najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Marcin Pszczółkowski
2014-10-04 07:59 86%

Cezary Balbuza: Nie będziemy oszukiwali elblążan (video)

rozpoczęty ponad rok temu przez Marcin Pszczółkowski

Cezary Balbuza – kandydat na prezydenta miasta z listy Elbląskiej Koalicji Obywatelskiej zapowiada, w rozmowie z nami, że nie będzie elblążanom obiecywał rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Lider EKO chce skupić się na uzdrowieniu finansów miasta i pozyskania nowych inwestycji, a co za tym idzie nowych miejsc pracy.

O czym jeszcze rozmawialiśmy z Cezarym Balbuzą? Dowiecie się z wywiadu, czy kandydat EKO był kiedyś członkiem partii politycznej. Co lubi robić w wolnym czasie, jaki ma pomysł na uczynienie z naszego miasta aglomeracji, co by zrobił, gdyby dostał do wydania 1 milion złotych oraz dlaczego woli Elżbietę Gelert od Jerzego Wilka. I co sądzi o obecnym prezydencie miasta.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu.

 

oceń wątek 123 20 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-10-04 08:19 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Rok temu "Czaruś" nie widział powodów do przeprowadzenia Referendum teraz uznaje że od 25 lat rządzą tu szkodniki . Wspieranie w tamtym roku Pani Gelert jest ewidentnym przykładem politycznego uwikłania Pana Czarka a szczytem spełnienia zawodowego "Dareczka" to praca na zastępstwie w MOPS-ie po "układzie" to faktycznie super promocja. Zaskakujące pomieszanie bredni a program oparty na skoku na grunty gminy wydaje się być ofertą dla debili.
odpowiedz oceń post 0 35 zgłoś do moderacji
2014-10-04 09:17 86%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Jacek Dmowski
Przynajmniej coś robią pozytywnego dla Elbląga. Mają osiągnięcia na polu zawodowym i społecznym. A co Ty zrobiłeś dla Elbląga i elblążan? Wymień choć jedną pozytywną rzecz z Twojej działalności? Tylko nie pisz o referendum, bo elblążanie oceniają to teraz negatywnie!
oceń post 19 3 zgłoś do moderacji
2014-10-04 10:39 82%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez rafal
Do ML.Przestan sie pan osmieszac.Nikt pana nie traktuje powaznie.Zabiera pan glos w kazdej sprawie tak jakby posiadl pan wylacznosc na kazda wiedze o sprawach i ludziach niewiedzac tak naprawde jacy sa.Stawia pan tezy i ,,fakty" nie poparte zadnymi dowodami.Obraza i pomawia w sposob bardzo malostkowy.Podwaza kompetencje kazdego i kazda wypowiedz.Kim pan jest aby byc przekonany tylko i wylacznie do racji swojej osoby???
oceń post 14 3 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-10-04 11:02 4%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Ale którzy Elblążanie oceniają Referendum negatywnie ? Pan Panie Jacku i paru Pan kolegów czy te setki ludzi których odwiedziłem ostatnio zbierając podpisy pod obecnym wnioskiem ? Radzę się nie ośmieszać bo wychodzisz waść na tłumoka a peanów pochwalnych na swoją cześć pisać nie zamierzam czego i Panu życzę.....
oceń post 1 27 zgłoś do moderacji
2014-10-04 11:24 83%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez klasa I gimnazjum
Człekokształtny jak było we Fromborku. Po komentarzu Twoim widać, że kuracja była do d..y
oceń post 15 3 zgłoś do moderacji
2014-10-04 11:24 82%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez klasa I gimnazjum
Człekokształtny jak było we Fromborku. Po komentarzu Twoim widać, że kuracja była do d..y
oceń post 14 3 zgłoś do moderacji
2014-10-04 12:29 88%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez hrabia
Panie Lewandowski nie sądzę żeby Panowie Balbuza i Babojć byli z panem na "ty" wiec proszę o tych panach wyrażać się per PAN lub najlepiej nie wypowiadać w ogóle!
oceń post 14 2 zgłoś do moderacji
2014-10-04 12:41 88%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez Kim jest Lewandowski vel Lewatywa ?
Jest to klon jaskiniowca wyhodowany z komórki neandertalczyka, sprzed 38 tys. lat, znalezionego w jaskini Vinidja w Chorwacji. Jego cechy fizyczne: Ma specyficzną budowę czaszki zbliżoną do małp człekokształtnych ( niskie, przesunięte do tyłu czoło, silnie rozwinięte łuki nadoczodołowe), wielkość mózgu ok. 1500 cm3. Od normalnego człowieka różni się bardziej krępą budową ciała i niższą, wydłużoną głową.
oceń post 14 2 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-10-04 18:14 0%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Całe poparcie EKO to jej ośmiu członków ? Zabawne,,,
oceń post 0 17 zgłoś do moderacji
2014-10-04 18:36 80%
10
odpowiedziano ponad rok temu przez powiec
Panie Lewandowski pan jesteś dla Szweda tym samym co Maciarewicz dla Kaczyńskiego im wiecej sie pan udzielasz na forum czy publicznie tym bardziej szkodzisz panu Szwedowi!;)
