najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

ogólna rozmowa

wszystkie ogólne tematy, główny kanał forum zakładaj nowe wątki, zaczynaj dyskusję...
Bartłomiej Ryś
2015-08-09 09:29 69%

Dyskusja na niedzielę: gdzie można dobrze zjeść nad morzem?

rozpoczęty ponad rok temu przez Bartłomiej Ryś

Podobno najpopularniejszym daniem nad polskim morzem jest... kebab. Dziś jednak nie o tureckiej, a właśnie o polskiej kuchni słów kilka. Odwiedzacie Stegnę, Krynicę Morską, Sztutowo bądź inne nadmorskie miejscowości? Jeżeli tak, to na pewno wiecie gdzie można zjeść dobrą, świeżą, polską (?) rybę! 

Niestety, turyści w miejscowościach nadmorskich wielokrotnie przekonali się na własnej skórze, że ciężko jest znaleźć lokal, który naprawdę serwuje świeżą i dobrą rybę. A, mówiąc krótko, jeść coś trzeba. 

Dziś więc Wam, drodzy Czytelnicy, oddajemy głos. Jakie lokale polecacie? Za jakie pieniążki można zjeść dobrą rybę w nadmorskich miejscowościach? Na jakie miejsca warto uważać? Piszcie!

 

oceń wątek 11 5 zgłoś do moderacji
2015-08-09 10:39 71%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez turystka
Jeżeli chodzi o Krynicę Morską to polecam właśnie bar "U Grażki" Małżeństwo z Elbląga prowadzi biznes już od wielu lat, bardzo dobra i świeża ryba, naleśniki, obiady. Jest naprawdę okej
odpowiedz oceń post 5 2 zgłoś do moderacji
2015-08-09 12:46 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Maciek i Monia
Keja nad samym ujściem Wisły od strony Mikoszewa. Rybka jedliśmy dorsza kilkakrotnie jest naprawdę boska. Mamy porównanie bo jedliśmy i w Stegnie, Jantarze i Krynicy Morskiej naprawdę paskudne ryby prosto nie z morza a zamrażarki.
odpowiedz oceń post 0 8 zgłoś do moderacji
2015-08-09 20:01 67%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez
Nie mogliście jeść świeżego dorsza, gdyż w wakacje obowiązuje okres ochronny na niego. Restauracje mają tylko mrożone złowione wcześniej.
oceń post 6 3 zgłoś do moderacji
2015-08-09 13:39 33%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Pati
Ja polecam w Stronie bar Bosmański w Stegnie super jedzenie i świeża ryba i można tanio się na jeść
odpowiedz oceń post 2 4 zgłoś do moderacji
2015-08-09 15:55 75%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez kasztan
Maćku i Moniko każdy dorsz w okresie letnim jest z zamrażalnika pseudo znawco.
odpowiedz oceń post 6 2 zgłoś do moderacji
2015-08-09 16:11 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Tadek
W Krynicy polecam smażalnię w centrum, takie zielone parasole, nie wiem jak się nazywa. Tylko czasem strasznie długo się czeka na jedzenie, ale i też obłożenie ludzi zawsze mają bardzo duże
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-08-09 16:11 17%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez benek
Stegna U Pirata vis a vis urzędu miasta.Bardzo Dobra Ryba.Polecam.
odpowiedz oceń post 1 5 zgłoś do moderacji
2015-08-09 23:29 0%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez ana hana
może nie morze ale polecam dorsza pod serową pierzynką z Tolkmicka we Fregacie :)
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2015-08-10 10:58 60%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez nwo
fregata to największy syf.... byłem tam 3 razy, raz nie dość że czekałem na pizze ponad 40 min przy pustym lokalu!!! to jeszcze ciasto było surowe, pierwsza wtopa, druga wtopa przy okazji jakieś imprezy, stoję czekam przy barze nikt nie raczy podejść, w końcu jakaś młoda się domyśliła i pyta Pan coś zamawia?... czas oczekiwania półtorej godziny. ... trzecia wtopa znów ostatnio i znów czas oczekiwania na pizze ponad godzine... Poszedłem do konkurencji.
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2015-08-10 08:30 40%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez orzełek j
a samo zdjęcie to już widać że reklama jednej knajpy, eee wstyd dla autora!!!
odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2015-08-10 11:00 33%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez plmplm
najlepsze jedzenie w Barze Bosmańskim w Stegnie
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2019-06-07 14:18 0%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez smakowita
Można zjeść pyszną rybę, szczególnie w Kołobrzegu. Byłam w My Fish, to restauracja przy samej promenadzie. Naprawdę posiłek zrobił na mnie wrażenie, zamówiłam solę i doradę z pieca. To dwie moje ulubione ryby ale tak dobrze przyrządzone jadłam po raz pierwszy. I genialne ziemniaczki do tego, polecam to miejsce!
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2019-10-07 22:23 0%
13
odpowiedziano ponad rok temu przez anka90021
Też miałam okazję własnie tam być i zjadłam rybkę oraz przepyszny deser. Miejsce idealne dla osób, które przyjechały we dwoje, ale też polecane dla osób, które wakacje spędzają z dzieciakami, bo i dla nich znajdą się różne propozycje w menu.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dobra restauracja
2019-07-17 12:44 0%
14

dobra restauracja

odpowiedziano ponad rok temu przez miki789

Jedzenie bardzo dobre w panoramarestauracja.pl i nie wiem, czego możesz jeszcze oczekiwać. Karta jest dopracowana, nie ma przesadnie wielu pozycji. To wyróżnia podobno najlepsze restauracje, że nie przesadzają, ale fajnie zmieniają i się w czymś specjalizują. Stek jadłem kilka razy, bardzo mi podchodzi, śledzika i ryby wszystkie z menu.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.