoto!
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2013-06-02 21:05 78%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Zatorzanie
Cezary Balbuza to najlepszy kandydat na tu i teraz! Człowiek odpowiedzialny wykształcony i optymistycznie patrzący na Elbląg! Człowiek, który zainicjował akcje protestacyjna przeciwko likwidacji linii tramwajowej nr 2. wielki zwolennik odbudowy kamieniczek nad rzeka Elbląg. Pozdrawiam i zyczę powodzenia
odpowiedz oceń post 29 8 zgłoś do moderacji
2013-06-02 22:14 79%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez elden
Szanuję tych wyborców i tych polityków (wszystkich opcji), którzy wierni są swoim poglądom, niezależnie od aktualnych notowań swoich ugrupowań. Jednak, mierzi mnie, kiedy i jedni i drudzy ślinią palec i sprawdzają skąd wieje wiatr. Mogę pójść o zakład, że 1/2 obecnych kandydatów z list partyjnych, za 14 m-cy przeniesie się do innych wyżej notowanych frakcji. Ja politykierom chcę dać znowu czerwoną kartkę - niech zejdą z boiska. Oddajmy swój głos na listy pozapartyjne i ludzi, którzy dotąd nie mając wpływów, już dużo zrobili dla miasta i jego mieszkańców.
odpowiedz oceń post 19 5 zgłoś do moderacji
2013-06-06 05:50 20%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Niektórzy już się "podczepiają " pod wspólną walkę o dotacje
oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
2013-06-03 10:40 19%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez zdziwiony
Babojcza zona startuje w innym okregu ,. EKO mysli ze nikt nie zauwazy ze rozparcelowali swoch ludzi
odpowiedz oceń post 5 21 zgłoś do moderacji
2013-06-03 10:53 65%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez ciaciekawiony
a jakie to ma znaczenie?
oceń post 13 7 zgłoś do moderacji
2013-06-03 10:54 84%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez Wyborca Świadomy
Balbuza to kandydat który wierzy w rozwój Elbląga, a nie w jego kontrolowany upadek!
odpowiedz oceń post 31 6 zgłoś do moderacji
2013-06-03 15:39 17%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez była uczennica
Zawód DYREKTOR obojętnie gdzie, byle na stołku. Miał radcę przedmówca - specjalista od wszystkiego tzn od niczego.
odpowiedz oceń post 5 24 zgłoś do moderacji
2013-06-03 19:21 83%
11
odpowiedziano ponad rok temu przez nomi
o widzę, że zazdrość przemawia przez kogoś,że ktoś ma taki zawód, jakby pan Dyrektor był zły to i dyrektorem by nie został, proste!
oceń post 15 3 zgłoś do moderacji
2013-06-05 09:41 40%
12
odpowiedziano ponad rok temu przez mieszkaniec30+
co pewnie notki to były cieniutki .. to teraz można się wyżyć .. rozumiem że najlepszy to taki co nawet knajpy nie poprowadzi sam?
oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2013-06-04 08:27 88%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez Ruhra
Brawo Panie Cezary. Juz za samo podejscie do starowki winien pan zostac prezydentem. Jestem na tak. Niech Elblag ma swojego Cezara!!! :-)
odpowiedz oceń post 22 3 zgłoś do moderacji
2013-06-06 05:38 0%
14
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Uważasz drogi Panie że Elbląg to starówka >? No to powodzenia proszę tańczyć do rana ale śpiewać tylko do 22.
oceń post 0 7 zgłoś do moderacji
2013-06-05 09:39 86%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez mieszkaniec30+
a już myślałem że znowu trzeba będzie głosować przeciw komuś a nie za kimś ja poprę tego faceta na rok niech zabłyśnie byle prezydentem nie został nikt partyjny a on jest jedyny i do EKO też nie należy
odpowiedz oceń post 18 3 zgłoś do moderacji
2013-06-05 15:11 82%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez LECH
Z tego, co widzę to jest Pan spokojnym i wyważonym człowiekiem, który może dać sobie radę z obecną sytuacją, jaka panuje w Elblągu. Pozdrawiam i trzymam kciuki.
odpowiedz oceń post 14 3 zgłoś do moderacji
2013-06-06 05:47 17%
17
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
No cóż skoro Pan Balbuza nie zna planów Ministra Gospodarki Rzeczypospolitej to rozumiem że inwestorów poszuka na księżycu , sytuację gospodarczą oceni na podstawie fusów z kawy wypitej z tymi księżycowymi biznesmenami. Toczy się koło historii a nowe podejście do gospodarki wraca w portkach Nowaczyka na nogach Balbuzy. Życzę powodzenia ale dilera niech Lech zmieni.
oceń post 2 10 zgłoś do moderacji
2013-06-06 12:32 76%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez LECH
Panie Lewandowski słuchałem Pana bełkotu wczoraj i na tej pierwszej konferencji EKO i jedyną osobą, która powinna zmienić leki jest Pan, choć i to niewiele Panu pomorze jedynie zamknięty oddział psychiatryczny, na którym to łóżko już na Pana czeka. W sumie to współczuję Panu szkoda jest mi takich ludzi jak Pan.
odpowiedz oceń post 13 4 zgłoś do moderacji
2013-06-06 13:06 0%
19
odpowiedziano ponad rok temu przez HADES
pomorze... to nie tu -_-'
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-06-07 13:46 25%
20
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Dziękuje za krytykę ale głosu już nie poprawie jest trochę bełkotliwy po przecięciu nerwu językowego. Ale niestety żadne leki nie pomagają . Cieszy mnie Pana szacunek dla niepełnosprawnych. Rozumiem że jest Pan fanem eugeniki w wersji Spartańskiej i eutanazji w wariancie "ostatecznego rozwiązania ". No cóż faktycznie lepiej żeby mnie Pan nie słuchał skoro nie dociera do Pana głos sumienia nie dotrze i głos rozsądku.
oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2013-06-06 17:14 6%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez Minutnik
Ten pan o grupie referendalnej "Czas Na Wolny Elbląg" pisał oszołomy a teraz chce korzystać z ich sukcesu. Szkoda, że wykształcenie nie idzie w parze z inteligencją, że o kindersztubie nie wspomnę. Życzę sukcesów temu panu.
odpowiedz oceń post 1 15 zgłoś do moderacji
2013-06-07 23:02 0%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez NIe rozumiem
A od czego fachowiec?
odpowiedz oceń post 0 6 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.