oceń post 8 2 zgłoś do moderacji
2014-10-04 18:39 86%
11
odpowiedziano ponad rok temu przez Karabasz
Wszyscy widzą co dało referendum. Referendum dało zamianę PO na PiS i wymianę Nowaczyka na Wilka, a syf taki sam pozostał nic, kompletnie nic się nie zmieniło, a wręcz się pogorszyło, miasto przyspieszyło zadłużanie, tylko ślepy i głuchy, albo po prostu głupi jak Lewandowski może uważać, że cały ten cyrk referendalny przyniósł skutek dodatni dla miasta. Dla Lewandowskiego to referendum było potrzebne zeby zaistnieć. Przed nim nikt nie znał jakiegoś Mariusza Lewandowskiego, a po referendum stał się gwiazdą elbląskiego spamu! Jego wypociny dowodzą tylko że jego choroba psychiczna się pogłębia, ale na szczęście większość mieszkańców to dostrzega, bo podzielających pogląd tego elbląskiego Pana ZERO, jest jak na lekarstwo, choć nie wiem czy w ogóle ktokolwiek traktuje go poważnie!
oceń post 12 2 zgłoś do moderacji
2014-10-04 21:21 73%
12
odpowiedziano ponad rok temu przez klasa I gimnazjum
My traktujemy Lewego nader poważnie. Jeszcze takiej beki na elbląskich portalach nie było dzięki temu pajacowi. Jest ciężko żyć w Elblągu i nie ma się z czego cieszyć jednak Lewy daje nam namiastkę radości i zabawy pisząc swoje idiotyzmy. Lewy nie zniechęcaj się. Tak trzymaj. Pisz durniu obojętnie co lecz pisz bo inaczej smutno będzie a tak elblążanie mają taką bekę jak rzadko kto !
oceń post 8 3 zgłoś do moderacji
2014-10-04 08:32 24%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez plif
Jakoś nie wierzę Temu panu.Zwykłe obiecanki jak przed każdymi wyborami.
odpowiedz oceń post 6 19 zgłoś do moderacji
2014-10-04 10:37 86%
14
odpowiedziano ponad rok temu przez powiec
Człowieku słuchałeś wogóle tego wywiadu przecież ten facet niczego nie obiecuje tylko mówi konkrety co zrobi!?
oceń post 19 3 zgłoś do moderacji
2014-10-04 09:31 85%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez Ania
Mi jest posłuchać człowieka mądrego, który rozumie zadane pytanie i odpowiada rzeczowo. Mnie pan przekonał spokojem i pełna wiary narracja programowa.
odpowiedz oceń post 22 4 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-10-04 11:05 0%
16
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Gratuluję przenikliwości. Rozumiem że innym Pani idolem jest Harry Potter. Przypominam też o krasnoludkach i dziadku Mrozie - świetny kandydat na Prezydenta,,,,,Bajlandi
oceń post 0 27 zgłoś do moderacji
2014-10-04 11:19 88%
17
odpowiedziano ponad rok temu przez klasa I gimnazjum
Oooo !!! Człekokształtny powrócił z wypoczynku we Fromborku. Hurrrrrrrra, znów będzie śmiesznie i wesoło na informatyce. :-D
oceń post 14 2 zgłoś do moderacji
2014-10-04 11:42 89%
18
odpowiedziano ponad rok temu przez rafal
Za to pan Szwed to taki Czarnoksieznik z krainy Oz.
oceń post 17 2 zgłoś do moderacji
2014-10-04 10:16 85%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez kozak
Dobrze prawi. Pan Czarek mistrz, mój głos z pewnością powędruje do niego.
odpowiedz oceń post 23 4 zgłoś do moderacji
2014-10-04 12:17 81%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez powiec
Od razu widac pan Cezary Balbuza to człowiek na poziomie, wie co mówi, ma wiedzę konkretnie odpowiada na pytania, nie to co Szwed który przez pół godziny nie odpowiedział na żadne pytanie jedynie lał wodę i liczył, że "ciemny lud" go poprze za darmową kiełbaskę i potańcówkę na Placu Jagielończyka!
odpowiedz oceń post 22 5 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-10-04 12:26 3%
21
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Widzę że Mickiewicza zna Pan z bryków . Matura u Pana Balbuzy ?
oceń post 1 28 zgłoś do moderacji
2014-10-04 12:48 90%
22
odpowiedziano ponad rok temu przez ciekawski
Panie Lewandowski może pan się pochwali swoim wykształceniem, karierą zawodową i gdzie pan teraz pracuje? Bo żeby kokoś pouczać lub ganić trzeba coś sobą reprezentować!
oceń post 19 2 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-10-04 18:03 0%
23
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Myli się Pan - żeby kogoś ganić trzeba wiedzieć gdzie on zawodzi . Wystarczy reprezentować rację ale jak widzę należy Pan do tych którzy racje mierzą nie własnym rozumem ale tym kto ją głosi. Smutne ale jest prosta rada - proszę mnie nie czytać i ze mną nie polemizować .Będę zobowiązany,,,,
oceń post 0 13 zgłoś do moderacji
Gifas
2014-10-06 19:09 0%
24
odpowiedziano ponad rok temu przez Gifas
matura nie jest organizowana przez zaka ale przez bananowa republike, wiec nawet jak z brykow czytane to wazne zeby bylo zaliczone ;d
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-10-04 12:28 83%
25

