najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Marcin Pszczółkowski
2014-02-24 11:38 82%

Dlaczego redaktor naczelna Kamila Jabłonowska kłamie?

rozpoczęty ponad rok temu przez Marcin Pszczółkowski

W tytule postawiłem takie pytanie, ponieważ do tej pory nie mogę zrozumieć dlaczego Kamila Jabłonowska, redaktor naczelna dziennika Info.Elblag.pl posługuje się kłamstwami i manipulacjami w swoich publikacjach prasowych dotyczących mojej osoby.


Długo zastanawiałem się czy powinienem zabierać głos w sprawie publikacji Kamili Jabłonowskiej, które opierają się jedynie na jej własnych domysłach i jakichś informacjach wziętych nie wiadomo skąd. Szczerze mówiąc taki styl uprawiania dziennikarstwa jest mi obcy i niezrozumiały. Aczkolwiek mam już tyle lat, że pamiętam taki styl stosowany przez dziennikarzy reżimowych, w latach 80-tych XX wieku.

Porozmawiajmy więc o faktach, nie domysłach.

Przede wszystkim zadziwiającą rzeczą jest to, że Kamila Jabłonowska pisząc o mnie i o firmie Idealmedia nie podjęła ŻADNEJ próby kontaktu ze mną lub z firmą Idealmedia, aby zweryfikować swoje informacje u źródła. Gdzie więc tu obiektywizm dziennikarski, aby pisać teksty na ten temat, bez próby weryfikacji informacji u źródła? Stawia natomiast, chyba na podstawie fusów z kawy lub szklanej kuli tezy mówiące o tym, że pełnię funkcję rzecznika prasowego lub też, że obsługuję biuro prasowe Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

Ponieważ nic mi na ten temat nie wiadomo, postanowiłem, jak każe etyka zawodowa dziennikarzy, której być może Kamila Jabłonowska nie zna, lub zna ale nie rozumie, zadzwonić do niej. Próbowałem to zrobić w piątek. Znalazłem numer telefonu komórkowego do naczelnej Info.Elblag.pl na stronie internetowej tego portalu. Niestety Kamila Jabłonowska nie odbierała. Zadzwoniłem więc do innego pracownika firmy GABO aby potwierdzić, czy numer telefonu, pod który dzwonię należy do Kamili Jabłonowskiej. Okazało się, że numer telefonu jest prawidłowy. Nie mogąc się dodzwonić do autorki tekstu, nagrałem jej się na sekretarce i wysłałem sms-a z prośbą o kontakt. Wysłałem również dwa e-maile na adres Kamili Jabłonowskiej, informując, że tezy, które postawiła w swoim artykule wobec mojej osoby, są nieprawdziwe. Zero odzewu. Za to w poniedziałek mamy na info.elblag.pl kolejny już materiał prasowy na podobny temat, z powtarzanymi ponownie kłamstwami.

Główną tezą publikacji Kamili Jabłonowskiej jest to, że podobno byłem szefem kampanii wyborczej Elżbiety Gelert. Podobno też prowadziłem całą kampanię wyborczą. I znów, żałuję, że Kamila Jabłonowska nie skontaktowała się ze mną w celu weryfikacji tych informacji. Otóż prawdą jest, że jako osoba wówczas nie związana z mediami (nie pracowałem w żadnej redakcji), pomagałem w czasie kampanii poseł Gelert. Miałem takie prawo, jak każdy obywatel. Jednak Kamila Jabłonowska znacznie przecenia moje zasługi w tej materii. Nie byłem ani szefem kampanii wyborczej Elżbiety Gelert, ani też ciężko określić, że ją prowadziłem. Prowadziłem owszem – stronę internetową kandydatki, pisząc relacje z przebiegu kampanii i spotkań z wyborcami. Nakreśliłem także dla kandydatki Elżbiety Gelert strategię komunikacji z mediami. Regułą jest, że szef kampanii wyborczej kandydata, po jego wyborczym zwycięstwie, zostaje szefem biura poselskiego. Jak widać, po zwycięskiej kampanii parlamentarnej poseł Gelert, takim dyrektorem nie zostałem.

