najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Dlaczego mężczyźni piją i mają wrzody? Felieton
2013-05-19 16:27 81%

Dlaczego mężczyźni piją i mają wrzody? Felieton

rozpoczęty ponad rok temu przez Joanna Siudak

Nadszedł dzień, w którym twój facet mówi: potrzebuję więcej przestrzeni. Musisz sobie zdać sprawę z tego, że ta przestrzeń to większe cycki, wyższe szpilki, obiady na czas i mniej stękania – przynajmniej tego poza łóżkowego. Zanim spotkasz się z przyjaciółką i wyżalisz się, że związałaś się z niedojrzałym gościem, przeanalizuj czemu on woli towarzystwo młodszej, może i głupszej, ale milszej kobiety.

Już nie patrzysz na mnie tak jak kiedyś

- Zmieniłam się. Przytyłam. Mam pierwsze zmarszczki. I cellulitis na tyłku. – Powtórz to kilka razy w ciągu dnia, a możesz być pewna, że w końcu do niego to dojdzie i zacznie tak cię postrzegać. Nie trzymasz mnie już tak za rękę, nie czuję się wyjątkowa przy tobie, poświęcasz mi mniej czasu. Niestety on i tak nie będzie wiedział o czym mówisz. Im mniej narzekania na 1) SIEBIE i 2) NIEGO, tym większa szansa, że nie rozejdziecie się po kilku latach małżeństwa.

Nie wychodzimy już razem

Siedząc w salonie na nowej kanapie, podziwiając światło z kryształowej lampy i czekając na efekty maseczki z kawioru, warto uświadomić sobie, że nie spadło to  z nieba. Pamiętasz o kredycie, na który go namówiłaś? Teraz on pracuje na dwa etaty, żeby go spłacić. Nie chce z tobą wychodzić? Może jedyną propozycją jaką mu dajesz od tygodni jest wyjście do supermarketu i przywiezienie zakupów? Może nie ma sił, może woli zostać w domu. Może powinnaś wyjść z kolegą albo kupić sobie psa, skoro brakuje ci kompana u nogi.

Seks w poniedziałki, środy i soboty

Dogłębną analiza cyklu owulacyjnego, dokonana przez twojego partnera z pewnością ułatwiłaby tu sprawę. Nie łudź się jednak, że on będzie tego pilnował i tak musisz sobie poradzić sama z jajeczkowaniem, antykoncepcją i napadami histerii. Najlepiej pożal się komuś kto posiada macicę, w przeciwnym wypadku może być ciężko. Przypominam, że penis funkcjonuje inaczej niż kobiece narządy rozrodcze. Jeżeli twój związek opierał się wcześniej na seksie, od razu jest skazany na niepowodzenie. Kiedy przychodzą dzieci, stresująca praca i zmęczenie, polecam popracować nad tolerancją, a do tego dorzucić trochę empatii.


Oczywiście powyższe przykłady nie mają na celu obronić facetów. Mają wam pokazać, że oni nie mają inteligencji emocjonalnej a) wcale b) tak dobrze wykształconej jak my. Potrzebują uznania, spokoju, inteligentnego nimi zarządzania i dobrego jedzenia. Proste, a jednocześnie tak trudne do wykonania. I na koniec najważniejsze: związek to życie z kimś, a nie życie czyimś życiem.

oceń wątek 25 6 zgłoś do moderacji
2013-05-19 20:39 33%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez beti
Ja cały czas wmawiam swojemu facetowi jakie ma wielkie szczęście, że mnie ma i działa :)
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-05-19 21:11 20%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez derfinio
Swietny artykul bardzo odwazny i obiektywny.
odpowiedz oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
2013-05-19 22:28 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez hania
Na początku zawsze jest fajnie, z czasem kiedy związek ma już długi staż zawsze wkrada się rutyna, nic na to nie poradzimy drogie Panie. Przyjemny artykuł! :)
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-05-19 23:04 44%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez zonatojuzniezauroczenie
Życzę Ci, autorko, żeby życie nie zepsuło Twojej pięknej wizji. Żebyś nigdy nie musiała przekonać się, jakie głupoty wypisujesz pewnie jako samotna, a na pewno bezdzietna. Nie wiesz nawet ile wyrozumiałych kobiet nie dość, że nie marudzi i na wiele spraw przymyka oko, to jeszcze starają się być atrakcyjne mimo upływu czasu, rutyny i niczego niezauważających facetów, dla których robią to wszystko. Niestety nie za dLugo można być powietrzem, dwoje ma tworzyć związek.
odpowiedz oceń post 4 5 zgłoś do moderacji
2013-05-19 23:30 25%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez quick
Jak widzę, komentarz musiała napisać stara, rozgoryczona kobieta, którą mąż zostawił dla młodszej, bo Ty potrafiłaś już tylko stękać i narzekać. Felietonik napisany zgrabnie i prawdziwie. Drogie Panie, związek trzeba podtrzymywać przez cały czas i nie popadać w rutynę. Gratuluje autorce fajnego tekstu.
oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2013-05-20 11:22 0%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez assel
a ten komentarz nieobiektywny śliniący się do autorki samiec
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Bartłomiej Ryś
2013-05-20 11:48 25%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez Bartłomiej Ryś
Za to ten komentarz jest prawdopodobnie człowieka, który nic poza hejtingiem anonimowym w internecie nie robi w życiu. Prawda czy kłamstwo? Zapewne kłamstwo, więc dlaczego nawet nie podejrzewasz, a twierdzisz, że napisał to jakiś śliniący się do autorki samiec?
oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2013-05-20 08:51 67%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez wow
Niby prawda, ale poproszę więcej artykułów dla kobiet, których życie nie koncentruje się tylko wokół faceta i starania się by jaśnie Pan miał wszystko co najlepsze podstawione pod nos, na czele z zawsze olśniewającą, niczego nie wymagającą kobietą, która gotowa jest go tylko chwalić i podziwiać Jego pierdy. Czekam :)
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
Pani w czerwonych szpilkach
2013-05-21 16:07 0%
9

Czy ja wiem...

odpowiedziano ponad rok temu przez Pani w czerwonych szpilkach

Czy ja wiem... moje zdanie jest takie, że bez względu jak się starasz facet i tak z własnej i nie przymuszonej woli tego nie odwzajemni. Dzisiaj oboje muszą pracować i nie rozumiem czemu to kobieta ma się starać, czemu ma pięknie wyglądać i ciągle o tym przypominać? Od początku świata facet po zdobyciu kobiety przestaje się starać a my kobiety zaczynamy zrzędzić. Możemy gadać, prosić, krzyczeć a i tak poprawa trwa nie więcej jak tydzień.  Po jakimś czasie doceniamy to co mamy, bo mogło być gorzej ;)


odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
polecam
2013-05-28 14:36 0%
10

polecam

odpowiedziano ponad rok temu przez osia28

«Piąta fala pożadania»
z linkiem do strony http://org-epost.com/book19783562.php  



polecam kobitki wam ta książke rozpalicie siebie a potem swojego faceta:)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Na nocne rozkoszne wieczory...
2013-06-24 15:19 0%
11

Na nocne rozkoszne wieczory...

odpowiedziano ponad rok temu przez mmmm

Polecam książkę "Piąta fala pożądania" M .Nowickiej. Link do niej: (org-epost.com/book19783562.php). Mocna, erotyczna ksiązka dla osób pełnoletnich. Można ją czytać wspólnie z mężem, a nawet wykorzystywać niektóre triki.;).


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.