najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Agnieszka Światkowska
2013-04-17 14:50 56%

Czy Jerzy Wilk będzie kandydował na prezydenta? Dowiemy się niebawem

rozpoczęty ponad rok temu przez Agnieszka Światkowska

PiS nie pozostawia złudzeń. Elbląska opozycja na pewno wystartuje w przedterminowych wyborach samorządowych i już poczyna pierwsze przygotowania. Jak zaznacza Jerzy Wilk przewodniczący PiS, jego kandydatura na prezydenta nie jest niemożliwa.

Skrócona kadencja prezydenta i Rady Miejskiej w Elblągu zmusza lokalnych działaczy do weryfikacji swoich założeń, jak również do przyszłych ustaleń personalnych i budowania programów politycznych, mających nie tylko przekonać elblążan do zagłosowania na tę czy inną partię, ale przede wszystkim udowodnić im, że to właśnie ta opcja polityczna i jej pomysł na wyhamowanie kryzysu w mieście i dalszy jego rozwój będzie właściwy i skuteczny. Przewodniczący Prawa i Sprawiedliwości w wielu swoich wypowiedziach zaznacza, że decyzję o tym, czy wystartuje w przyszłych wyborach prezydenckich, podejmie w najbliższym czasie Prawo i Sprawiedliwość.

Tak jak inne ugrupowania, również PiS ma bogatą listę kandydatów na przyszłych radnych. Obecnie ich nazwiska są tajemnicą, mimo to można się spodziewać, że Prawo i Sprawiedliwość zechce sięgnąć po większość w Radzie Miejskiej.

Póki co Przewodniczący klubu nie zdradza szczegółów ani kampanii wyborczej ani też tworzonego programu wyborczego. - W dalszym ciągu czekamy na harmonogram prac Komisarza Wyborczego i wyznaczenie terminu wyborów – mówi Jerzy Wilk. Wówczas poinformujemy o naszych planach i kandydaturach.

oceń wątek 5 4 zgłoś do moderacji
2013-04-17 15:36 33%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez elb_ag
Pan wilk ma mój głos
odpowiedz oceń post 2 4 zgłoś do moderacji
2013-04-17 15:49 20%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez s.b.
Mój tez zwłaszcza za to , że powiedzial iż chcialby aby Elblag stał sie sypialnią Gdańska
odpowiedz oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
2013-04-17 15:51 40%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Marek B.
A ja stawiam na Wojciech Rudnickiego. Z tego co pamiętam to "zdeptany" przez decydentów oświaty w Elblągu były już (niestety !!!!) dyrektor poradni jako jedyny był odważny i wystosował list otwarty do wszystkich jednostek organizacyjnych w mieście w którym napisał o niegodziwości i układach podczas zeszłorocznych konkursów na dyrektorów elbląskich placówek oświatowych. Nawet radny PIS na sesji RM cytował jego fragment. Zapłacił za ten list wysoką cenę, teraz mam duży szacunek do niego, że miał chyba jako jedyny jaja w tym mieście. Panie Rudnicki myślę, że usłyszymy jeszcze o Panu. Brawo !!!!

Czytaj więcej na http://info.elblag.pl/28,29993,-Kto-zastapi-prezydenta-Grzegorza-Nowaczyka.html#ixzz2QjFWseua
odpowiedz oceń post 4 6 zgłoś do moderacji
2013-04-17 22:21 50%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez Jagoda R
właśnie tak! Wojtek bierz się za robotę, do dzieła, pokaż wszystkim kim naprawdę jesteś i że warto na Ciebie głosować. wszystkich zainteresowanych kim ten człowiek jest odsyłam: http://wojciechrudnicki.pl/ Zaufajcie mu, bo warto!!!
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-04-17 18:28 40%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez sztywny lech
Głosujmy na Jurka Wilka, taki uczciwy człowiek, nie okrada pracowników w ELSINIE, świetnie zarządza tą spółdzielnią - widać jak wspaniale się rozwija, nigdy nie żerował na majątku komunalnym i nie pozyskał kosztem innej rodziny mieszkania komunalnego, zawsze po prawej stronie, nigdy nie poparł lewicowego prezydenta Henryka Słoniny, nigdy też nie ubrudził sobie rąk nieuczciwymi gierkami, nie rozdawał gazetki wyborczej elblag24, której konfiskatę nakazał sąd. Wspaniały człowiek.
odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2013-04-17 21:46 0%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Zesztywniały ci rozumiem fałdy kory pseudo mózgowej ? Ach to wiosenne podniecenie małolatów...
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-04-17 18:53 33%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez wieczny kandydat
Ale skąd wątpliwości, przecie Wilk zawsze kandyduje.
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-04-17 21:08 0%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez Barnaba
Tylko Anna Szyszka mogła by być gospodarzem na czas kryzysu. Tylko ona
odpowiedz oceń post 0 5 zgłoś do moderacji
2013-04-17 21:10 50%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez po
Nie Nie róbcie z Elbląga Mocherowego beretu
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-04-17 23:44 0%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez młody
Jerzy Wilk będzie najlepszym kandydatem, ja już wybrałem. Najbardziej merytoryczny.
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2013-04-18 06:53 0%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez SpongeBob Kanciastoporty
no i w porządku. najwyższa pora dać szansę tym, którzy tyle czasu pozostawali w opozycji. a biorąc pod uwagę ogromne doświadczenie P. Wilka można spodziewać się, że będzie to czas wykorzystany z pożytkiem dla Elbląga i elblążan. Zdecydowanie jestem za taką kandydaturą.
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.