Do pozostałych tez, które stawia Kamila Jabłonowska w swoich artykułach ciężko mi się odnieść, ponieważ nie posiadam wiedzy w przedmiocie ruchów kadrowych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. I powiem szczerze, że nie specjalnie mnie one interesują, ponieważ stanowią wewnętrzną sprawę tej placówki ochrony zdrowia. Nie sądzę też, aby specjalnie interesowały elblążan, a już na Boga, nie doszukiwałbym się w tym spiskowych teorii dziejów. Wydaje mi się, że nasze miasto i Jego mieszkańcy mają obecnie o wiele większe problemy i zmartwienia niż roztrząsanie publiczne, kto rzecznikiem prasowym szpitala przez 14 lat był, dlaczego nim obecnie nie jest i kto teraz taką funkcję sprawuje.

Już na koniec dodam, że naprawdę nie mam żadnych osobistych antypatii w stosunku do Kamili Jabłonowskiej. Jakiś czas temu poznałem ją w sztabie wyborczym kandydata na senatora Platformy Obywatelskiej Jerzego Wcisły, gdzie miała przygotowywać informacje prasowe w imieniu kandydata. Wydawała się miłą i sympatyczną osobą. Niestety dziś ten wizerunek sama sobie niszczy.

Dlaczego więc Kamila Jabłonowska obecnie kłamie? Niestety nie znam odpowiedzi na to pytanie. Nie udało mi się także skontaktować w tej sprawie z autorką publikacji. Mógłbym snuć domysły, również o podłożu politycznym. Jednak tego nie zrobię.

 

oceń wątek 107 24 zgłoś do moderacji
2014-02-24 11:46 71%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez perlino
ale żenada, Kamila się kreuje na taką profesjonalistkę a tu wyszło totalne dno.
odpowiedz oceń post 24 10 zgłoś do moderacji
2014-02-24 11:50 71%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Któryś na liście Wilka?
No cóż to nie pierwsza dziwna sprawa z redaktorką Jabłonowską i redakcją wymienionej w artykule gazety. Sam miałem tak dziwne przeżycia z redakcja jak i wydawcą, że nikt w to by nie uwierzył!
odpowiedz oceń post 24 10 zgłoś do moderacji
2014-02-24 11:57 64%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez xxxx
niech ona sie ogarnie!!! chodzi o ta J,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
odpowiedz oceń post 14 8 zgłoś do moderacji
2014-02-24 12:03 69%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez medialnie
Jesteście siebie warci :)
odpowiedz oceń post 18 8 zgłoś do moderacji
2014-02-24 12:22 68%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez żenada
Zdecydowanie tak, zarówno redaktor jak i redaktorka upierają się przy swoim. Pasujecie jak orzeł do orzełka ;]
oceń post 13 6 zgłoś do moderacji
2014-02-24 12:03 46%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez perlino
a w ogóle bez sensu dajecie się wciągać w te wojny, przecież u nich to czysta zazdrość od rana u nich 2 teksty a u was ok 10 i tyle w temacie.
odpowiedz oceń post 11 13 zgłoś do moderacji
Marcin Pszczółkowski
2014-02-24 13:23 64%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez Marcin Pszczółkowski
Nie mam zamiaru wciągać się w wojny ;). Uznałem, że należy wyjaśnić kilka kwestii związanych z publikacjami na Info.Elblag i to wszystko, co mam w tej sprawie do powiedzenia. Więcej takimi "rewelacjami" zajmować się nie zamierzam.
oceń post 16 9 zgłoś do moderacji
2014-02-24 12:40 25%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez Bolo
Z niej redaktor jak koziej d...... Trąba bardzo sie dziwie ze te info toleruje zupełny brak profesjonalizmu u w/w , a dobór tematów żenujący / np.dziś wodzianka /
odpowiedz oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2014-02-24 13:11 57%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez miszmasz
Teraz tak jest ,że nie mówi się prawdy, nie tak,że od razu" kłamie".
odpowiedz oceń post 4 3 zgłoś do moderacji
2014-02-24 13:57 13%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez inc
postawiłem pytanie...bo w polskim prawie zawsze można prawie bezkarnie stawiac pytanie z podtekstem hehe..."redaktor"kuchejda tez cwiczyl w tej kwestii
odpowiedz oceń post 1 7 zgłoś do moderacji
2014-02-24 14:17 63%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez st.john
jest malo zorientowana na cos oprocz chinskich sklepow ;P
i wyreczania sie innymi :) czyż nie? a także odsuwania od siebie odpowiedzialności za wszystko za co odpowiedzialna powinna byc
odpowiedz oceń post 5 3 zgłoś do moderacji
2014-02-24 15:47 53%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez krzysiek
olejcie info.elblag nie dorastają wam do pięt i z zazdrości piszą farmazony
odpowiedz oceń post 9 8 zgłoś do moderacji
2014-02-27 07:17 0%
13
odpowiedziano ponad rok temu przez kms
nie dorastaja do piet?! Chybaq smieszny jesteś! Wystarczy spojrzeć na statystyki lub lajki na FB.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-02-27 07:25 0%
14
odpowiedziano ponad rok temu przez do kms
kms - info istnieje 10 lat, elblag.net - 1 rok. Efekt, elblag.net patrząc na poczytność artykułów już praktycznie zrównał się z info. O czym to świadczy? Gazeta o 10 letniej tradycji powinna miażdżyć świeżą konkurencję a ja mam wrażenie, że jest odwrotnie.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-02-24 16:01 40%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez Kamila Ja
Tyle blablania a odpowiedzi na pytanie czy Pszczółkowski pracuje dla biura prasowego szpitala czy nie wciąż brak. Taaaak, znakomite dziennikarstwo p.Marcinie
odpowiedz oceń post 4 6 zgłoś do moderacji
Marcin Pszczółkowski
2014-02-24 16:20 50%
16
odpowiedziano ponad rok temu przez Marcin Pszczółkowski
Wydaje mi się, że dość wyraźnie to napisałem - nie pracuję dla biura prasowego szpitala.
oceń post 5 5 zgłoś do moderacji
2014-02-24 16:45 73%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez WYBORCA
Panie Lewandowski. Do dzieła. Opublikuj Pan dane dotyczące powiązań właścicielskich info-elbląg - tak skrupulatnie jak to Pan zrobił wobec elblag - net.
odpowiedz oceń post 11 4 zgłoś do moderacji
entrepreneur
2014-02-24 17:40 80%
18
odpowiedziano ponad rok temu przez entrepreneur