odpowiedziano ponad rok temu przez jestem za
Mądry człowiek, widać, że wie, co mówi i przede wszystkim zależy mu na Elblągu. Moje poparcie już ma!
odpowiedz oceń post 15 3 zgłoś do moderacji
2014-10-04 12:30 86%
26

odpowiedziano ponad rok temu przez koma
Mi podobało się wystąpienie :)) Rzeczowe, szczere , bez tautologii. Powodzenie :)
odpowiedz oceń post 19 3 zgłoś do moderacji
2014-10-04 12:40 88%
27

odpowiedziano ponad rok temu przez czas na zmiany
Zwykle nie jestem w stanie wysłuchać do końca tego typu wystąpień, muszę przyznać, że tym razem z uwagą śledziłam wypowiedź pana Cezarego Balbuzy. Zrobił na mnie dobre wrażenie, bo niczego nie obiecywał, a mówił o realiach. Podoba mi się, że wierzy w rozwój Elbląga i szuka konkretnych rozwiązań.
odpowiedz oceń post 21 3 zgłoś do moderacji
2014-10-04 12:43 84%
28

odpowiedziano ponad rok temu przez nauczyciel
Panie Czarku, trzymamy kciuki.
odpowiedz oceń post 21 4 zgłoś do moderacji
2014-10-04 12:54 83%
29

odpowiedziano ponad rok temu przez Andrzej Makowski
A przyboczny Szweda ujada jak pitbul, a przecież nawet za nogawkę nie może złapać bo to rozumek malutki, w mięśni poszedł w pudle, stad nie dziwota ze wywiadu nie zrozumiał. Panie Cezary nich pan walczy mój głos kilku moich przyjaciół pan ma.
odpowiedz oceń post 19 4 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-10-04 18:05 0%
30
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Myli mnie Pan z Panem Babojciem . Listy dalej krążą ?
oceń post 0 18 zgłoś do moderacji
2014-10-04 19:25 78%
31
odpowiedziano ponad rok temu przez Kaznodzieja
Słoneczko o jakich listach klikasz?
oceń post 7 2 zgłoś do moderacji
2014-10-04 22:17 60%
32
odpowiedziano ponad rok temu przez Andrzej Makowski
W ogóle nie miałem na myśli Lewandowskiego, ale skoro zaprzecza to widocznie jak głosi przysłowie "na złodzieju złodzieju czapka gore"
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2014-10-05 01:27 0%
33
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Albo krążą za nim listy gończe ....
oceń post 0 15 zgłoś do moderacji
2014-10-05 05:05 75%
34
odpowiedziano ponad rok temu przez Pan
Powiem inaczej. Uderz w stół a nożyce się odezwą. Lewandowski do nogi bezpański psie. Aport !
oceń post 6 2 zgłoś do moderacji
2014-10-05 13:27 67%
35
odpowiedziano ponad rok temu przez ciekawy z lewatywą w ręku
Te Lewandowski, a za kim krążą listy gończe?
oceń post 6 3 zgłoś do moderacji
2014-10-04 13:12 73%
36

odpowiedziano ponad rok temu przez Joanna
Nikt do tej pory w tak dojrzały sposób nie mówił o Elblągu a pomysł Aglomeracji Elblaskiej to od 1999 roku jedyna logiczna koncepcja rozwoju regionu elbląskiego
odpowiedz oceń post 16 6 zgłoś do moderacji
2014-10-04 13:25 75%
37

