najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Agnieszka Światkowska
2013-05-17 12:48 95%

Daj nam znać. Telewizja bez obrazu? Takie rzeczy tylko w Dialogu

rozpoczęty ponad rok temu przez Agnieszka Światkowska

Do diabła z taką telewizją! Jeśli ktoś chce co miesiąc wyrzucać pieniądze w błoto i oglądać zacinający się obraz, niech sprawi sobie telewizję z Dialogu – opowiada zdenerwowana Pani Władysława Warachowska, która od kilku miesięcy walczy firmą świadczącą usługi telewizyjne, telefoniczne i internetowe, o to, by naprawiła powstałą usterkę dekodera. Niestety bezskutecznie.

-Umowę z firmą Dialog podpisałam we wrześniu ub. roku i od tamtej pory zdarzają przerwy w odbiorze programów, ale od kwietnia telewizja zawiesza się praktycznie codziennie po kilka razy – mówi czytelniczka. Swoje uwagi zgłaszałam już wielokrotnie do Biura Obsługi Klienta i w odpowiedzi usłyszałam, że oni nie są w stanie nic na to poradzić. Mam dzwonić do wrocławskiej siedziby Dialogu. Tak też zrobiłam, ale jedyne co słyszę to miły głos automatycznej sekretarki. -Ja już nie mam siły, by codziennie w tej sprawie interweniować – żali się Pani Władysława. Częste wizyty montera również nic dają, gdyż jak usłyszałam od jednego z przedstawicieli, firmy nie stać na nowe dekodery, więc wciska swoim abonentom używany sprzęt, nierzadko po kilku naprawach. - Teraz przynajmniej wiem, dlaczego nie mogę normalnie oglądać telewizji, ale z drugiej strony patrząc, przecież nie po to opłacam abonament w wysokości 51 zł, by otrzymywać wadliwe urządzenie nie nadające się do użytku – dodaje zdenerwowana.

Pani Władysława mimo wszystko nie składa broni i w dalszym ciągu walczy o swoje...

W dniu wizyty montera, w siedzibie Dialogu, złożyłam pisemną skargę z adnotacją, że jeśli awaria dekodera nie zostanie usunięta, odstąpię od umowy. W odpowiedzi otrzymałam zapewnienie, że jeszcze dziś lub najpóźniej jutro odwiedzi mnie monter, który usunie usterkę. Jeśli w dalszym ciągu problem będzie istniał, wówczas będę mogła zerwać z nimi umowę, bez ponoszenia jakichkolwiek finansowych konsekwencji. - To ich ostatnia szansa – dodaje zbulwersowana czytelniczka. Ja nie pozwolę na to, by mnie okradano w białych rękawiczkach. Oboje z mężem jesteśmy schorowanymi emerytami. My naprawdę mamy na co wydawać pieniądze. Jak każdy inny abonent tej firmy oczekuję uczciwego traktowania i wywiązywania się z zawartej ze mną umowy. Zresztą ona obowiązuje dwie strony – kończy Pani Władysława.

Redakcja elblag.net próbowała uzyskać wyjaśnienie w tej sprawie, kilkakrotnie kontaktując się z biurem firmy Dialog w Elblągu. Niestety linie pozostają zajęte. Do sprawy niebawem powrócimy.

oceń wątek 18 1 zgłoś do moderacji
2013-05-17 13:04 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Glee
Radzę zmienic firmę. Mam za sobą niezbyt przyjemne 2 lata z telewizją z Dialogu. Odradzam wszystkim. Moi znajomi mieli te same problemy. Zacinający się dekoder, mimo napraw... w końcu płaciłam za to, że telewizor stał sobie cały czas wyłączony, bo można było dostać szewskiej pasji podczas oglądania.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-05-17 13:06 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez wujek dobra rada
To niestety norma. Dialog słynie z marnej telewizji. Kobieto uciekaj stamtąd póki możesz.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-05-17 13:30 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez konisk
Prawda jest taka, że telewizja działa dobrze tak gdzie są światłowody. W Elblągu ich nie ma więc nie może działać dobrze. W BOKu tego nie powiedzą, Dla tych co chcą mieć tv z DIalogu, radzę poczekać aż "podciągną" światłowód do bloku
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-05-17 14:43 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez elblążanin 48
Nic nowego od 26.04.2013 roku 13 razy zgłaszałem awarie dekoderow Dialogu a mam i dwa (na dwa telewizory) i nie ma silnych na Dyrekcję Dialogu (nie mylić obsługi technicznej firmy która obsługuje Dialog), oni również są bez silni na lekceważacy stosunek Dyrekcji w Wrocławiu. dzisiaj tj 17.05 nadal dwa dekodery nie działają.
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
sart
2013-05-17 17:43 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez sart
Ja czekam tylko do końca umowy i rozstaję się z nimi, jak zgłaszałem im 3 miesiące problemy przyznali mi rekompensatę w wysokości 4 zł za ten okres. Ostatnio jak zgłaszałem to się się okazało, że nigdy nie pisałem reklamacji, pozostała mi tylko ich kopia.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-05-17 19:34 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Szybki_Bill
Wiedziałem, ze jak wejdą w układ z netią nic dobrego z tego nie wyniknie, nie myliłem się. Ja tez miałem problem z Dialogiem, kiedyś kazali mi oddawać kasę, za urzadzenie które rzekomo pobrałem 10 lat wcześniej. Udowodniłem ze się mylili, skierowali sprawe do firmy windykacyjnej, a ja do rzecznika praw konsumenta. Od 0,5 roku cisza!
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-05-20 12:48 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez yataman
Takze mam telewizje w dialogu. Niemal codziennie po wlaczeniu telewizora moim oczom ukazuje sie zawieszony obraz jakiegos programu i tzreba ten dekoder resetowac. Dodatkowi czesto wyswietla sie napis ze ten kanal jest chwilowo niedostepny. Ogolnie maja dosc ciekawa platforme kanalow,ale dekodery sa marnej jakosci. POsiadam takze dekoder cyfry plus, niestety tam jest jeszcze gorzej!!! Co prawda to satelita i jak pada deszcz to przestaje odbierac sygnal ale tam dekoder zawiesza sie jeszcze czesciej niz w dialogu. Moj wujek pracuje w firmie dostarczajacej dekodery i mowi ze one sa robione tak aby po roku sie psuly. A robia to za pomoca specjalnego kleju i mazi ktora polewaja plytki i procesor po roku ta maz sie dostaje miedzy styki i po dekodezre. w niektorych miejscach ten klej twardnieje i peka uszkadzajac plytki. Tak tez robia producenci komorek i telewizorow!! To sa zlodzieje i oszusci nabijajacy w biutelke klientow i zmuszajacy nas do zakupu nowych urzadzen.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-05-27 15:39 0%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez elblążka
Dwa lata zgłoszeń i reklamacji w DIALOGU -pomimo rzekomych napraw -nie było dnia w którym telewizja działała bez komplikacji -a to stop klatka -a to zawieszony dekoder -umowy nie przedłużyłam .TERAZ MAM VECTRĘ I FAJNIE JEST- oglądam kiedy chcę ...
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.