Pan Lewandowski interesuje się elb.net z tego powodu, iż już przegrał jedną sprawę w sądzie , ma ponieść koszty procesu w wysokości około 4000 zł, jego odwołania do kolejnych instancji były nieskuteczne, oczywiście należności nie zapłacił i wisi nad nim komornik ot taka motywacja do walki i szukania układów, których nie ma . A kolejne sprawy zaczną zaraz trafiać na wokandę i jest ten delikwent tego świadomy, jak i nieuchronności konsekwencji za swoje postępowanie.
oceń post 12 3 zgłoś do moderacji
2014-02-24 18:15 31%
19
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewanowski
Info powstało z firmy prowadzącej kawiarenkę internetowa na starówce i kiedyś miałem przyjemność z jej właścicielem rozmawiać . Na info nikt nie ukrywa kto jest wydawcą i o ile wiem nie korzystają z dofinansowań unijnych - zarabiają na reklamach podobnie jak Portel. Ale Info nigdy nie robiło zagrywek paralityczno-politycznych i czy się to komuś podoba czy nie jest w miarę obiektywne czego o portalu pana (***) napisać się nie da...
oceń post 4 9 zgłoś do moderacji
Marcin Pszczółkowski
2014-02-24 19:26 60%
20
odpowiedziano ponad rok temu przez Marcin Pszczółkowski
"Ale Info nigdy nie robiło zagrywek paralityczno-politycznych i czy się to komuś podoba czy nie jest w miarę obiektywne". Panie Lewandowski, oj jak Pan się bardzo myli. Miałem okazję pracować w redakcji Info. Oj zdziwiłby się Pan ...
oceń post 6 4 zgłoś do moderacji
2014-02-24 19:54 22%
21
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewanowski
Panie Marcinie nie wiem kto i co Panu proponował wbrew temu co Pan myśli ani Panu ani Redakcji źle nie życzę ale skoro dziś ktoś zakłada kalosze cenzora to mi się to nie podoba i proszę wybaczyć nie ustąpię. Można się z kimś nie zgadzać ale nie można mu zamykać ust. Ale jak już się to robi to trzeba być na tyle cwanym by nie dać się złapać. Moim zdaniem już ten spór przegraliście ale czy wyciągniecie z tego wnioski ? Wie Pan co się stanie jak dostanę od was nawet 1 zł odszkodowania ? Obawiam się że jednak cała dotacja pójdzie do zwrotu. Kiepsko znacie prawo ale jak Pan poczyta 11 stron ktore pisałem dwa dni moze się Pan podciągnie.
oceń post 2 7 zgłoś do moderacji
Marcin Pszczółkowski
2014-02-24 22:10 67%
22
odpowiedziano ponad rok temu przez Marcin Pszczółkowski
Panie Lewandowski, myślę, że powinien Pan poczekać na wyrok sądu w tej sprawie. Zdaje mi się bowiem, że pisze Pan i mówi o rzeczach, które Pan nie rozumie. Ale tak jak mówię, poczekajmy na rozstrzygnięcie sądu i nie ferujmy wyrokami zbyt wcześnie.
oceń post 6 3 zgłoś do moderacji
2014-02-25 05:33 29%
23
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewanowski
Oczywiście że poczekamy na wyrok w tej sprawie nie po to proces wytoczyłem żeby go nie kończyć ale proszę nie zapomnieć że tym razem sprawa będzie rozpoznawana co do istoty a nie co osoby pozwanego a to oznacza że racja będą wyważone . Co do stopnia tego wyważenie zobaczymy za jakiś czas kto komu przyzna rację. Historia Referendum już jedne spor rozstrzygnęła teraz pora na kolejny.
oceń post 2 5 zgłoś do moderacji
2014-02-24 17:22 56%
24

