najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Agnieszka Światkowska
2013-01-08 08:43 100%

Choinki nie muszą trafić na śmietnik. Mogą za to pomóc niepełnosprawnym dzieciom

rozpoczęty ponad rok temu przez Agnieszka Światkowska

Fundacja Dlaczego Pomagam zaprasza wszystkich mieszkańców Elbląga do włączenia się w akcję zbiórki poświątecznych żywych choinek w ramach prowadzonego przez Fundację programu „SZCZĘŚLIWE DRZEWKO”.

„SZCZĘŚLIWE DRZEWKO” to cykl akcji odbywających się w ciągu roku, które mają na celu propagowanie ekologii, dbanie o środowisko i czystość, ekologiczną edukację najmłodszych, a przy tym niesienie pomocy potrzebującym niepełnosprawnym dzieciom.
 
W podanych poniżej terminach i miejscach będzie można bezpłatnie oddać poświąteczne żywe choinki, które zostaną przetworzone na ekologiczne i korzystne dla środowiska odnawialne biopaliwo opałowe, zaliczane do naturalnych źródeł energii.
 
- 09.01.2013r. - osiedle Za Politechniką – ul. Chełmońskiego 8 R
- 16.01.2013r. - parking przed Lodowiskiem MOSiR ul. Karowa 1
- 19.01.2013r. - parking przed Lodowiskiem MOSiR ul. Karowa 1
- 22.01.2013r. - osiedle Zawada – parking przed DH „Jantar”
- 23.01.2013r. - osiedle Nad Jarem – parking przy Carrefour24
- 25.01.2013r. - osiedle Zatorze – parking przy Biedronce
 
Zbiórka odbędzie się we wskazanych terminach w godzinach od 13.00 do 17.00.
 
Szczegóły dotyczące akcji na www.fundacjadlaczegopomagam.pl
oceń wątek 6 0 zgłoś do moderacji
2013-01-08 08:53 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez abr
Szkoda, że inne dzielnice i osiedla w Elblągu nie mają takiej szansy. Z chęcią bym oddała swoją choinkę, ale na Zawadę mam trochę daleko.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-01-08 09:12 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez cisowianka
Mój sąsiad wczoraj właśnie wynosił choinkę. W windzie pięknie pachniało cały wieczór :)
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-01-08 09:16 50%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez sandoz
a mój sąsiad z 6-tego wracał wczoraj winda... też pachniało!
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-01-08 09:18 0%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez cisowianka
Zapomniałam dodać, że u mnie DLA ODMIANY pięknie pachniało ;-)
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-01-08 09:19 0%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez abra
Taa, ciekawe jakiej wody używa, skoro tak pachniało;P
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-01-08 10:53 50%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez pięćdych
Sekret tkwi w tym, że nie używa wody :P
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.