najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2013-05-08 07:09 93%

Daj nam znać. Drogówka – pomocy nie uświadczysz, a złapać mogą

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

W dniu dzisiejszym wracając z pracy ulicą Warszawską do centrum przy wjeździe na most natknąłem się na spory korek. Był on większy niż zwykle. Stając w nim ok 10 minut stwierdziłem, że tylko nasz pas jest zablokowany - pisze nasz Czytelnik na platformie Daj Nam Znać.

Przy dojeździe do sygnalizacji świetlnej zauważyłem, że pas dla skręcających w stronę Malborka jest zablokowany przez radiowóz. Przyczyną był prawdopodobnie rozlany olej. I nie byłoby w tym większego problemu – przecież Policja jest od tego aby w takich sytuacjach działać. Nurtuje i zarazem lekko zdenerwowała mnie sytuacja, że policjanci widząc korek nie wkroczyli do akcji, aby pokierować ruchem.

Od strony Malborka, jak i od strony Al. Tysiąclecia droga była pusta, natomiast kolejka od strony ul. Warszawskiej sięgała aż za skręt w Nowodworską (przy okazji korkując się przy malowaniu pasów). Dwóch Panów Policjantów najwyraźniej to nie wzruszyło – mieli cień nad głową, pilnowali plamy oleju (mimo zablokowania jej radiowozem). Moją szalę goryczy dopełnił fakt, że po 10 minutach jazdy, jak gdyby nigdy nic, natrafiłem na policję z „suszarką”. Czy ciężko było wysłać wsparcie kolegom z mostu? Wydaje mi się, że policja ma służyć i pomagać – zwłaszcza przy stanie dróg, jaki mamy obecnie.

Czytelnik elblag.net

oceń wątek 13 1 zgłoś do moderacji
2013-05-08 08:36 71%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez ichigo
Taką my już mamy policje, chwali się jak złapie kogoś na czerwonym świetle ale nie zadziała tam gdzie jest potrzebna. Nieraz byłem świadkiem ignorancji policji, gdzie zamiast kierować ruchem bo np światła na dużym skrzyżowaniu przestały działać a były godziny szczytu to stali i patrzyli albo ich w ogóle nie było.
odpowiedz oceń post 5 2 zgłoś do moderacji
2013-05-08 09:38 67%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez kolo
żeby wkroczyć do akcji i pokierować ruchem to trzeba umieć .
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2013-05-08 17:24 50%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Red
Czy sie stoi czy sie lezy 2800 sie nalezy. To praca a nie misja. Natomiast w kazdej firmie dziala to tak, ze za niekompetencje obcina sie pensje. W tej firmie tak to nie dziala.
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-05-08 18:18 60%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez marcus
Nasza Elbląska POLICJA jest BEZRADNA I NIEUDOLNA jak zadzwoniłem że wjazd do posesji jest zastawiony przez auto to po przyjezdzie stwierdzili ze nie ma podstaw do ukarania i odcholowania pojazdu bo nie zagraaża bezpieczeństwu ruchu zaznaczam ze jest znak zakazu parkowani a mnie chcieli ukarać mandatem za bezpodstawne wezwanie NAWET NIE RACZYLI SPRAWDZIĆ PO NUMERACH REJ.GDZIE MIESZKA WŁAŚCICIEL AUTA A PAN POLICJANT PRZYJMUJĄCY ZGŁOSZENIE BYŁ BARDZO OPRYSKLIWY I AROGANCKI MAM NAGRANĄ ROZMOWĘ
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2013-05-09 11:04 33%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Arnold
film Drogówka i wszystko jasne :)
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-05-09 15:59 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez do marcus
Marcus wrzuc na youtube ta rozmowe, debili trzeba tępić!
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2013-05-13 00:32 33%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Ehhhh
Akurat przez pewien czas Policjanci kierowali ruchem, ale niestety elbląscy kierowcy nie potrafią stosowac sie do poleceń wydawanych przez Policjanta. Zatrzymywali sie przed sygnalizatorem i pokazywali mu ze mają czerwone światło i dalej nie pojadą.... Wiec po co kierować ruchem jak kierowcy wiedzą lepiej,,, Jak trochę postoją w korku to nic im się nie stanie...
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.