odpowiedziano ponad rok temu przez wiza
Czy przypadkiem info.elblag.pl takim postępowaniem nie chce " rozmazać " braku kompetencji pana Wilka w wypełnianiu funkcji jaką sprawuje od lipca 2013 r. do listopada 2014 r.?
odpowiedz oceń post 9 7 zgłoś do moderacji
2014-02-24 18:22 67%
25

odpowiedziano ponad rok temu przez realia
Ja swoją osobistą sprawę rozstrzygałabym w zaciszu, najwyżej finał krótki tekst i to wszystko.Róznie w życiu bywa, za 5-10 lat państwo redaktorzy możecie być w jednym komitecie wyborczym, pracować u tego samego pracodawcy. Taaaaaaki rozgłos i wciąganie społeczeństwa to mi się nie podba.
odpowiedz oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2014-02-24 18:22 29%
26

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewanowski
Panie enter fakt ale za treść informacji odpowiada Wydawca i dziś właśnie rozszerzyłem roszczenie wobec (***) o owe 4000 zł . Ale nie zamierzam jednak " likwidować" redakcji bo parę dobrych pomysłów miała chwała jej za to. Natomiast nie ma zgody na łamanie zakazu cenzury i skoro Pan Redaktor nie potrafi sam zrozumieć w czym rzecz rozstrzygnie o tym Sąd lub ETPCz. Kilka razy proponowałem ugodę ale skoro nie to nie. Ja swoich racji jestem pewien i nie ustąpię .
odpowiedz oceń post 4 10 zgłoś do moderacji
2014-02-24 18:35 64%
27
odpowiedziano ponad rok temu przez Zbyszek Michalski
Z komentarzy wynika, że przegrał już Pan sprawę w sądzie i nie płaci zasądzonych kosztów. Co będzie jak przegra Pan kolejną sprawę? Chyba, każdy normalnie funkcjonujący przedsiębiorca zabezpiecza się przed osobami Pana pokroju? Co będzie jak z 4 tys. zł zrobi się 20 tys. a później 40 tys. Co będzie ja posypią się powództwa prywatne? Dowala Pan wszystkim dookoła. Czy udało się Panu zrobić coś co przyniosło pożytek? Wymieni Pan jedną, chociaż jedną malutką rzecz. Układu Pan żadnego nie odkrył, pieniędzy nigdzie Pan nie wycisnął. Nie udało się Panu w życiu do dnia dzisiejszego - czemu myśli Pan że uda się jutro, pojutrze ? Pół życia spędza Pan chodząc od spotkania do spotkania, a drugie pół przed komputerem szukając afer i pisząc bzdurne komentarze. Myślał Pan o jakiejś terapii ?
oceń post 7 4 zgłoś do moderacji
2014-02-24 18:47 29%
28
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewanowski
Panie Michalski parę spraw jednak wygrałem i proszę się o moje sprawy nie martwić. Na kilka powództw czekam z niecierpliwością natomiast sprawy nie przegrałem z powodu braku racji ale z tego powodu ze skierowałem ją wobec spólki ideal media a nie faktycznego wydawcy portalu i tu niestety nie sądziłem że ktoś tak łamie prawo prasowe robiąc to tak głupio... Ale spokojnie sprawa w toku i będzie Pan miał okazję zobaczyć zeznania świadków bo proces pomimo wniosku Pozwanego jest jawny i będzie nagrywany.
oceń post 4 10 zgłoś do moderacji
2014-02-24 18:59 57%
29
odpowiedziano ponad rok temu przez Zbyszek
No dobrze, że jeszcze jest Sąd. Ale nie odpowiedział Pan co udało się Panu zrobić dobrego? Udziela się Pan na każdym elbląskim serwisie, sieje zamęt i sieje wiatr - obawiam się, że zbierze Pan burzę. Wszystko w Pana domniemaniach jest pobieżne, szybko znajduję Pan aferę i co... Potem nic z tego nie ma. Czy pomyślał, Pan że firma, która Pana tak rzekomo upokorzyła zatrudnia ludzi, płaci im pensje. Spojrzy Pan im w oczy jak nie będą mieli na chleb ???? Nie każdy może chyba jak Pan mieszkać z rodzicami prawda ???