odpowiedziano ponad rok temu przez Iza
Ogromnym kapitałem pana Balbuzy i EKO są ludzie których zgromadzili w swoim otoczeniu a koncepcja Aglomeracji Elbląskiej to strzał w dziesiątkę - nareszcie jest powiew intelektualnej świeżości.
odpowiedz oceń post 18 6 zgłoś do moderacji
2014-10-04 13:53 72%
38

odpowiedziano ponad rok temu przez Zawiedziony wyborca PO
Normalny sympatyczny pan - widać od razu nie polityk. Ma rozeznanie w sprawach miasta inie boi się mówić o sprawach trudnych. Mila ładna prezentacja, pozbawiona agresji - być może to jest przyszły prezydent ?
odpowiedz oceń post 18 7 zgłoś do moderacji
2014-10-04 14:28 29%
39

odpowiedziano ponad rok temu przez EuPi
Skąd ten nagły przypływ twórczy? A gdzie przedtem był pan Balbuza (to nie jest jego start do I kadencji). Rozumiem, ze przed wyborami został natchniony przez ducha świętego.
odpowiedz oceń post 7 17 zgłoś do moderacji
2014-10-04 15:01 72%
40
odpowiedziano ponad rok temu przez znawca tematu
Ja wiem gdzie był pan Balbuza pewnie jak zwykle w pracy!;) Oprócz tego jako przewodniczący Forum Rozwoju Elbląga zawsze przekonywał władze miasta do podejmowania korzystnych dla Elbląga decyzji. Przykładowo gdy Radny Jerzy Wilk głosował przeciwko rozbudowie CH Ogrody, to pan Cezary Balbuza zainicjował akcję zbierania podpisów za realizacją tej inwestycji! Gdy za Prezydenta Nowaczyka chciano zlikwidować linię tramwajowa nr 2, to pan Balbuza ponownie zainicjował akcję która zablokowała tę dezycję!
oceń post 18 7 zgłoś do moderacji
2014-10-04 14:51 66%
41

odpowiedziano ponad rok temu przez konrad;-)
tak... mądry... i dąży do celu... już dawno pokazał jakimi metodami... grzecznie i kulturalnie wymusza na ludziach to czego chce. idealnie się nadaje;-)
odpowiedz oceń post 19 10 zgłoś do moderacji
2014-10-04 15:03 61%
42
odpowiedziano ponad rok temu przez powiec
To dobry znak, dobry Prezydent powinien mieć dar "przekonywania" podległych mu urzedników czy tym bardziej potencjalnych inwestorów!;) W nowoczesnym zarządzaniu liczy się skuteczność!!!;)
oceń post 14 9 zgłoś do moderacji
2014-10-04 14:53 34%
43

odpowiedziano ponad rok temu przez Rozważny Elblążanin
Dla mnie jest oczywiste, że za doprowadzeni miasta do bankructwa ( 340 milionów długu) odpowiada SLD DS PO i PIS. Najwyższy czas przegonić to towarzystwo. Pan Balbuza człowiek mily - nie jestem ekspertem i nie wiem czy sie nadaje czy nie -ale wiem z cała pewnością że nie należy do tego partyjnego chorego ukladu. A mowi calkiem rozsadnie
odpowiedz oceń post 13 25 zgłoś do moderacji
2014-10-04 14:55 62%
44

odpowiedziano ponad rok temu przez wer
EKO to przybudówka PO i szkoda marnować na nich głosy, stawiam na KNP.
odpowiedz oceń post 31 19 zgłoś do moderacji
2014-10-04 15:02 37%
45

odpowiedziano ponad rok temu przez Tak trzymać!
Widać, że myśli pozytywnie- to ważne! Mam nadzieję, że pociągnie za sobą wielu elblążan. Na pewno ja i moi bliscy będą głosować na p. Cezarego Balbuzę.
odpowiedz oceń post 16 27 zgłoś do moderacji
2014-10-04 15:18 61%
46

odpowiedziano ponad rok temu przez Waldek
Nareszcie mam na kogo głosować - wyjątkowo pojdę na wybory czego dotąd nie czyniłem.
odpowiedz oceń post 20 13 zgłoś do moderacji
2014-10-04 15:44 72%
47

odpowiedziano ponad rok temu przez głosuję ZA
Nareszcie człowiek, który nie biadoli i nie sypie pustymi obietnicami, widać, że chce coś konkretnego zrobić. Podoba mi się, że podpatruje inne miasta i szuka rozwiązań. Głosujmy na Cezarego Balbuzę - dajmy mu szanse, bo to również szansa dla Elbląga!
odpowiedz oceń post 18 7 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.