najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Redakcja elblag.net
2017-08-03 14:58 100%

Dla naszego Czytelnika Elbląg jest jak Kambodża. Na swoich zdjęciach pokazuje dlaczego

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Nasz Czytelnik jest zbulwersowany i napisał o tym do naszej redakcji: „Dlaczego jest tak brudno, trawy nie koszą? Naprawdę jest mi totalnie wstyd za moje miasto”. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, przysłanych przez niego

Otrzymaliśmy mail od naszego Czytelnika. 

Jako zatroskany elblążanin o moje miasto jestem zbulwersowany działaniami naszych włodarzy, że nie dbają o wygląd Elbląga!!! Obraz Elbląga przedstawia się jako Kambodża (...).


Miasta tam zarosły trawą, jak to ma miejsce w Elblągu, podaję tylko niewielki przykład, ul. Matejki, Płk. Dąbka, przystanki autobusowe  koło rynku na ulicy Dąbka. Tylko podobno, nasze miasto żyje, i tu ludzie mieszkają. Są odpowiednie służby i co...


Wstyd mi jak przyjechały osoby z cywilizowanych krajów i pytają dlaczego u Was jest tak brudno, trawy nie koszą? I to powiedziało 4-letnie dziecko!!!


Naprawdę jest mi totalnie wstyd za moje miasto i za tych naszych włodarzy, ja płacę podatki, a za tych nierobów się wstydzę!!!
 
zatroskany elblążanin!

oceń wątek 1 0 zgłoś do moderacji
2017-08-03 16:03 46%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez bija
Ludzie! Przyjedźcie do bogatej angli! To was ten syf dopiero zaskoczy. O czy tu wogole mpwa. Eblag jest piękny i czysty!
odpowiedz oceń post 6 7 zgłoś do moderacji
2017-08-03 16:11 33%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Jestem z Kambodży
Żałosny elblążanin chybaXD Niech sam sie wyniesie do innego kraju albo sam wytnie tą trawe. Pewnie pisał to zbulwersowany Janusz z ogromnym brzuchemXDD Elbląg miastem starych, tfu pluję
odpowiedz oceń post 5 10 zgłoś do moderacji
2017-08-03 16:56 56%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Anna
Ma Pan rację. Cały Elbląg jest jednym wielkim śmietniskiem. Sprzątają tylko w Centrum. Gdybym zamieściła zdjęcia ze swojej dzielnicy, to dopiero byłby widok. Dzikie wysypiska, śmieci pod blokiem, pod garażami, zarośnięte chodniki. Po prostu jeden syf. Gorzej niż w Brazylii na Fawelach. Pozdrawiam władze Elbląga.
odpowiedz oceń post 5 4 zgłoś do moderacji
2017-08-03 21:29 60%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez MAXTER
Pretensje to trzeba mieć do tych mieszkańców brudasów, co im do śmietnika za daleko.
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2017-08-04 09:05 33%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez E
Mieszkam w centrum i nie powiedziałabym, że o nie dbają, chyba więc nie wszędzie. Trawniki są tak zarośnięte, że jak mój pies w nich buszuje, to go nie widać. Zapraszam np. na polanę w Parku Traugutta - z resztą cały park tak wygląda. O większych placach z trawą przy osiedlach i ulicach (Słoneczna, Traugutta) nie wspomnę...
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2017-08-03 17:04 25%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez novak
NA FRETA LEŻY POWALONE DRZEWO OD OSTATNIEJ BURZY I JAK DO TEJ PORY ZERO REAKCJI BO TO TYLKO ZAWODZIE
odpowiedz oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2017-08-03 17:06 57%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Jacoby
Nie ta skala : Elbląg to miasto a Kambodża to państwo.
odpowiedz oceń post 4 3 zgłoś do moderacji
2017-08-03 20:53 67%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez Gość
Ten co najwięcej brudzi bardzo głośno krzyczy. Przecież mieszkańcy tego miasta brudzą. Trudno aby x osób zatrudnionych posprzątało po 120000 tys ludzi. Sami pilnujmy porządku a później wymagajmy.
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2017-08-03 21:46 60%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez Twój nick
Niech ktoś z redakcji przejdzie się, a najlepiej przejedzie rowerem bo to kilka km (tylko ostrożnie!!!) ciągiem pieszo-rowerowym wzdłuż Kumieli od Bema do jej ujścia przy moście kolejowym. Polecam wziąć maczetę, sekator albo od razu piłę elektryczną. Wróblewski chwali się nowościami, a nie potrafi zarządzać tym co ma.
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2017-08-03 21:51 67%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez Haniahenio
Mijałam parkę turystów rowerowych na ul.12lutego i oni twierdzili, że to jest czyste miasto. Jednak zawsze w jakimś bloku trafi się idiota który nawet butelki wyrzuca przez okno lub nie sprząta po psie lub którego dziecko na klatce zostawia opakowanie po chipsach. Sąsiedzi dbajcie też i o wspólną przestrzeń pls. A tamto ziele z foty przy przystanku to mam nadzieję że jutro zniknie!
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2017-08-04 10:23 0%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez kopaszolopat
Akurat zieleń w mieście to bardzo dobra rzecz
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2017-08-04 23:06 0%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez RUDA
Przejdźcie się ulicą Browarną jak znajdziecie śmietnik jakiś po drodze oprócz przystanków to jesteście wielcy
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2017-08-07 14:10 0%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez Anonimek1
Zatroskany elblążanin miej jaja i podpisz się z imienia i nazwiska. Dobrze, że chcesz coś poprawiać w Elblągu, tylko pytanie czy nie lepiej zgłosić się z tym do odpowiednich służb niż wylewać swoje żale na portalach internetowych ? Dla mnie do portalu możesz napisać dopiero po fakcie jak Zieleń Miejska, czy osoby odpowiedzialne za porządek w mieście oleją Twoje wnioski/skargi/uwagi czy jak to zwać.
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2017-08-09 22:27 0%
14
odpowiedziano ponad rok temu przez Viki
Każdy ma prawo pisać. Skąd wiesz, czy nie zgłosił się z tą sprawą do Zieleni?
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.