oceń post 4 3 zgłoś do moderacji
2014-02-24 19:12 27%
30
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewanowski
Panie Zbyszku właśnie dlatego zreformowałem powództwo. Nie wypada firmy niszczyć ale musi działać zgodnie z prawem i bez kantów. Jak zechce Pan zapytać o moje sukcesy prywatnie chętnie parę Panu wymienię ale tu nie zamierzam robić sobie mordy mędrca.
Spotkania to drogi Panie informacje a te trzeba zbierać nadto jestem wydawcą jednej z gazet internetowych którą założyłem właśnie dlatego że media nie zawsze są obiektywne. Nie zarabia się na chleb sięganiem do kieszeni publicznej za pomocą polityków.
oceń post 3 8 zgłoś do moderacji
2014-02-24 19:27 40%
31
odpowiedziano ponad rok temu przez Zbyszek
Z tego co się orientuję, to UE daję około 50% dotacji, resztę musi wyłożyć firma. Zrobienie takiego elblag.net kosztowało pewnie więcej niż 100-200 tys. zł. Czyli ktoś włożył te pieniądze (50%), zatrudnił ludzi a pieniądze publiczne są dla wszystkich. Pan też może je otrzymać. O jakiej Pan gazecie swojej pisze ? o profilu na FB, który mój syn może założyć w 5 minut ? Zarejestrowanie w sądzie profilu na FB nie czyni z Pana żadnego redaktora czy dziennikarza, a polemika na elbląskich serwisach której się z ciekawością przyglądam w Pana wydaniu jest butna, chamska i bezczelna. Czy coś Pan już tym osiągnął? A propos jeśli e.net jest PO to Pan jest z PIS prawda? bo jakoś PISowi Pan nic nie zarzuca? Moherowy beret nie pasuje, może moherowe skarpetki? ps. nie lubię ani PO ani PIS!
oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2014-02-24 19:35 25%
32
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewanowski
Panie Zbyszku nie wiem ile kto wyłożył i za co. Obrażać mnie Pan nie musi się starać bo się nie da. Pewnie ma Pan rację że jestem butny i chamski ale jak każdy mam prawo głosu i o to prawo właśnie się toczy bitwa. To dzięki takiemu pajacowaniu już 3 marca może Pan iśc na spotkanie w sprawie strategii Eg 2020 + w formie prezentacji multimedialnej. Pajacowałem na jednej konferencji pajacowałem na drugiej na trzeciej każdy może wziąć pilota i pokazać co do przyszłości Elbląga chce wnieść. Ja wniosłem już tego pilota - ot tak dla przykładu ,,,,
oceń post 2 6 zgłoś do moderacji
2014-02-24 19:42 14%
33
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewanowski
A co do tego PiS-u to dalej mi do nich niż do Platformy ale nie o politykę tu idzie ale o naszą przyszłość o tu Pis może niechętnie ale jednak przyznaje racje nawet takiemu pajacowaniu to moje bo za pajacowanie w pary sprawach stoi racja. Platforma robiła to co Pan - patrzyła na osobę a nie na argumenty dlatego przepadła a my mamy problemy. Jak PiS zacznie robić to samo to będę na kolejnym wniosku o kolejne referendum a żadnemu politykowi nie oszczędzę żadnego kłamstwa . To jest właśnie apolityczność .
oceń post 1 6 zgłoś do moderacji
2014-02-24 18:27 28%
34

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewanowski
Panie Moderatorze rejestr przedsiębiorców i rejestr prasy jest jawny. Dane w nim ujawnione nie podlegają ochronie prawnej w zakresie ustawy o ochronie danych osobowych. Naprawdę zamierzacie nadal dawać mi dowody na stosowanie wam kolejnych zarzutów o łamaniu prawa tego kraju ??? Czego się boi Pan Redaktor ?
odpowiedz oceń post 5 13 zgłoś do moderacji
2014-02-24 18:28 45%
35

odpowiedziano ponad rok temu przez jaPolak
"Mógłbym snuć domysły, również o podłożu politycznym. Jednak tego nie zrobię." - tym samym Pan to zrobił. "...pomagałem w czasie kampanii poseł Gelert. Miałem takie prawo, jak każdy obywatel" - więc pracował Pan dla Gelert. "Długo zastanawiałem się czy powinienem zabierać głos w sprawie publikacji Kamili Jabłonowskiej" - raczej długo to nie trwało. Elbląskie dziennkarstwo było, jest i będzie powiązane z politykąi biznesem, tak jak to się dzieje w mediach centralnych. Wiadomo, że elblag.net "trzyma" z PO i już.
odpowiedz oceń post 9 11 zgłoś do moderacji
2014-02-24 18:52 27%
36
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewanowski
Taka teza została postawiona w sprawie sadowej . Każdy będzie miał okazję poznać detale sprawy i ocenić jakim sędzią jest Pan Fall. Na tym polega cel tego procesu i po to to postępowanie wytoczyłem. Nie można udawać bezstronności uprawiając media sponsorowane. Nie w Elblągu i nie po Referendum. Tu już nic nie będzie zamiatane pod dywan bo pora pod ten dywan zajrzeć...
oceń post 6 16 zgłoś do moderacji
2014-02-25 08:34 40%
37
odpowiedziano ponad rok temu przez Norbert
Sławny Pan Jerzy Urban też zawsze powtarzał - ja nie oskarżam, ja tylko zadaję pytania :-) żale mamisynka wychodzą z pana redaktora... takie żałosne to wszystko :-(
oceń post 4 6 zgłoś do moderacji
2014-02-24 18:56 63%
38

odpowiedziano ponad rok temu przez k653437278
kto jest z nami ten ma posadę , proste? Można pisać różne tu eseje , ale prawda jest jedna i każdy , kto szukał pracy wie. A jak naiwni tropiciele szukają afer itp, nie potrafią być cwani i nie dać się złapać na błahostce ( jak to chciano zrobic z ulotkami o referendum), to niech lepiej jadą na ryby.
odpowiedz oceń post 5 3 zgłoś do moderacji
2014-02-24 19:57 80%
39

odpowiedziano ponad rok temu przez realia
Stało się to już nie ciekawe, kliknęłam raz a łapki po obu stronach, wyszło na zero.
odpowiedz oceń post 8 2 zgłoś do moderacji
2014-02-25 01:42 71%
40

odpowiedziano ponad rok temu przez yataman
jedno jest pewne! ktoras ze stron bezczelnie łże! Po dojsciu do prawdy proponuje aby oszusci odeszli w nieslawie!
odpowiedz oceń post 5 2 zgłoś do moderacji
2014-02-25 20:49 0%
41
odpowiedziano ponad rok temu przez jaPolak
Zazwyczaj w tym kraju od lat łże jedna tylko słuszna strona. Pełna miłości, tolerancji i nowoczesności.
oceń post 0 5 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.